NASA SE CHYSTÁ OZNÁMIT OBJEV MIMOZEMSKÉHO ŽIVOTA, TVRDÍ ANONYMOUS

Hacktivistická skupina Anonymous tvrdí, že NASA stojí před oznámením objevu inteligentního mimozemského života.

 

Podle Anonymous mluvčí NASA profesor Thomas Zurbuchen během jednoho z posledních zasedání komise pro Vědu, vesmír a technologie USA prohlásil, že toto odhalení je za dveřmi.

Unilad.co.uk hlásí:

Podle videa profesor Zurbuchen řekl:

Naše civilizace stojí před objevem důkazů o mimozemském životě v kosmu.

Vezmeme-li v úvahu všechny ty různé aktivity a mise, které pátrají po mimozemském životě, stojíme před jedním z nejzávažnějších, bezprecedentních objevů historie.

Anonymous dodal, že profesor Zubuchen poukazoval na všechny ty nedávné úspěchy NASA při hledání mimozemského života, jako je přítomnost vodíku na Saturnově měsíci Enceladus.

Na své oficiální webové stránce Anonymous oznámili:

Tyto doklady určitě zřejmě naznačují, že na obloze nad námi se něco děje.

Bude to stát hodně kosmických lodí a neustálý příliv daní a dolarů do černých rozpočtů, které ukáží a zdůvodní, že toho je ještě dost, co oko nevidí a o čem veřejnost nemá ponětí.

 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=HGh8n1XxDrg

 

Zdroj: (1)

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. zdeněk540 napsal:

  Neoficiálně to už oznámili několikrát, ale oficiálně neee…ani se nechystají.

  https://twitter.com/Dr_ThomasZ/status/879372837894717441

  „Na rozdíl od některých zpráv neexistuje žádné oznámení NASA o mimozemském životě.“

 2. julius napsal:

  A tak jsem se dockal posledni faze konspiracni teorie o dokonceni zotroceni lidi. 😀 Nuz to neni nic proti tomuhle webu. Ten je v poradku informuje a nema zatim problem se svobodou slova. Ale posledni s faze konspiracni teorie je prave ukazani mimozemskeho zivota aby byl odklonen zajem o imigraci a doslo k plnemu sjednoceni multikulti sveta tedy jak rikaji noveho svetoveho radu. On je to vice paskvil a jmenovat by se mel novy svetovy nerad ale to uz je veci pohledu. Inu o co jde s tema ET? Nic vazneho ukazou par nejakych kyselinek mozna vodu a neskutecne tucne fantasmagorie potvrzene obrazky s photoshopu. V zaveru bud epripraven 3D projekt mimozemstana ktery bud e i v mediich kvakat pochopitelne anglicky protoze vsichni ET hovori anglicky a bud einteligentnejsi nez vsichni dohromady na tehle planete. Bude ukazovat nove technologie ktere sice lidstvo ma v suplikach uz desitky let ale jsou utajovany a tak obycejni obcasne budou zasnout nad cestovani formou svetla a podobne hity. V zaveru se to provali a zjisti se ze to byl jen obri podvod elit pro ovladnuti sveta. I s tim ale elity pocitaji a pocitaji s tim ze az se to dozvime nebude uz cesty s otroctvi ven. Takhle to najdete na netu a kupodivu jak to tak sleduji vsechny ty jejich konspiracni teorie fungujou skoro do slova. Proto jsou asi ted uz zakazane. 😀 No uvidime kam to dojde s tema ET? 😀

 3. Jara napsal:

  Jaký smysl by měl život pouze na planetě Zemi ? V našem vesmíru s obrovským množstvím galaxií,hvězd a planet? A co když celý náš vesmír je jedna velká,živá jednotka na mnoha ůrovních existence? Je směšné hovořit i o Velkém třesku,který nemohl být…je to samý axiom(výmysl),často se opírající o další axiomy hraničící s nesmysly. Děkuji panu Tomáši za každý článek o Slovanech,protože pravda o našich předcích se už po mnoho staletí zamlčuje.Však stačí pobývat často v přírodě a otevřít svá srdce,otevře se nám zcela jiný svět,když se začne probouzet naše původní,božská částečka dětí Světla, prastarých Slovanských předků,našich ,,Bohů“. A svírá se mi srdce,když vidím,jak tuto částečku ,,Božího Světla na Zemi“ spolu s DNA a informačním polem devastují dnes už u malých dětí,aby se nemohly Probouzet a Aktivovat. Ale co.Přežili jsme násilnou Christianizaci,CHazarskou říši,Napoleona i Hitlera…Proto věřím,že se Slované znovu obrodí a Sjednotí.Za tím ůčelem jsme přišli na Zemi..A pokud selžeme i my,Slované, pak se může stát,že i zde,v naší sluneční soustavě bude zametat a uklízet zbytky ůtvar,který známe pod pojmem Černá díra.Nyní jsme svědky velkého ničení Přírody a zároveň opět ůtoky na Slovany, je tu přímá souvislost a vztah.Na mnoha frontách.Pět Ras na Zemi,Spolupráce mizerná,svoboda překrucována,pomoc a vztahy v rodinách ( Rodech) ničena,zejména v tzv.západním světě.Nesmíme zapomínat,že všechny civilizace před námi byly jen ,,hosty Země“,včetně i nás,Slovanů. A že všichni,co tu byli a jsou i nyní,že jsme v podstatě taky ,,mimozemšťané“. Země nám poskytla hmotná těla za ůčelem naučit se zde hospodařit,žít a tvořit v již vytvořeném…Připomenu jen jedno: ,, Za pozemské klima vděčíme téměř kruhové dráze Země kolem Slunce,kdy největší vzdálenost od Slunce je 152,65 milionů km(aphel), a nejmenší (perihel) je 152,59 milionů km. Odklon od ideálního kruhu je POUHYCH ! 60 000 km. A že hlavní problém tkví ve stupni aktivity Slunce a ve Sklonu zemské Osy ! A samozřejmě i na aktuální vzdálenosti…odklonu od ideál.kruhu a střední vzdálenosti. Opravdu stačí i částečná změna náklonu Rotační Osy Země… A na naší severní polokouli máme navíc to štěstí,že se Země v zimním období nachází v perihelu–kdy je Slunci sever.částí přikloněna. Dnes už není pochyb,že ke změně sklonu rotační osy v dějinách proběhlo vícekrát.A místo toho,abychom se naučili čerpat využitelnou čistou energii z její přirozené hladiny , tak ve velikášském stylu se jen pokoušíme jen ,,chytit blesk do konzervy“, manipulovat počasím, ve velkém dokonce deregulovat( USA) přirozené náboje atmosférické elektřiny,ovlivňovat množství vodních par, a nejenom to..

 4. jirik napsal:

  V indickej vláde, ako vyšlo najavo zo spoľahlivých zdrojov, sa v súčasnosti vedie tajná debata medzi demokratickou a konzervatívnou frakciou o dôležitom probléme: povedať, či nehovoriť širokej verejnosti o spolupráci s mimozemšťanmi?

  Dnes je už pre máloktorého mysliaceho človeka tajomstvom, že prinajmenšom päť svetových veľmocí – vrátane Indie – tak, či onak spolupracuje s cudzincami mimo našej planéty. A pritom stačia držať širokú verejnosť v roli Iváňušky-hlupáčika, ktorý nič nevie a nechápe. No ako to už v ezoterických ruských rozprávkach chodí – Iváňuška je na konci najmúdrejší a vždy víťazom (esoreiter.ru).
  http://www.suenee.cz/india-moze-oficialne-ohlasit-spolupracu-s-mimozemstanmi/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.