NASA SE CHYSTÁ OZNÁMIT OBJEV MIMOZEMSKÉHO ŽIVOTA, TVRDÍ ANONYMOUS

Hacktivistická skupina Anonymous tvrdí, že NASA stojí před oznámením objevu inteligentního mimozemského života.

 

Podle Anonymous mluvčí NASA profesor Thomas Zurbuchen během jednoho z posledních zasedání komise pro Vědu, vesmír a technologie USA prohlásil, že toto odhalení je za dveřmi.

Unilad.co.uk hlásí:

Podle videa profesor Zurbuchen řekl:

Naše civilizace stojí před objevem důkazů o mimozemském životě v kosmu.

Vezmeme-li v úvahu všechny ty různé aktivity a mise, které pátrají po mimozemském životě, stojíme před jedním z nejzávažnějších, bezprecedentních objevů historie.

Anonymous dodal, že profesor Zubuchen poukazoval na všechny ty nedávné úspěchy NASA při hledání mimozemského života, jako je přítomnost vodíku na Saturnově měsíci Enceladus.

Na své oficiální webové stránce Anonymous oznámili:

Tyto doklady určitě zřejmě naznačují, že na obloze nad námi se něco děje.

Bude to stát hodně kosmických lodí a neustálý příliv daní a dolarů do černých rozpočtů, které ukáží a zdůvodní, že toho je ještě dost, co oko nevidí a o čem veřejnost nemá ponětí.

 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=HGh8n1XxDrg

 

Zdroj: (1)

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jirikJarajuliuszdeněk540 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
zdeněk540
Host
zdeněk540

Neoficiálně to už oznámili několikrát, ale oficiálně neee…ani se nechystají.

https://twitter.com/Dr_ThomasZ/status/879372837894717441

„Na rozdíl od některých zpráv neexistuje žádné oznámení NASA o mimozemském životě.“

julius
Host
julius

A tak jsem se dockal posledni faze konspiracni teorie o dokonceni zotroceni lidi. 😀 Nuz to neni nic proti tomuhle webu. Ten je v poradku informuje a nema zatim problem se svobodou slova. Ale posledni s faze konspiracni teorie je prave ukazani mimozemskeho zivota aby byl odklonen zajem o imigraci a doslo k plnemu sjednoceni multikulti sveta tedy jak rikaji noveho svetoveho radu. On je to vice paskvil a jmenovat by se mel novy svetovy nerad ale to uz je veci pohledu. Inu o co jde s tema ET? Nic vazneho ukazou par nejakych kyselinek mozna vodu a neskutecne tucne… Číst vice »

Jara
Host
Jara

Jaký smysl by měl život pouze na planetě Zemi ? V našem vesmíru s obrovským množstvím galaxií,hvězd a planet? A co když celý náš vesmír je jedna velká,živá jednotka na mnoha ůrovních existence? Je směšné hovořit i o Velkém třesku,který nemohl být…je to samý axiom(výmysl),často se opírající o další axiomy hraničící s nesmysly. Děkuji panu Tomáši za každý článek o Slovanech,protože pravda o našich předcích se už po mnoho staletí zamlčuje.Však stačí pobývat často v přírodě a otevřít svá srdce,otevře se nám zcela jiný svět,když se začne probouzet naše původní,božská částečka dětí Světla, prastarých Slovanských předků,našich ,,Bohů“. A svírá se… Číst vice »

jirik
Host
jirik

V indickej vláde, ako vyšlo najavo zo spoľahlivých zdrojov, sa v súčasnosti vedie tajná debata medzi demokratickou a konzervatívnou frakciou o dôležitom probléme: povedať, či nehovoriť širokej verejnosti o spolupráci s mimozemšťanmi?

Dnes je už pre máloktorého mysliaceho človeka tajomstvom, že prinajmenšom päť svetových veľmocí – vrátane Indie – tak, či onak spolupracuje s cudzincami mimo našej planéty. A pritom stačia držať širokú verejnosť v roli Iváňušky-hlupáčika, ktorý nič nevie a nechápe. No ako to už v ezoterických ruských rozprávkach chodí – Iváňuška je na konci najmúdrejší a vždy víťazom (esoreiter.ru).
http://www.suenee.cz/india-moze-oficialne-ohlasit-spolupracu-s-mimozemstanmi/