Naši vlast vovinul temný mrak hybridních hrozeb

…..zajímavá uvahá dějů v naší společnosti. Copak na nás zase připravují????
15:54

Těsně před polednem jsem si pustil ČT 24 a měl jsem štěstí. A to proto, že jsem milovníkem absurdních scén, absurdních řečí a absurdních lidí.To všechno totiž v ideálních rozměrech představovala nevábná skupina lidí, která s velice zachmuřenými tvářemi právě nastupovala na obrazovku, aby národu sdělila, v jak příšerném a až témě nesdělitelném nebezpečí se v tento čas, v tuto hodinu a snad i v těchto vteřinách nacházíme. Hrozí nám nebezpečí ruského napadení, sdělovali nám Langšádlová za TOP 09, Farský za STAN a jakýsi mladíček za Piráty, životem dosud tak málo otlučený, že jsem jej vnímal, byť jsem se tomu bránil ze všech sil, s mlékem na bradě. A  všichni tito tři vespolek se dovolávali zprávy bezpečnostní agenury BIS, která prý o nebezpečí, hrozící nám z ruských tunder jasně hovoří, a je proto jejich povinností co by zodpovědných politiků, národ na tuto nesmírně závažnou situaci upozornit. A současně mu též oznámit, že oni, tzn. tihle tři zástupci tzv. demobloku, budou společně se svými spolustraníky už na příští schůzi sněmovny žádat, aby byl v rámci sněmovny vytvořen speciální výbor pro potírání tzv. hybridních (rozuměj ruských) hrozeb, který se těmito hrozbami bude stále, průběžně a možná už až do konce tohoto současného našeho světa zaobírat. A to proto, že vážnější a urgentnější úkol,  než je tento, v České republice v současnosti neexistuje. Vážnější a urgentnější prý i proto, že současný předseda vládý prohlašuje, že on osobně v Rusku hrozbu nevidí, a prezident je tak proruský, že víc  proruský už být nemůže.

Takže rozumějme: hybridními hrozbami nerozumí současná fašizující opozice jen hrozby ze zahraničí, a v tomto případě tedy hrozby ruské, jak je na hrozby hybridní s ohledem na názor naší veřejnosti, zhruba před dvěma lety rychle přeformuloval tehdejší ministr vnitra Chovanec, ale míní též hrozby vycházející ze samého nitra našeho státu. A to dokonce z úřadů nejvyšších: prezidentského a vládního.

Že by nové kolo štvanice proti předsedovi vlády a vládě obecně, když to kolo poslední s využitím premiérova nemocného syna, nevyšlo tak, jak bylo naplánováno? S tou ovšem změnou, že tentokrát má v síti uváznout i český prezident?

Lubomír Man

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Miroslav napsal:

  No toto. :-)))

 2. Jan napsal:

  Soustredte se prosim na podstatne. Budeme-li i nadale ve zlocinnem uskupeni NATO a EU, ktere pracuji proti obcanum v zajmu Deep Statu a diriguji media a jejich zumpu, kterou nas neustale polevaji, nic se nezmeni! Ti jednotlivci, co jejich zadani plni a budou za penize plnit existuji za kazdeho rezimu i za teto totality po sametu!!!Poskoku ma zlo vic nez dost, koupi si je. Ta zmena musi prijit zezdola. Referendum, odmitani lzi a US propagandy a provokaci Ruska k valce! Ve volbach volit strany, ktere jednoznacne pracuji pro nas a ne proti nam! Ktere jsou pro jednani a ne nenavist! A to jsou s malymi vyhradami prece SPD, KSCM, ANO. Ostatni jsou bandou podlych a prolhanych neumetelu a podrazaku, kterym jde jenom o koryta a splneni direktiv z Bruseru. Nejnebezbecnejsi je CSSD, ktera si stale nesmyslnymi darecky kupuje volice z nasich dani!!!

 3. ⚜ aston 405 napsal:

  Dobrý den,

  z toho je mi někdy na blití, jak s kuráží někdo plive na stát, o kterém neví ani Ň. Nezařadíte prosím někdy pro zlepšení nálady také něco od Jardy Duška?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.