Nastává změna? Ruská televize odhaluje Rothschildy a poučuje lidi o jejich moci

Rothschildy, tj. jednu z rodin svým vlivem a tajnůstkářstvím notoricky nejvíce neblaze proslulých po celém světě, odhalila ruská televize tak, jako nikdy předtím (podívejte se níže na celé video).

 

 

Rothschildové jsou zvyklí operovat ze stínů a lidi přesvědčovat, že oni vlastně neexistují, ale v posledních letech je v Rusku vytahují na světlo, jelikož Vladimir Putin pokračuje se svou kampaní za vymýcení jejich vlivu a kontroly nad svojí zemí.

Putin se připravuje na vzdor vůči Novému světovému řádu (New World Order)

 

V oběhu je spousta fám o spojení mezi Rothschildy a Novým světovým řádem.

Jelikož má tato rodina konexe s mnoha různými establishmenty, tak vytváří konflikt zájmů, který už prostě nelze ignorovat. Povídá se, že Putin svůj lid připravuje na boj vzdorující tomuto Novému světovému řádu, který představuje ty u moci a má kontrolu nad téměř všemi vládami, médii a bankami světa.

 

 

Povídá se, že Putin se chce zbavit mezinárodních bankovních systémů a začíná s budování národní finanční platformy, kterou podporuje shromažďováním tisíců tun zlata spolu s vytvářením aliancí v Evropě, na Středním východě a v Číně, které jenom rostou a posilují. Rusko nesmírně touží po nezávislosti na zbytku světa, což se ukázalo za vlády Putina a projevuje se to mnoha různými způsoby.

Zasvěcenec z Ruska prozradil, že tato země se chystá zřídit bankovní systém, který zajistí nezávislost na zbytky světových bank, což je v dnešní ekonomice velice smělý krok.

Rodina Rothschildů je samozřejmě velice proslulá vlastnictvím bankovních systémů a ta má peníze v nesčetných zemích po celé planetě. A teď to vypadá, jako by se Rusko od tohoto zkorumpovaného systému začalo distancovat, tj. od systému, který po tak dlouho vládl nad způsoby, jimiž peníze přechází z ruky do ruky.

Rusko prohlásilo, že vyvinulo a úspěšně realizovalo alternativu pro případ, že by bylo vyloučeno z bankovního systému. Bankovní sektor je totiž největší slabinou představující zranitelnost Ruska. Nelíbí se jim tedy, že musí spoléhat na mezinárodní systém mezibankovních převodů peněz SWIFT. To je rychlá a údajně bezpečná cesta pro převody peněz a té se využívá už přes 50 let.

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MarošLiběnamildajirikJan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

MOR HO!!!

„Niečo málo“ nielen o festivale Pohoda
Informačná vojna 17.7.2018
https://www.youtube.com/watch?v=088fKw29TxM
1200 rokov spolužitia Rusov a Chazarov
https://www.youtube.com/watch?v=X3eMAZ9V5ok

Jan
Host
Jan

Konecne zde diky Rusum vyplouvaji zdroje Deep Statu a Neoconu v USA na povrch, jejichz majitele Rotschildove a Rockefellerove NWO financuji. Jenom ti maji tyto ohromne zdroje, kterymi ridi planetu. Vlastni banky, prumyslove korporace, ovlivnuji pres svoje lidi politiky, vlady, media, ktera vetsinou take vlastni. 3 nejvetsi medialni agentury vlastni take a urcuji jejich napln, rusofobni utoky, izolaci Ruska. Nechavaji diskreditovat a zabijet lidi, ktere jim stoji v ceste. Rodiny techto nesmirne bohatych Zidu se snazi ze sebe delat privatni bohace, zijici v ustrani a nikomu neskodici, kteri se pouze staraji o narust sveho bohatstvi. To samozrejme delaji, ale vedle… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Spravodajsky výdatná a pikantná ZDROJOVÁ stránka! Je to akási nemecká analógia NWOO.org
„Fašizmus, štátny teror a zneužívanie moci
Povedzte Nie NATO “
By translator:

https://www.bilderberg.org/nato.htm

Sú tam fraktály hypertextu na tisíce strán – to sa dá študovať 10 rokov – ukážka
https://www.bilderberg.org/index.htm

jirik
Host
jirik

Ruská špionáž před zhruba dvěma lety odhalila dva české vyzvědače, kteří se museli vrátit do Česka. Není to poprvé ani naposled. Jak to v podobných případech obvykle chodí?
Zdroj: https://technet.idnes.cz/spioni-cesi-rusko-diplomaticky-pas-du6-/vojenstvi.aspx?c=A180717_100227_vojenstvi_mla

milda
Host
milda

Kdyby se dali posílat peníze přímo, nebyli by nutné kdejaké Money Gram, TransferWise a jiné pokoutné dealery. Faktem je, že Naše slávné banky v Čechách i na Slovensku neumožňují posílat peníze přímo do ruských bank. No skuste to! Ja jsem musel svému synovi, který na moskovském fotbale prochlastal své kapesné, posíat peníze přes estonskou virtualní banku Transfer wise.

Liběna
Host
Liběna

Spiaci agenti – Seriál o pôsobení zahraničných mimovládok a agentov https://www.gloria.tv/video/Uwf6ofjFRv2C2perFLWs2n4nz

Maroš
Host
Maroš

REFORMA STOLYPINA /1905/, ktorej úspech inicioval vražedný boľševický prevrat v Rusku v roku 1917!!! KSB /Koncepcia sociálnej bezpečnosti/ je „len“ omnoho lepšie rozpracovaný program Stolypina – toť dôvod na sio-prevrat v Rusku v roku 1917! Rusko v rokoch 1905-1914 zvýšilo počet svojich obyvateľov zo 115 miliónov na 139 miliónov – a len Cigáni sa tam nerodili. Toto plus plány Mikuláša II. na rozvoj Ďalekého Východu /= kontrola Ruska nad východnou Hodvábnou cestou/ – spustili celý rozvrat /Západom/ Ruska – a celý projekt boľševizmu – a celé to vyvražďovanie!!! „V těchto podmínkách car Mikuláš II. /chybný preklad pozn./ přebírá úřad vlády… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Motto: „Dajte našej zemi 20 rokov pokoja – vnútorného aj vonkajšieho – potom našu rozkvitnutú krajinu nespoznáte!“ /parafráza výroku Stolypina/ Dokončím… kontext STOLYPINOVA REFORMA RUSKA VS. BRATSTVO SMRTI!!! Zmyslom vzniku Sovietskeho zväzu bolo cielené zabrzdenie vývoja v Rusku! Likvidácia Stolypinovych farmárov /vojna, prevrat/ – rozvrat zdrojového zázemia – čo bolo príčinou aj neskoršieho hladomoru /židoboľševik Kaganovič – Ukrajina 30-te roky, pred ním „pripravil pôdu“ anarchistický psychopat Nestor Machno/! Prof. Antony C. Sutton DrSc. – Řád Skull & Bones 322 – Bratrstvo Smrti CZ titulky Poznámka – v interwiev sú spomenuté detaily pre verejnosť neznámych faktov – ako v skutočnosti prebiehala… Číst vice »