Nastává změna? Ruská televize odhaluje Rothschildy a poučuje lidi o jejich moci

Rothschildy, tj. jednu z rodin svým vlivem a tajnůstkářstvím notoricky nejvíce neblaze proslulých po celém světě, odhalila ruská televize tak, jako nikdy předtím (podívejte se níže na celé video).

 

 

Rothschildové jsou zvyklí operovat ze stínů a lidi přesvědčovat, že oni vlastně neexistují, ale v posledních letech je v Rusku vytahují na světlo, jelikož Vladimir Putin pokračuje se svou kampaní za vymýcení jejich vlivu a kontroly nad svojí zemí.

Putin se připravuje na vzdor vůči Novému světovému řádu (New World Order)

 

V oběhu je spousta fám o spojení mezi Rothschildy a Novým světovým řádem.

Jelikož má tato rodina konexe s mnoha různými establishmenty, tak vytváří konflikt zájmů, který už prostě nelze ignorovat. Povídá se, že Putin svůj lid připravuje na boj vzdorující tomuto Novému světovému řádu, který představuje ty u moci a má kontrolu nad téměř všemi vládami, médii a bankami světa.

 

 

Povídá se, že Putin se chce zbavit mezinárodních bankovních systémů a začíná s budování národní finanční platformy, kterou podporuje shromažďováním tisíců tun zlata spolu s vytvářením aliancí v Evropě, na Středním východě a v Číně, které jenom rostou a posilují. Rusko nesmírně touží po nezávislosti na zbytku světa, což se ukázalo za vlády Putina a projevuje se to mnoha různými způsoby.

Zasvěcenec z Ruska prozradil, že tato země se chystá zřídit bankovní systém, který zajistí nezávislost na zbytky světových bank, což je v dnešní ekonomice velice smělý krok.

Rodina Rothschildů je samozřejmě velice proslulá vlastnictvím bankovních systémů a ta má peníze v nesčetných zemích po celé planetě. A teď to vypadá, jako by se Rusko od tohoto zkorumpovaného systému začalo distancovat, tj. od systému, který po tak dlouho vládl nad způsoby, jimiž peníze přechází z ruky do ruky.

Rusko prohlásilo, že vyvinulo a úspěšně realizovalo alternativu pro případ, že by bylo vyloučeno z bankovního systému. Bankovní sektor je totiž největší slabinou představující zranitelnost Ruska. Nelíbí se jim tedy, že musí spoléhat na mezinárodní systém mezibankovních převodů peněz SWIFT. To je rychlá a údajně bezpečná cesta pro převody peněz a té se využívá už přes 50 let.

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Maroš napsal:

  MOR HO!!!

  „Niečo málo“ nielen o festivale Pohoda
  Informačná vojna 17.7.2018
  https://www.youtube.com/watch?v=088fKw29TxM
  1200 rokov spolužitia Rusov a Chazarov
  https://www.youtube.com/watch?v=X3eMAZ9V5ok

 2. Jan napsal:

  Konecne zde diky Rusum vyplouvaji zdroje Deep Statu a Neoconu v USA na povrch, jejichz majitele Rotschildove a Rockefellerove NWO financuji. Jenom ti maji tyto ohromne zdroje, kterymi ridi planetu. Vlastni banky, prumyslove korporace, ovlivnuji pres svoje lidi politiky, vlady, media, ktera vetsinou take vlastni. 3 nejvetsi medialni agentury vlastni take a urcuji jejich napln, rusofobni utoky, izolaci Ruska. Nechavaji diskreditovat a zabijet lidi, ktere jim stoji v ceste. Rodiny techto nesmirne bohatych Zidu se snazi ze sebe delat privatni bohace, zijici v ustrani a nikomu neskodici, kteri se pouze staraji o narust sveho bohatstvi. To samozrejme delaji, ale vedle toho ve skutecnosti ovladaji velmoci prostrednictvim koupenych politiku, tajny sluzeb, ovladaji Pentagon, FED, financuji migraci do Evropy. NGOs jim v tom napomahaji. Jejich lide neustale rozpoutavaji vsude valky a utrpeni lidstva, protoze ovladaji i USA prezidenty az na Trumpa, GB vladu, Merkelovou. Macron vyrostl v bankach Rotschildu. a je jejich poskokem.
  Malokdo si uvedomuje, ze zde je podstata vzniku NWO, ktery uz zavedli az na 4 zeme, ktere si ponechavaji svou suverenitu a ktere poznaly, ze je treba podhoubi zla cimz je vliv Rotschildu na banky a hospodarsrvi jejich zemi eliminovat.
  To udelali Rusove vykopnutim bank Rotschildu ze zeme, prestavaji obchodovat suroviny v $, zaviraji jejich NGOs.
  Rotschildum pomaha i Soros, ztelesnene zlo, ktery na rozdil od nich operuje na verejnosti.
  Proto Deep State a media neustale na tyto 4 zeme utoci, vytvareji nepratelsky obraz, ocernuji je, demonizuji je. Operaci pod false flag, ktere jimi rizene tajne sluzby provadeji siri strach z Ruska a popichuji ostatni k nenavisti k nemu.

 3. Maroš napsal:

  Spravodajsky výdatná a pikantná ZDROJOVÁ stránka! Je to akási nemecká analógia NWOO.org
  „Fašizmus, štátny teror a zneužívanie moci
  Povedzte Nie NATO “
  By translator:

  https://www.bilderberg.org/nato.htm

  Sú tam fraktály hypertextu na tisíce strán – to sa dá študovať 10 rokov – ukážka
  https://www.bilderberg.org/index.htm

 4. jirik napsal:

  Ruská špionáž před zhruba dvěma lety odhalila dva české vyzvědače, kteří se museli vrátit do Česka. Není to poprvé ani naposled. Jak to v podobných případech obvykle chodí?
  Zdroj: https://technet.idnes.cz/spioni-cesi-rusko-diplomaticky-pas-du6-/vojenstvi.aspx?c=A180717_100227_vojenstvi_mla

 5. milda napsal:

  Kdyby se dali posílat peníze přímo, nebyli by nutné kdejaké Money Gram, TransferWise a jiné pokoutné dealery. Faktem je, že Naše slávné banky v Čechách i na Slovensku neumožňují posílat peníze přímo do ruských bank. No skuste to! Ja jsem musel svému synovi, který na moskovském fotbale prochlastal své kapesné, posíat peníze přes estonskou virtualní banku Transfer wise.

 6. Liběna napsal:

  Spiaci agenti – Seriál o pôsobení zahraničných mimovládok a agentov https://www.gloria.tv/video/Uwf6ofjFRv2C2perFLWs2n4nz

 7. Maroš napsal:

  REFORMA STOLYPINA /1905/, ktorej úspech inicioval vražedný boľševický prevrat v Rusku v roku 1917!!!

  KSB /Koncepcia sociálnej bezpečnosti/ je „len“ omnoho lepšie rozpracovaný program Stolypina – toť dôvod na sio-prevrat v Rusku v roku 1917! Rusko v rokoch 1905-1914 zvýšilo počet svojich obyvateľov zo 115 miliónov na 139 miliónov – a len Cigáni sa tam nerodili. Toto plus plány Mikuláša II. na rozvoj Ďalekého Východu /= kontrola Ruska nad východnou Hodvábnou cestou/ – spustili celý rozvrat /Západom/ Ruska – a celý projekt boľševizmu – a celé to vyvražďovanie!!!
  „V těchto podmínkách car Mikuláš II. /chybný preklad pozn./
  přebírá úřad vlády saratovský gubernátor P. A.
  Stolypin. Zjištění příčin dlouhodobé krize státu,pochopení její vnitřní logiky a směru vývoje bylo prvořadým cílem premiéra. Bezpochyby si jasně uvědomoval rozsah nutných změn, jejich osudovost pro budoucnost Ruska. Správně tak charakterizoval období 1905-1907 jako „velký
  přelom“, „perestrojku“ či „veliký historický předěl“(Stolypin 1991, 50-51). Podle jeho představ
  Rusko vstupovalo po přijetí Manifestu 17. října
  (Rumjancev 2003, 41-43; Golder 1927, 627-
  628) do transformačního stadia, které předpokládalo zřízení a upevnění postavení zákonodárného
  shromáždění, rozšíření občanských práv a svobod, včetně jejichochrany. V rozhovoru s novináři
  saratovských novin „Volga“ ze dne 1. října 1909 Stolypin vymezil časový rámec transformace:
  „Dejte zemi 20 let pokoje a klidu, a to vnitřního i vnějšího. Poté nepoznáte Rusko!“ (Stolypin 2006, 488).

  Takže REPLAY pre všetkých!
  „Dejte zemi 20 let pokoje a klidu, a to vnitřního i vnějšího. Poté nepoznáte Rusko!“ – Stolypin! = prvý autor DVTR /Dostatočne všeobecná teória riadenia/ + KSB!
  https://nf.vse.cz/wp-content/uploads/fewpp_article_kashapov-stolypin.pdf

  Poznámka – Stolypin začal tým čim mal – ZDROJOVÝM ZÁZEMÍM – poľnohopodárstvom! /Sme v podstate civilizácia poľnohospodárov!/ Tak si to porovnajte s tým našim zdrojovým zázemím teraz, a bude vám jasné, o čom je podstata KSB! A tiež prečo máme rozvrátené zdrojové zázemie „v mene demokracie a liberalizmu“! Lebo všetci sa tu „v džungli regulujeme sami“! Hovno! Je to len sociálny darwinizmus = právo silnejšieho, vývoj silnejšieho a bezohľadnejšieho! „Zákonitý“ vývoj z opice! Sugescia!

  Teda v dôsledku – žiadna sociálna bezpečnosť! Spoločnosť humanoidov so zvieracou psychikou = farma!

  Čisto súkromne – chcel by som si vypočuť komentár Pjakina na tému Stolypin – a že ktorý boľševik to teda „vymyslel“ tú KSB! ???
  Poznámka – podľa Pjakina – skupina Globálny prediktor sa v roku 1775 rozhodli, že budú brzdiť vedomostný a technologický vývoj na Zemi. Z tohto dôvodu bol založený gnostický rád /tých, ktorí ovládajú vedomosti/ Bavorských Illuminátov, ktorí majú prakticky dodnes kontrolu nad vedou a akademickou pôdou! Takže to, čo dnes oslavujeme ako výdobytok vedy – je len torzo prepustených, už dávno známych poznatkov – v zmysle riadenia a kontroly ľudskej invencie! Veda neslúži nám – veda slúži IM! Teda – ak počujete alebo vidíte napísanú hurá vetu, že „vedci“ /väčšinou britskí, že?/ niečo objavili, tak faktom je, že „vedci“ len dostali povolenie uverejniť to, čo je iným známe už storočia!

  • Maroš napsal:

   Motto: „Dajte našej zemi 20 rokov pokoja – vnútorného aj vonkajšieho – potom našu rozkvitnutú krajinu nespoznáte!“ /parafráza výroku Stolypina/
   Dokončím… kontext
   STOLYPINOVA REFORMA RUSKA VS. BRATSTVO SMRTI!!!
   Zmyslom vzniku Sovietskeho zväzu bolo cielené zabrzdenie vývoja v Rusku! Likvidácia Stolypinovych farmárov /vojna, prevrat/ – rozvrat zdrojového zázemia – čo bolo príčinou aj neskoršieho hladomoru /židoboľševik Kaganovič – Ukrajina 30-te roky, pred ním „pripravil pôdu“ anarchistický psychopat Nestor Machno/!

   Prof. Antony C. Sutton DrSc. – Řád Skull & Bones 322 – Bratrstvo Smrti CZ titulky
   Poznámka – v interwiev sú spomenuté detaily pre verejnosť neznámych faktov – ako v skutočnosti prebiehala spolupráca TIEŇOVÝCH VLÁD ZSSR a Západu – kto bol napríklad autorom prvej sovietskej 5-ročnice /americký židovský ekonóm/, tiež ako prebiehala výmena technologických informácií – aby 2. svetová vojna mala ten „správne“ zničujúci priebeh! Toto je jeden
   z kľúčových dokumentov pre pochopenie nadnárodného riadenia a svetovej politiky! A PRÍČIN VŠETKÝCH DÔSLEDKOV – v ktorých dnes žijeme v tomto parazitickom a fašistickom globálnom systéme! A zo všetkého „najdôležitejšie“ /narážka na úvodné motto/ je održiavania neustáleho duálneho globalneho mocenského konfliktu!!! /Pozor! – aj „svetový mier“ – „vďaka“ NWO, je konceptuálny duálny KASTOVÝ konflikt mocenskej svetovej „elity“ a svetového rabstva – otroctva – totálnej „farmy“!/
   https://www.youtube.com/watch?v=92Bi7l3BqPk
   Poznámka – kolektivizácia a „spoločné“ vlastníctvo má jeden podstatný demotivačný mechanizmus – PARAZITUJÚCU VERCHUŠKU, ktorá všetko riadi na úrovni len toho svojho PRIMITÍVNEHO poznania /prioritou je ideologický postoj, nie vedomosti – „ten správny názor“ – ako dnes!/ a brzdí tak vývoj celku, vývoj jednotlivca /= boľševický fasizmus!/ a celkovo demotivuje individuálnu aktivitu a plné uplatnenie genetického a duševného potenciálu Človeka!
   O tom to celé je – za sodíku sa mal dobre každý blbec a stranícky riťopchaj – komunisti fakticky naučili ľudí – ROZKRÁDAŤ „TO SPOLOČNÉ“ VLASTNÍCTVO! Teda – dobrá znalosť ľudskej psychiky Illuminátmi /zal. 1776 – plán GP 1775/ bola základom pre vymodelovanie židoboľševikmi riadenej /stagnujúcej/ spoločnosti! Dnes nad tým všetkým preberajú moc /veľmi sa snažia/ neo-„liberáli“ so svojím „sociálnym“ darwinizmom, založeným na budovaní zvieracieho typu ľudskej psychiky /vývoja „z opice“ – nie vývoja z Ducha!/ a konkurenčnej „súťaži“ /teda nie na spolupráci/ – čo je tiež len určitá forma „potrebného“ /pre Bratstvo smrti/ konfliktu /v globálnej civilizácii/ = neo“liberálny“ korporátny fašizmus!

   Späť k téme Stolypin…
   Stolypinovu reformu rozdrvil židoboševický zahraničný komplot!
   peter stolypin crushes 1905 jewish bolshevik plot
   https://www.youtube.com/watch?v=LJo4VJZXdFQ
   Stolypin ENG 1
   https://www.youtube.com/watch?v=jJVMGOeVLYc
   https://www.youtube.com/results?search_query=Stolypin+reform

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.