NATO připravuje Evropu na invazi, píše deník Daily Mail

NATO vyzývá evropské země, aby aktualizovaly svoji infrastrukturu pro rychlé nasazení vojsk a vojenského vybavení, informuje Daily Mail.

Jak generální tajemník aliance Jens Stoltenberg v rozhovoru s ministry obrany NATO v Bruselu zdůraznil, že evropské silnice, mosty a železniční sítě by měly být vhodné pro přepravu tanků a těžkého vojenského vybavení.

Během tiskové konference v Bruselu Stoltenberg řekl, že NATO potřebuje velitelskou strukturu, aby se zajistilo, že „u aliance jsou potřebné síly, jsou na správném místě se správným vybavením a ve správném čase.“

„To platí nejen pro struktury velení. Musíme také zajistit, aby silnice a mosty byly dostatečně silné, aby odolaly našim největším vozidlům, a že železniční sítě rychle přesunují tanky a těžké zbraně,“ zdůraznil Stoltenberg.

Podle generálního tajemníka NATO má aliance k civilní infrastruktuře „vojenské požadavky“, které je třeba aktualizovat, aby se zohlednily dnešní vojenské potřeby, napsal Daily Mail.

„Ale NATO se s touto prací nemůže vypořádat samo. Vyžaduje úzkou spolupráci mezi vládami zemí a soukromým sektorem. Evropská unie také hraje důležitou roli. Proto by NATO a EU měly nadále úzce spolupracovat na této zásadní otázce,“ řekl Stoltenberg.

Zdůraznil také, že všechny země NATO by měly být schopny bojovat proti kybernetickým útokům „stejně efektivně jako u pozemních útoků, z moře nebo ze vzduchu,“ informoval Daily Mail.

Zdroj: 1, 2

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14 komentářů

 1. mar2me napsal:

  Niečo sa určite bude diať, Rusko ešte tento rok povstane, presne ako podľa tej ich karty, kde nahradili Trumpa červeno-bielým orlom. Blížia sa prezidentské voľby v Rusku na ktoré vraj už Putin nebude kandidovať. Neviem si predstaviť budúcnosť Ruska a hlavne Európy, bez tohto vyspelého politika.. neviem ako to dopadne, ale určite sme už lepšie časy zažili a treba byť pripravený na najhoršie. Pád systému, či vojna a všetko s ňou spojené sú neodvrátne a dávno plánované jezuitmi, bibliou, prorokmi či elitou.. je to len otázkou času (3,5 -7 rokov), kedy povstaneme a oni započnú armagedon na všetkých frontoch.

  • jirik napsal:

   Jestli bude putin kandidovat bude známo až začátkem prosince – tak se vyjádřil peskov.
   Po putinovi by podle nějakého jasnovidce měl přijít ještě *větší sekáč*, který pozdvihne rusko, ae kdy to bude nikdo neví;
   Vzhledem k tomu, že by toto bylo třetí a poslední putinovo prezidentování, možná bude kandidovat až na dalších volbách…putin je velký stratég….

 2. Maroš napsal:

  Súčasť projektu Globálneho prediktora – Hodvábna cesta – automobilka na výrobu elektromobilov na Slovensku – ako sa z Európanov postupne stanú kvalifikovaní muklovia čínskych firiem. My vlastný elektromobil na batérie z českého líthia vyrobiť „nechceme“?
  Dokedy bude skurvená vláda a tripartitná mafia predávať Slovákov?
  https://www.aktuality.sk/clanok/538440/slovensko-je-v-hre-o-automobilku-z-ciny/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2
  – – –
  Hiíí – hááá!!!
  Syřan znásilnil poníka v dětské zoo v Berlíně
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11467-syran-znasilnil-ponik-detska-zoo

  V záchytnom tábore Somálčan fyzicky zaútočil na zamestnanca
  https://www.minv.sk/?aktuality-presov&sprava=v-zachytnom-tabore-somalcan-fyzicky-zautocil-na-zamestnanca

  VIDEO: Tesco vyvolalo v Britanistánu pozdvižení s reklamou na muslimské Vánoce. Muslimové už chodí i po Ostravě a JXD z Reflexu chce zakázat Aeronet kvůli fotkám dětí přistěhovalců z Teplic!
  https://aeronet.cz/news/video-tesco-vyvolalo-v-britanistanu-pozdvizeni-s-reklamou-na-muslimske-vanoce-muslimove-uz-chodi-i-po-ostrave-a-jxd-z-reflexu-chce-zakazat-aeronet-kvuli-fotkam-deti-pristehovalcu-z-teplic/
  Tesco Christmas advert SLAMMED – for featuring Muslim family 2017
  https://www.youtube.com/watch?v=umTl23uNiNE
  Poznámka – čert ber „Vianoce“ = Saturnálie, oslavy návratu boha Slnka – sviatky obžerstva a smilstva!
  https://www.youtube.com/results?search_query=Paggan+Christmas+Saturnalia
  Pagan Saturnalia (Christmas) was celebrated with human sacrifice & paedophilia
  https://www.youtube.com/watch?v=1kDK3vEdkcc
  – – –
  Mr Bean In The Swimming Pool HD
  https://www.youtube.com/watch?v=AB0vHgeihJo

 3. nela napsal:

  Síce od veci, ale možno mi niekto vyloží sen. Večer som sa modlila/prosila našich predkov a konštruktívne sily vesmíru o pomoc/znamenie. Snívalo sa mi toto. Stála som v údolí – okolo mňa nádherné zelené lesy. Na jednom kopci – návrší medzi korunami stromov stála krásna strážna veža z kameňa. Na druhom kopci stála taktiež nepoškodená veža – alebo to bol kostolík, bolo vidieť len vežu a na nej kríž. Všade pokoj, ticho, mier. No pocit zo sna dobrý, ale ak vie niekto povedať viac, tak ,,včil buc múdry“ ako hovorila moja prababka.

  • Maroš napsal:

   Nela – onedlho u teba zaklopú dve jehovistky so Strážnou vežou a pozvú ťa na rozhovory o bohu Yahvem – boha jeho!

   • nela napsal:

    Oceňujem konštruktívnu odpoveď. Pekný deň a blahobytie Ti prajem. Bez irónie. Radšej jehovistky, ako bubuši. Odídu nevypočuté. A vieš čo? Asi práve toto znamenie vo forme tvojej odpovede som potrebovala.

 4. jirik napsal:

  Ve Spojených státech byl anulován zákaz náboru lidí s psychickými problémy, informuje USA Today.

  Uvádí se, že americká armáda nyní může nabírat lidi, kteří se sebepoškozovali, trpěli bipolární afektivní poruchou, depresí a závislostí na alkoholu nebo drogách.

  Podle USA Today je toto rozhodnutí spojeno se záměrem nabrání 80 tisíc rekrutů do září 2018.

  V roce 2009 byl v USA zaveden zákaz vojenské služby lidem s psychickými poruchami kvůli sebevraždám. https://sptnkne.ws/fWe8

 5. Liběna napsal:

  KONIEC SLOVENSKEJ CESTY? Mečiar nás varoval…
  https://www.gloria.tv/video/XFybAgmt6jNa2iPYHtxXhBv9W

 6. Maroš napsal:

  „Hrubý odhad ukazuje, že takmer polovica všetkých moslimov na svete vznikla príbuzenským krížením: v Pakistane je 70 percent všetkých manželstiev medzi bratancami a sesternicami (takzvaná „konsangvinita“) a v Turecku je to medzi 25 a 30 percentami (Jyllands-Posten, 27.2. 2009, Imigrantom sa rodí viacej mŕtvych detí).

  Štatistický výskum arabských krajín ukazuje, že až do 34 percent všetkých manželstiev v Alžírsku je konsangvinických (pokrvne príbuzných), v Bahrajne 46 percent, v Egypte 33 percent, v Núbii (južnej oblasti Egypta) 80 percent, v Iraku 60 percent, v Jordánsku 64 percent, v Kuvajte 64 percent, v Libanone 42 percent, v Líbyi 48 percent, v Mauritánii 47 percent, v Katare 54 percent, v Saudskej Arábii 67 percent, v Sudáne 63 percent, v Sýrii 40 percent, v Tunisku 39 percent, v Spojených arabských emirátoch 54 percent a v Jemene 45 percent (Reproductive Health Journal, 2009, Konsangvinita a reprodukčné zdravie medzi Arabmi).

  Veľká časť moslimov splodených príbuzenským krížením sa rodí rodičom, ktorí sami vzišli z príbuzenského kríženia – čo významne zvyšuje riziká negatívnych mentálnych a fyzických následkov.“

  Zvýšené riziko duševnej choroby u detí z manželstiev medzi bratancami a sesternicami by mohlo vysvetliť, prečo imigrantskí pacienti zaťažujú psychiatrický systém a sú nadmerne zastúpení medzi duševne chorými zločincami: „V nemocnici Sct. Hans, ktorá má najväčšie oddelenie pre klinicky duševne chorých zločincov v Dánsku, má viac než 40 percent pacientov imigrantské zázemie.“ (Kristeligt Dagblad, 26.6. 2007, Etnické menšiny sú nadmerne zastúpené medzi duševne chorými zločincami).

  Dôsledky pre západný a moslimský svet

  Následky pre potomkov konsangvinických manželstiev sú nepríjemne jasné: smrť, nízka inteligencia či dokonca mentálna retardácia, postihnutia a choroby často vedúce k pomalej a bolestivej smrti. Iné následky sú:

  Obmedzené sociálne schopnosti a pochopenie, obmedzená schopnosť zvládať vzdelávanie a pracovné postupy a bolestivé liečebné procedúry. Negatívne kognitívne následky tiež ovplyvňujú riadiace funkcie. Zhoršenie sústredenia a emočnej kontroly najčastejšie vedú k antisociálnemu správaniu.“

  Niet pochýb, že široko rozšírená moslimská tradícia manželstiev medzi bratancom a sesternicou poškodila genofond moslimov. Keďže náboženské presvedčenie moslimov zakazuje manželstvá s nemoslimami a teda im zabraňuje v pridaní čerstvého genetického materiálu do svojej populácie, genetická škoda spôsobená ich genofondu od čias, kedy ich prorok povolil prvé manželstvo so sesternicou pred 1400 rokmi, je s najväčšou pravdepodobnosťou masívna.

  Súcit pre zdravie budúcich generácií by mal byť dostatočný na to, aby boli zakázané zmiešané manželstvá medzi bratancami a sesternicami. Ekonomické a spoločenské následky sa rátajú taktiež. Taký zákaz by tiež zmenšil moslimskú imigráciu na Západ, pretože mnohé moslimské rodiny by rady pokračovali vo svojej metóde zmiešaných manželstiev, aby žili v súlade s kultúrnymi a náboženskými tradíciami a udržali bohatstvo a moc vo svojej rodine.

  Legislatívny zákaz manželstiev medzi bratancami a sesternicami je logickým a súcitným imperatívom pre moslimský svet, pre EÚ a naše západné národné vlády.“
  http://islamoklast.blog.cz/1612/moslimske-pribuzenske-krizenie-dopady-na-inteligenciu-dusevne-zdravie-zdravie-a-spolocnost

 7. jirik napsal:

  Predseda europarlamentu Antonio Tajani volá po zdvojnásobení rozpočtu Európskej únie. “Musíme dostať dvakrát toľko peňazí, ako je tomu dnes, to je 280 miliárd eur namiesto 140 miliárd eur ročne,” povedal Tajani pre Funke. Avšak zdvojnásobenie rozpočtu EÚ by nemalo byť financované z dodatočných prevodov z členských štátov, ale zavedením daní.
  http://www.hlavnespravy.sk/naklady-mimo-kontroly-eu-pozaduje-zdvojnasobenie-svojho-rozpoctu/1206710

 8. Jarek napsal:

  hlasujte v prezidentských volbách na http://www.volbydnes.cz

 9. jirik napsal:

  Členské státy Evropské unie v pondělí potvrdily, že chtějí posílit spolupráci v bezpečnostní a obranné politice. To zní sice moc hezky, ale co to znamená? Je to zárodek společné evropské armády, o níž se toho už tolik napovídalo? Nebo je to jako obvykle jen kus papíru podepsány ministry třiadvaceti států s tím, že ty zbývající se mohou kdykoliv přidat? Anebo je to první signál toho, že po otřesech posledních let se EU znovu pokouší nahodit pokašlávající integrační motor?
  https://zpravy.tiscali.cz/skonci-spolecna-evropska-obrana-zase-jen-na-papire-305527

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.