NATO: Rusko vlastní tajnou flotilu, které bychom se měli všichni obávat

Ruské vojenské námořnictvo má k dispozici poměrně hodně tajných možností díky novým lodím, ponorkám a okřídleným raketám. Rusko má ovšem i „tajnou flotilu“, kterou řídí Hlavní administrativa hlubokovodních výzkumů, píše portál Russkoe oružie s odkazem na The Interpreter.

 

 

Tato administrativa není částí ruského námořnictva. Její lodě a personál se nachází na oddělených základnách. Doky těchto základen jsou umístěny tak, aby nebylo možné sledovat techniku. Tato opatření odpovídají úkolům, které tato jednotka plní — od snímkování oceánů až po umísťování a technickou obsluhu hlubokovodní vojenské techniky, včetně systémů odhalování ponorek a odhalování hladinových lodí.

Jako příklad techniky, které tato jednotka používá, portál uvádí loď Jantar, které převáží hlubokovodní aparáty, dálkově řízené ponorky Klavesin a podvodní systém sledování Garmonija. Dále speciální ponorky Nělma a Paltus a modernější Lošarik. Jejich nositeli jsou, podle názoru autora, speciální atomové ponorky Orenburg a Podmoskovie, které dříve byly vybaveny jadernými raketami.

 

raja: Rusko vlastní zbraně a dopravní prostředky, o kterých se vám ani nesnilo. Díky spolupráci s jistou civilizací žijící na povrchu má Rusko k dispozici skalární, telemetrické, morfogenetické zbraně, vznášedla, a pod. To je skutečná „tajná flotila“, o které se článek zmiňuje.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
.lakVítězslav Crha Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Tak to se dá předpokládat a i ty civilizace na vrchu a pod povrchem nejsou žádná fáma. Proč se všichni vysocí činitelé EU a USA najednou hrnou na Antarktidu že? Ne ne Rusko už si nenechá fašisty zabít a zlikvidovat zemi. Jednou už si ji v troskách ubránili a teď si ji ubrání zas.