NATO: Rusko vlastní tajnou flotilu, které bychom se měli všichni obávat

Ruské vojenské námořnictvo má k dispozici poměrně hodně tajných možností díky novým lodím, ponorkám a okřídleným raketám. Rusko má ovšem i „tajnou flotilu“, kterou řídí Hlavní administrativa hlubokovodních výzkumů, píše portál Russkoe oružie s odkazem na The Interpreter.

 

 

Tato administrativa není částí ruského námořnictva. Její lodě a personál se nachází na oddělených základnách. Doky těchto základen jsou umístěny tak, aby nebylo možné sledovat techniku. Tato opatření odpovídají úkolům, které tato jednotka plní — od snímkování oceánů až po umísťování a technickou obsluhu hlubokovodní vojenské techniky, včetně systémů odhalování ponorek a odhalování hladinových lodí.

Jako příklad techniky, které tato jednotka používá, portál uvádí loď Jantar, které převáží hlubokovodní aparáty, dálkově řízené ponorky Klavesin a podvodní systém sledování Garmonija. Dále speciální ponorky Nělma a Paltus a modernější Lošarik. Jejich nositeli jsou, podle názoru autora, speciální atomové ponorky Orenburg a Podmoskovie, které dříve byly vybaveny jadernými raketami.

 

raja: Rusko vlastní zbraně a dopravní prostředky, o kterých se vám ani nesnilo. Díky spolupráci s jistou civilizací žijící na povrchu má Rusko k dispozici skalární, telemetrické, morfogenetické zbraně, vznášedla, a pod. To je skutečná „tajná flotila“, o které se článek zmiňuje.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. Vítězslav Crha napsal:

    Tak to se dá předpokládat a i ty civilizace na vrchu a pod povrchem nejsou žádná fáma. Proč se všichni vysocí činitelé EU a USA najednou hrnou na Antarktidu že? Ne ne Rusko už si nenechá fašisty zabít a zlikvidovat zemi. Jednou už si ji v troskách ubránili a teď si ji ubrání zas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.