Naučte se vidět Auru: 4 cvičení

Pro většinu lidí je docela snadné se naučit, jak vidět první vrstvu aury. Můžete vidět aury kolem lidí, zvířat a rostlin jako světle modré halo kolem jejich fyzických těl. S troškou cviku se můžete naučit, jak uvidět éterickou vrstvu aury, zhruba za 30 minut. Následující tutoriál vysvětluje, jak toho dosáhnout.

Pro podrobnější vnímání specifických barev aury bude většina lidí potřebovat více praxe. Někteří lidé však mohou okamžitě rozlišovat různé barvy v aurickém energetickém poli. Schopnost vnímání energie a aury závisí na správném fungování třetího oka, správněji řečeno šišinky mozkové (více o šišince mozkové a vidění třetím okem píšu v knize Anděl strážný).

Začínáme
Abyste mohli vidět auru, musíte si nacvičit trochu jiný způsob vidění. Protože naše oči a mysl nejsou tak dobře uzpůsobené k vidění energie naším běžným centrálním pohledem, musíme k vnímání energií používat periferní vidění. Malé děti jsou mnohem otevřenější vidět aury a energie, ale jak rosteme, obvykle tuto schopnost ztratíme, protože nás nikdo nepodněcuje k tomu, abychom v tomto směru rozvíjeli naše vnímání. Tento druh pozornosti ztrácíme, protože naše mysl takovým informacím obvykle nevěnuje žádný význam. Nejjednodušší způsob jak vidět aury, je proto oklamat vaši mysl pomocí periferního vidění. Trénink je snadný.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU: aluska.org/naucte-se-videt-auru-4-cviceni/

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. Maroš napsal:

    Minule som tak periférne videl auru sanitky – modro-červenú.

    Ženy sú viac na farby – muži viac na odlesk-záblesk svetla. Periférne sa preto dobre hľadajú stratené mince a všelijaké „goldy“. Spústa zlata býva na prechodoch pre chodcov – v podstate – ľudia sa pri nich zdržiavajú len krátko a snažia sa hlavne rýchlo prejsť a popritom strácajú veci – skúste so zlatými náušnicami prudko pozrieť doľava, potom doprava a potom znovu doľava a poďho. Výbornou pascičkou sú mačacie hlavy na cestách a rúzne smolno-asfaltové výplne prasklín vo vozovke. Sám som toho už takto v Bratislave našiel dosť – najviac toho nájdete /aj prachy/ veľmi skoro ráno „ešte pred smetiarmi a zametačmi“ – cestou z baru. Detto parkoviská – a pod autami. A pláže. Periférne videnie je dobrá vec – treba sa naprogramovať „neviem presne čo hľadám, ale nech to stojí za to“ – a podvedomie to vyhodnocuje rýchlosťou kompu.

    • Nula napsal:

      :D:D:D Ty si „diviak“ Maroš :D:D:D Ďakujem za dobrú náladu. S tým periférnym videním súhlasím . Kam by sme pridelili videnie dnešnej spoločnosti, ktorá si myslí, že pozerá cez ďalekohľad do budúcnosti a popritom nevidomo zaostruje kaleidoskop dovezený zo západu …? 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..