NÁVOD: Jak správně platit penězi, aby se Vám vracely zpátky

Pro veliký zájem a dotazy čtenářů na správné placení penězi, opakujeme velice úspěšný návod z webu Aluška.org.
Nedávno jsem byla v Rakousku na takovém hodně speciálním setkání. Něco jsem se potřebovala dozvědět já, pak nějak vyšlo najevo co jsem zač, tak se zase dozvěděli něco ostatní, a takhle jsme sdíleli vědomosti o mnoha tématech, která se vlastně ani netýkala toho, proč jsme se sjeli dohromady.
A o jednu věc z tohoto setkání bych se s vámi chtěla podělit, protože je podle mého názoru velice důležitá, praktická a přeji vám všem, kteří mě máte rádi a podporujete mě s láskou v tom co dělám, abyste měli v životě dostatek a byli spokojení.
Je to pro mne nová znalost a hodlám se jí teď taky řídit.
… Smysl celé věci vysvětlím svými slovy, protože veškerá komunikace se odehrávala v němčině, takže citovat slovo od slova by mi asi moc nešlo.
Placení peněz je rituál.
Vezměte si Eura nebo České koruny a podívejte se na tu bankovku. Každá bankovka má v sobě symbolicky schovaná určitá znamení. Mají to jak všechna Eura, tak České koruny. Měna je zakodovaná po celém světě stejně, stále stejnou symbolikou. Pokud člověk pozná symboliku, vždy je tam nějak najde. Na některých je to vidět okamžitě, na jiných se to hledá opravdu hodně těžce, ale rituál je platný ve všech případech.
I když neznáte symboliku obou stran bankovek kterými platíte, jejich neznalost vás nijak neomlouvá a rituál, který zacházením s penězi nevědomě provádíte, na vás má plnohodnotný účinek.
Schovaná symbolika na bankovkách
Peníze jsou elitami navrženy tak, aby sloužily jim a ne lidem. Abyste vy s nimi neuměli správně zacházet, měli s nimi problémy a trápili se chudobou, zatímco elitáři u korýtek se na záchodě můžou utírat pětitisícovkama. Samozřejmě, že důvodů k tomuto nepoměru je mnoho, ale symbolika schovaná za penězmi, tomu napomáhá. Máte ale možnost, naučit se ji používat tak, aby pracovala pro vás a ne proti vám.
Bylo mi vysvětleno (člověkem pohybujícím se v oboru), že přední strana bankovky ,,hlava“ obsahuje symboliku bezedné díry. Díry, u které většinou nějaká osobnost hlídá (hlavy). Hlava není vždy na každé bankovce přímo vidět, zato díra ano.
Spodní strana bankovky naopak obsahuje most. Buď je to vyloženě most, nebo pouze jeho náznak. I linie, která by se s trochou nadsázky tak mohla nazývat, je pro bankovku i pro vás platný most. Takto byly peníze zakodovány.
Namalovala jsem vám pár příkladů na bankovky, na kterých je to dobře vidět. Dívejte se: Vepředu je hlava (někdy) s dírou (vždy), vzadu je most, nebo linie naznačující, či připomínající most:

Pokračování zde: NÁVOD: Jak správně platit penězi, aby se Vám vracely zpátky

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

5 Komentáře zapnuto "NÁVOD: Jak správně platit penězi, aby se Vám vracely zpátky"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik
Hestie
Host
Hestie
to máte jednoduché, vždyť to bylo vysvětleno je to vždy na druhé straně co je proužek, a na 2000 je i ten most jasný, je to obilí / vlasy/ lepší je, že jsem to hned vyzkoušela a fungovalo objednala jsem si zboží a před odesláním objednávky jsem si srovnala peníze na dobírku podle návodu, vrátím se k počítači na dokončení a tam mám naskočeno, že si mám vybrat sama 5 výrobků na poskytnutí slevy a při odeslání objednávky jsem dostala dopravu zadarmo a ještě body no, celkem z nákupu 800,- jsem měla slevu 105Kč navíc jsem si i s papírkama… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš
No – peniaze – ako prostriedok zmeny treba vnímať ideálne – bohužiaľ už nie – a zároveň stále – v tom dobrom ponímaní – ako ekvivalent energie, resp. práce. Kvázi ako baterku – zásobáreň enrgei. Teda – ak ma 1 metrák pšenice stojí 12 eur , a – 1 metrák pšenice zožerie 20 sliepok za mesiac, a – tých 20 sliepok mi prinesie priemerne 15 vajec denne = 450 vajec za mesiac – tak mám z 12 eur – 45 eur – teda 33 eur zisk. Samozrejme – v ideálnych podmiekach. A preto – treba rozmieňať na drobné všetko, čo… Číst vice »
Nula
Host

…plus treba pripomenúť skryté znehodnocovanie – infláciu 🙂

Nula
Host
Peniaz je trošku obšírnejší témat, ale dovolil by som si k článku menší dopind 🙂 Kým ľudia budú pozorovať skryté znaky na „oboch“ stranách bankoviek a mincí / dualita vnímania / potrebné pre dosiahnutie rituálu efektu ich rotácie na trhu, skrýva sa tu však aj strana tretia… Samozrejme rituály/podprahové vnímania sú súčasťou kúzelníckych čísel no nesmieme však zabudnúť na to, kto tvorí tento dnes „božský – zhmotňovací“ vnem zvaný peniaz a tým si vyhradzuje právo manipulovať ním infláciou a defláciou ?! Ako to robí ? Kto to kúzlo chápe, hm…. ? 😉 Ľudia už začínajú pomaly postrehovať, že pred dvoma… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!