Něco velkého přichází po zatmění slunce 21.8.2017 ?!

Bylo mi doporučeno následující video, které vyšlo teprve včera na YT kanálu secureteam10, které se zabývá fenoménem UFO. Toto video mluví o nadcházejícím vzácném zatmění slunce nad severní Amerikou a hledá spojitosti s proroctvím o planetě Nibiru.
Je velmi zvláštní, co tento autor říká a co ve videu ukazuje. Běhal mi z toho mráz po zádech, když si uvědomíme vše co bylo doposud řečeno v seriálu o Jemenu, o rase Animus (Nibiru není žádná planeta, je to nepřátelská mimozemská loď), nebo co bylo ukázáno ve filmu Men in Black 3, na který jsem udělala rozbor.
Rozhodla jsem se, že udělám překlad videa, protože tyto zprávy považuji za důležité a velmi aktuální. Jelikož se to však vztahuje k událostem už v tomto měsíci a vkládání titulků přímo do videa by byla práce na několik dnů, rozhodla jsem se pro zachování originálního obrazu s českým překladem v podobě článku.
Něco velkého přichází po zatmění měsíce 11.8.2017 ?!
https://www.youtube.com/watch?v=WgqBrOMCVWY&feature=youtu.be
Překlad do češtiny:
Snažila jsem se to udělat podrobně, takřka slovo od slova. Moje dodatky jsou v textu vyznačeny zeleně pro lepší přehlednost. Citace z jiných souvisejících článků jsou vyznačeny kurzívou.
Autor zdraví své diváky a zmiňuje se o velmi podivné fotografii, kterou někdo pořídil během zatmění měsíce 11.8.2017. Je tam vidět podezřelý černý objekt obřích rozměrů.
Jistě bychom měli vědět o velké události, která přijde v nadcházejících dnech. Speciálně dne 21. srpna má být absolutní zatmění slunce.
pozn. Alue: Toto zatmění se však týká severní Ameriky, viz. následující úryvek:
Velmi výhodně položené úplné zatmění Slunce se bude odehrávat výhradně nad územím Spojených států. Zatmění začíná v ranních hodinách v severním Pacifiku a končí v Atlantickém oceánu odpoledne. Stín Měsíce postupně přejde přes Oregon, Idaho, Wyoming, Nebrasku, Kansas, Missouri, Kentucky, Tennessee, Severní Karolínu, Georgii a Jižní Karolínu. Nejdéle potrvá ve státě Kentucky 2 minuty 41 sekund, přičemž zde dosáhne Slunce během totality 64° nad obzorem. Jde o nejočekávanější zatmění druhé dekády 21. století… (zdroj)
A zde je vizualizace tohoto zatmění na krátkém videu: https://www.youtube.com/watch?v=9C0SeDenPRo
Poprvé po 38 letech bude nad Amerikou toto dokonalé zatmění slunce. Autor videa se tou dobou hodlá nacházet v Nashville (Tennessee), což je přesně trasa, nad kterou zatmění slunce bude probíhat. Plánuje tuto událost natáčet pro svůj YT kanál.
Jak to obvykle bývá u skoro všech podobných událostí spojených se zajímavou polohou planet nebo jinými úkazy na nebi, i toto má spojitost s konspiračními teoriemi a nebojí se to říci, předpověďmi o soudném dnu.
Autor se rozhodl o těchto teoriích popovídat do videa, protože dostal mnoho e-mailů na toto téma. Tyto katastrofické konspirační teorie jsou tak zajímavé a tak velké, že se jimi dokonce zabývají i mainstreamová média!
Autor ukazuje screen obrazovky jednoho z článků, kde se píše: ,,Začíná panika: Sheriff vtipkuje, že nadcházející zatmění slunce je konec života na této planetě tak jak ho známe.“

CELÝ PŘEKLAD NAJDETE ZDE: ALUŠKA.ORG – Něco velkého přichází po zatmění měsíce 11.8.2017 ?!

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
pépéVenedoalena hrkelovamariezatomáš marný Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
pépé
Host
pépé

Ke konci časů nám musí říct pravdu:David Bowie – Blackstar https://www.youtube.com/watch?v=kszLwBaC4Sw miliardáři se spakují a nás tu nechají umřít a mi všichni do jednoho jim tu záchranu platíme!!!PS.Děkuji ALUE za dobré články, a ať bych si moc přál aby jsi zde na tadescu udělala hlubší analýzu té skladby tak v to moc nedoufám protože ta skladba působí i na mě dost špatným pocitem,ať se ti v životě dobře daří pepek 🙂

Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha

Myslím si,že v žádném vesmírném životě se nenachází tak nebezpečná entita,která by byla horší,než dlouhodobá vražedná politika USA. To by ve vesmíru dlouho nepobyli. Na druhou stranu chápu mimozemské entity,že nepotřebují,aby jakási nevyvinutá skupina embrií zničila svět na zeměkouli bezvýznamnou jadernou válkou,kdy vlastní destrukcí země by byl poškozen i řádný chod vesmírných zákonitostí. Je to jednoduché a prosté vysvětlení celé obavy nad Nibiru. Já se nebojím protože mám svého Boha stvořitele a ten rozhodne,jak to bude. Posmrtný život existuje a je tam mír a láska oproti zhoršujícímu se stavu na zemi. Lidstvo jaksi postrádá základní hodnoty duchovního přístupu k životu… Číst vice »

marieza
Host
marieza

Víto,dík…

alena hrkelova
Host
alena hrkelova

Jsem věřící,a vím,jako Vy, že jsme v rukou Božích!A kdy Bůh zasáhne,na to se velmi těším!

irile
Host
irile

Prosim,kam mohu poslat na ukazku jednu fotografii, kde jsem ,, něco “ vyfotila z letadla ?
Je to objekt v 8tis.výšce. při zvětšení nad nim je vidět brána ve tvaru čtverce …

tomáš marný
Admin

Milá irile,
přepošli to na mejlík: vevercak540@protonmail.ch
Když budete mít zájem zveřejním ho na tadescu…..
tm

Venedo
Host
Venedo

umělé fake, tradiční strašák pro zpitomění
zvláštní jak se toho hned mnozí chytají a lepí to na ty své blogy

pépé
Host
pépé

Přichází zatmění Slunce – Bude Amerika rozdělena? https://www.youtube.com/watch?v=2r0IowFOSdw&t=78s