Něco velkého se na planetě Zemi chystá. A vy budete u toho. Vše budou tajit do poslední chvilky

…..následující video mělo během několika hodin přes noc 300.000 zhlédnutí. Nedá se vše zakrýt, jak si elita myslí. Nejsou zde jenom tupé ovce, které měly zájem po celé planetě vychovat a potom je pozvat na porážku za kterou budou ještě děkovat….

08:54

V následujícím článku jsem Vás upozorňoval na podivný let s číslem letu BOA4, který byl naprostou záhadou. Proto se budeme snažit Vám něco objasnit. Nebyl to jenom takový obyčejný let.

Podívejte se dobře na trajektorii letu, který se na obloze objevil. Má naprosto na chlup stejnou dráhu jako následující obrázek z videa, které se už překládá a bude v nejbližších hodinách přeloženo a zveřejněno. Překládá ho aluška…..

 

 

Video bude přeloženo brzy, vyčkejte a těšte se na nová data…..

 

 

Překlad najdete zde:

Něco velkého přichází po zatmění měsíce 11.8.2017 ?!

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jirikMarošmartina.lak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Meč spravodlivosti
https://www.youtube.com/watch?v=54oVROJT_7s
Problém spočíva v tom, že spravodlivosť bez milosrdenstva nie je, takže – už sa to masíruje – ako islámska spravodlivosť – viď tvar toho meča – „milosrdná“ rana islámskym mečom
SWORD OF JUSTICE TRAILER – LATEST 2017 NIGERIAN NOLLYWOOD ROYAL MOVIE
https://www.youtube.com/watch?v=FCfs_awxkHI

Maroš
Host
Maroš

Legendárne meče križiackych výprav – Norman a Shamshir od Cold Steelu
https://www.youtube.com/watch?v=RsZLJhS5TKU

.lak
Host
.lak

A teď něco ze života odrbaných čechů v korporátních otrokárnách kmotrů s jejich retardy rozvojové země.

martina
Host
martina

Napadlo mě…dá se nějak zjistit, jak vypadal pohled na ten let zboku? Jestli to třeba nenakreslilo něco zajímavého i z jiného pohledu.

Maroš
Host
Maroš

Táto kanibalská kultúra sa už sem valí – nie náhodou je za obrovským množstvom internetových podvodov a hackingov práve Nigéria, a nie náhodou Nigérijské kráľovské štúdiá produkujú takéto filmy! Nigérijci sú starí otrokári, ktorí lovili iné čierne národy – dodávatelia otrokov pre Západ!
The Cannibals – 2015 Latest Nigerian Nollywood Movie
https://www.youtube.com/watch?v=56ch5d2C96Q

jirik
Host
jirik

Letadla už dnes nabízejí vysokou míru automatizace, kdy po většinu času za řízení odpovídá autopilot. Na druhé straně zde oproti autonomním automobilům existují jiná rizika. V případě selhání systému může autonomní auto třeba zkusit zabrzdit a zůstat prostě stát, letadlo takovou možnost relativně bezpečného „vypnutí“ nemá. V modelu Boeing 787 Dreamliner už funguje automatické přistávání i start. Piloti jsou navíc dobře placení, je jich nedostatek, mohou stávkovat nebo, jak s enedávno ukázalo, dokonce s letadlem sami úmyslně havarovat. Důvodů pro jejich nahrazení tedy existuje rozhodně dostatek, má to ale (minimálně) jeden háček. Mike Sinnett, viceprezident Boeingu odpovědný za vývoj technologií,… Číst vice »