Něco velkého se začíná odehrávat v EU…..

…..pravděpodobně velké vojenské cvičení NATO nejen v Polsku není jenom cvičením, ale???? Znepokojivé zprávy přicházejí ze Švýcarska…..

09:54

Copak dělá ruské letadlo TU 214 tajných služeb ve Švýcarsku v Zürichu na letišti Kloten? Nachází se na stánce WHISKY pro státní letadla. Ruský Tupolev TU 214 přiletěl v úterý v 11 hodin. Tři hodiny před tím startoval z Moskvy.

Podle registračního čísla, které má pod zadním kormidlem RA- 64523 se dá zjistit na stránkách Planespotters.net, že letadlo patří ruským tajným službám FSB. Jedná se o vnitrostátní tajné služby, které mají čtyři letadla tohoto typu.

Proč navštívilo letadlo FSB  Švýcarsko je naprosto ojedinělé a nejasné. Letiště Zürich sice potvrdilo jeho přítomnost Flughafen Zürich. Přistálo na základě diplomatické povolení. Je to specielní povolení pro vojenská letadla a státní letadla. Nikdo z vedení letiště nebyl schopen objasnit, za jakým účelem letadlo vnitrostátních tajných služeb Ruska přiletělo do hlavního města Švýcarska.

tm

Z jistých švýcarských kanálů je potvrzeno že vojska NATO budou mít po Evropě zcela jiné úkoly, než se lidé domnívají. Je to asi právě ten ojedinělý důvod návštěvy ruského letadla v Zürichu.

Loading...

16
Komentujte

avatar
12 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
jiriksmrdutá mrtvola Václava Havlatomáš marnýLiběnaJan Žižka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
JanJohan
Host
JanJohan

tak přiletěli za GP pro pokyny

jirik
Host
jirik

Ukrajinský prezident Petro Porošenko oznámil, že má v pláne uskutočniť referendum o vstupe Ukrajiny do NATO
V rozhovore pre nemecký denník Berliner Morgenpost Porošenko pripomenul, že pred štyrmi rokmi bolo za členstvo Ukrajiny v NATO 16 percent ukrajinských voličov. Momentálne počet stúpencov vstupu do aliancie predstavuje 54 percent.
http://www.hlavnespravy.sk/porosenko-planuje-referendum-o-vstupe-ukrajiny-do-nato/892929
—-
Nepriateľom našej armády je Rusko. V diskusnej relácii RTVS Večera s Havranom to uviedol náčelník Generálneho štábu OS SR Milan Maxim. Podľa jeho slov sa Armáda Slovenskej republiky pripravuje na možnú hrozbu z Východu http://vool.cz/WW7Lf
Záznam pořadu – http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11690/117142#80

Liběna
Host
Hum
Host
Hum

Ake to maju byt ulohy?

jirik
Host
jirik

Šéf senátního výboru pro ozbrojené síly John Mccain se obrátil v dopise na prezidenta USA Donalda Trumpa se žádostí o poskytnutí letálních (smrtících) zbraní pro Ukrajinu. Informují o tom Reuters.

„Jsem pověřen vás požádat, aby v rámci obranného rozpočtu na rok 2017 byly poskytnuty letální zbraně Ukrajině,“ — uvádí se v tomto dopise.
http://www.nwoo.org/2017/02/02/mccain-pozadal-trumpa-o-smrtci-zbrane-pro-ukrajinu/
zdroj – http://ukraina.ru/news/20170202/1018241794.html

Jan Žižka
Host
Jan Žižka

Podle SVATÉ Jasnovidky z 15.století TERESY NEUMAN
a včera na FB ZABLOKOVANÉ zprávy-ŠPIČKY LEDOVCE:
Německá policie našla v JEDINÉ MEŠITĚ: TISÍCE ZBRANÍ:
BĚDA NĚMECKU a NĚMCŮ ZBUDE jen co by se vešlo POD HRUŠKU……. !!!
GENOCIDA NĚMCŮ a možná SUPERHOLOKAUST CELÉ EVROPY,
začne patrně- UŽ DNES!!!
PŘIPRAVTE SE HRDINOVÉ EVROPY ! ! !

jirik
Host
jirik

Nová zástupkyně USA v Organizaci spojených národů Nikki Haleyová varovala Rusko, že ekonomické sankce proti němu budou platit do té doby, než vrátí Ukrajině poloostrov Krym. Jde tak o první oficiální postoj USA vůči sankcím od zvolení prezidenta Donalda Trumpa.
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/dokud-nevratite-ukrajine-krym-budou-platit-sankce-vzkazaly-usa-prvne-pod-trumpem-12721

jirik
Host
jirik

Vojensko-námořní síly zemí NATO se vydaly na Černé moře. V jeho jižní části probíhá cvičení sedmi zemí aliance a Ukrajiny pod názvem „Mořský štít“. A v severní části Britové provádějí společně s Ukrajinci tajné cvičení. Tedy jestli můžeme věřit britskému tisku.
https://cz.sputniknews.com/svet/201702034663938-tajemstvi-sila-zeme-nato-more/

jirik
Host
jirik

Průkazy s čipem? Pilný z ANO kritizoval technologii, Chovanec se oháněl koaliční smlouvou
Sněmovna v pátek vrátila vládní návrh novely zákona o občanských průkazech s čipem do druhého čtení. Projednávání doprovázela celá řada sporů. Poslanec vládního hnutí ANO Ivan Pilný dokonce navrhoval, aby byl zákon zamítnutý. Poukazoval při tom na to, že norma počítá s už teď zastaralou technologií.
http://vool.cz/xdqGo

jirik
Host
jirik

NĚCO O UKRAJINĚ – Obyvatelé Avdějevky novinářům řekli, že OSU, v rozporu se všemi normami mezinárodního práva, nemluvě o Minských dohodách, zapomenutých Kyjevem, umísťují tanky ve dvorech obytných domů na okraji města. A přikrývají všechny tyto činy pozorovatelé OBSE, jejichž auta doprovázela každou improvizovanou tankovou kolonu. Doslova během jednoho dne Evropa, konkrétně její pozorovatelé v pásmu ATO, nejméně dvakrát změnila kurz. A nyní jsou otevřeně na straně zločinců. http://www.novarepublika.cz/2017/02/dvoji-metr-objevily-se-fotografie-jak.html —- Obyvatelé Doněcka zveřejnili videozáznam, na němž je vidět, jak tři vozy mise OBSE odjíždějí z města. Autor videozáznamu to bere ironicky a podotýká, že představitelé OBSE až příliš pospíchají, a… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Na internetu se objevil videozáznam, na němž obyvatelé Avdějevky sdělují své názory na situaci ve městě, které je už několik dní ostřelováno. http://sptnkne.ws/dzTh (VIDEO UVNITŘ) Avdějevka je pod kontrolou ukrajinských silových struktur, a místním obyvatelům se to nelíbí. „Nepřišli jsme k nim, to oni přišli k nám. A ať jdou pryč“, řekla důchodkyně, která stále ve frontě na horké jídlo. Na otázku, koho má na mysli, odpověděla: „No ty Ukrajince“. Obyvatelé Avdějevky chtějí mír a pokoj, řekl jeden z dotázaných. „To nám vadí. Jsme už starší lidé, a chceme mír a pokoj. Narodili jsme se za války, a za války… Číst vice »

Pin It on Pinterest