Něco z cirkusu EU. Němci nám nebudou radit

…..domnívám se že výstižnější název pro PARLAMENT EU by byl TRAGIKOMICKÝ KABARET. Pokuste se někdo přijít do práce tak „zožratý ako prasa“ jak nám ukázal JUNKERS….

01:54

Až si Němci zametou před vlastním prahem, pak nám mohou kázat o tom, co a jak máme v ČR dělat! Konstatuji, že je to naprostá pravda. Hlavně MADAMME MERKELOVÁ by si měla sama co nejvíce zametat…. 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
2 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
dastinmariankosmacfohatsudetenfranztomáš marný Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Anan
Host
Anan

Můj dotaz souvisí i nesouvisí s článkem, ale zajímá mě Vaše odpověď Tome. Dala jsem ho i pod příslušný článek o síti 5G. Dozvěděli jsme se vše o škodlivosti a záměrech 5G sítě. Taky jsem si našla informace, že není možné ji vypnout nebo se proti ní chránit. Když ji nainstalují proti vůli obyvatel je možné se před ní vůbec chránit a jak? Děkuji za Váš čas a zájem dávat nám důležité informace. Zde jsou jedny z podrobnosti o síti 5G: https://aeronet.cz/news/video-milimetrovy-zabijak-5g-radiace-z-mobilnich-vezi-5g-americke-spolecnosti-verizon-vyvolala-poskozeni-mozku-u-celeho-personalu-hasicske-stanice-mesta-v-kalifornii-prijimaji-zakazy-vystaveb-5g/

sudetenfranz
Host
sudetenfranz

dá kámen baryt (používá se v jaderných elektr.,vojenství,..) JEDNOU BUDE MÍT CENU VÍC JAK ZLATO . do každé mistnosti cca 1 kg kámen a budete tak v pohodě..cena je cca 1czk/g zatím. to vše se dá změřit!!
to je celá věda všech drahých somadevicu atd VŽDYCKY BARYT

bloblo
Host
bloblo

Politicky naprosto impotentní komouši existují jen kvůli hrabání prachů. To je od nich vše. Když se hlasovalo o církevních restitucích, tak jednotně odešli ze sněmovny. Debilka Konečná by chtěla zavést POVINNÉ očkování pro děcka i dospělý. Mohl bych pokračovat do aleluja.

mariankosmac
Host
mariankosmac

Oni sú tiež zblbnutí a myslia si že očkovanie je pre ľudí dobré. Stále si to myslí väčšina ľudí. Dôkazov stále není dosť. A není náhodou už to povinné očkovanie dávno zavedené?

fohat
Host
fohat

Nikoliv inkluzí zdegenerovaná matka měla dotaz vuči lékaři před očkováním svého kojence ,zda-li mu dá PÍSEMNÉ potvrzení, že vakcíny jsou BEZ vedlejších učinku..Takové vlídné odmítnutí a zároven NEOČKOVÁNÍ je obdivuhodné..

dastin
Host
dastin

Vzdyt jeji fotr se motal za komara kolem zdravotnictvi a myslim ze i dnes jeste nekde zasira zidli. Znam jejich rodinu, je to pekny xindl.
Mne chtela nase doktorka ockovat proti tetanii, tak jsem ji pekne poslal do …., pry je to povinne, coz neni pravda. Mne do tela zadnou ku…. davat nebudou.

mariankosmac
Host
mariankosmac

dastin – nemáš pravdu, to očkovanie je povinné. Člověk musí byť na doktora ostrý ako Konečná na toho zeleného europosranca – a mať štastie že mu tú vakcínu nedají.

dastin
Host
dastin

Jakoukoliv lékařskou péči včetně očkování je možné poskytovat jen se souhlasem pacienta. S pozdravem Dr. Hasalíková

A jak mne, donuti se nechat ockovat, poslou na mne policajty, jak v madarsku?
Jen at prijdou….. jedine prez mou mrtvolu…..
DO MNE NIKDO NIC PICHAT NEBUDE!

dastin
Host
dastin

Je to fakt drzost….. 537/2006 Sb. § 4 Pravidelné očkování proti záškrtu, tetanu, dávivému kašli, invazivnímu onemocnění vyvolanému původcem Haemophilus influenzae b, přenosné dětské obrně a virové hepatitidě B (1) Základní očkování se provede v době od započatého devátého týdne po narození dítěte dvěma dávkami hexavalentní očkovací látky proti záškrtu, tetanu, pertusi s acelulární složkou, invazivnímu onemocnění vyvolanému původcem Haemophilus influenzae b, virové hepatitidě B a inaktivovanou očkovací látkou proti přenosné dětské obrně (dále jen „hexavalentní očkovací látka“) v průběhu prvního roku života dítěte, podanými v intervalu dvou měsíců mezi dávkami, a třetí dávkou podanou mezi jedenáctým a třináctým měsícem… Číst vice »