Něco z cirkusu EU. Němci nám nebudou radit

…..domnívám se že výstižnější název pro PARLAMENT EU by byl TRAGIKOMICKÝ KABARET. Pokuste se někdo přijít do práce tak „zožratý ako prasa“ jak nám ukázal JUNKERS….

01:54

Až si Němci zametou před vlastním prahem, pak nám mohou kázat o tom, co a jak máme v ČR dělat! Konstatuji, že je to naprostá pravda. Hlavně MADAMME MERKELOVÁ by si měla sama co nejvíce zametat…. 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. Anan napsal:

  Můj dotaz souvisí i nesouvisí s článkem, ale zajímá mě Vaše odpověď Tome. Dala jsem ho i pod příslušný článek o síti 5G. Dozvěděli jsme se vše o škodlivosti a záměrech 5G sítě. Taky jsem si našla informace, že není možné ji vypnout nebo se proti ní chránit. Když ji nainstalují proti vůli obyvatel je možné se před ní vůbec chránit a jak? Děkuji za Váš čas a zájem dávat nám důležité informace. Zde jsou jedny z podrobnosti o síti 5G: https://aeronet.cz/news/video-milimetrovy-zabijak-5g-radiace-z-mobilnich-vezi-5g-americke-spolecnosti-verizon-vyvolala-poskozeni-mozku-u-celeho-personalu-hasicske-stanice-mesta-v-kalifornii-prijimaji-zakazy-vystaveb-5g/

  • tomáš marný napsal:

   Milá anan,
   budeme se snažit napsat článek o možné ochraně v separátním článků pro všechny. Ale buďte klidná, když se to zvrtne v EU, tak tyhle zvěrstva už budouvat nebudou. Je to otevřená genocida lidstva…..
   tm

  • sudetenfranz napsal:

   dá kámen baryt (používá se v jaderných elektr.,vojenství,..) JEDNOU BUDE MÍT CENU VÍC JAK ZLATO . do každé mistnosti cca 1 kg kámen a budete tak v pohodě..cena je cca 1czk/g zatím. to vše se dá změřit!!
   to je celá věda všech drahých somadevicu atd VŽDYCKY BARYT

 2. bloblo napsal:

  Politicky naprosto impotentní komouši existují jen kvůli hrabání prachů. To je od nich vše. Když se hlasovalo o církevních restitucích, tak jednotně odešli ze sněmovny. Debilka Konečná by chtěla zavést POVINNÉ očkování pro děcka i dospělý. Mohl bych pokračovat do aleluja.

  • mariankosmac napsal:

   Oni sú tiež zblbnutí a myslia si že očkovanie je pre ľudí dobré. Stále si to myslí väčšina ľudí. Dôkazov stále není dosť. A není náhodou už to povinné očkovanie dávno zavedené?

   • fohat napsal:

    Nikoliv inkluzí zdegenerovaná matka měla dotaz vuči lékaři před očkováním svého kojence ,zda-li mu dá PÍSEMNÉ potvrzení, že vakcíny jsou BEZ vedlejších učinku..Takové vlídné odmítnutí a zároven NEOČKOVÁNÍ je obdivuhodné..

  • dastin napsal:

   Vzdyt jeji fotr se motal za komara kolem zdravotnictvi a myslim ze i dnes jeste nekde zasira zidli. Znam jejich rodinu, je to pekny xindl.
   Mne chtela nase doktorka ockovat proti tetanii, tak jsem ji pekne poslal do …., pry je to povinne, coz neni pravda. Mne do tela zadnou ku…. davat nebudou.

   • mariankosmac napsal:

    dastin – nemáš pravdu, to očkovanie je povinné. Člověk musí byť na doktora ostrý ako Konečná na toho zeleného europosranca – a mať štastie že mu tú vakcínu nedají.

    • dastin napsal:

     Jakoukoliv lékařskou péči včetně očkování je možné poskytovat jen se souhlasem pacienta. S pozdravem Dr. Hasalíková

     A jak mne, donuti se nechat ockovat, poslou na mne policajty, jak v madarsku?
     Jen at prijdou….. jedine prez mou mrtvolu…..
     DO MNE NIKDO NIC PICHAT NEBUDE!

     • dastin napsal:

      Je to fakt drzost…..
      537/2006 Sb.
      § 4

      Pravidelné očkování proti záškrtu, tetanu, dávivému kašli, invazivnímu onemocnění vyvolanému původcem Haemophilus influenzae b, přenosné dětské obrně a virové hepatitidě B
      (1) Základní očkování se provede v době od započatého devátého týdne po narození dítěte dvěma dávkami hexavalentní očkovací látky proti záškrtu, tetanu, pertusi s acelulární složkou, invazivnímu onemocnění vyvolanému původcem Haemophilus influenzae b, virové hepatitidě B a inaktivovanou očkovací látkou proti přenosné dětské obrně (dále jen „hexavalentní očkovací látka“) v průběhu prvního roku života dítěte, podanými v intervalu dvou měsíců mezi dávkami, a třetí dávkou podanou mezi jedenáctým a třináctým měsícem věku dítěte. U dětí očkovaných proti tuberkulóze se základní očkování hexavalentní očkovací látkou provede od započatého třináctého týdne po narození dítěte, vždy však po zhojení postvakcinační reakce po očkování proti tuberkulóze. U nedonošených dětí se očkování provede třemi dávkami očkovací látky podanými v intervalech nejméně jednoho měsíce mezi dávkami, a čtvrtou dávkou podanou nejméně šest měsíců po podání třetí dávky.

      (2) Přeočkování proti záškrtu, tetanu a dávivému kašli se provede očkovací látkou proti těmto infekcím s acelulární pertusovou složkou v době od dovršení pátého do dovršení šestého roku věku dítěte.

      (3) Přeočkování proti záškrtu, tetanu a dávivému kašli s acelulární pertusovou složkou spolu s aplikací čtvrté dávky inaktivované očkovací látky proti přenosné dětské obrně se provede od dovršení desátého do dovršení jedenáctého roku věku dítěte.

      (4) U osob očkovaných podle § 4 odst. 3 se přeočkování proti tetanu provede od dovršení dvacetipěti let do dovršení dvacetišesti let věku.

      (5) Další přeočkování proti tetanu se provede u fyzických osob, které byly očkovány podle odstavců 1 až 4 vždy po každých 10 až 15 letech.

      (6) Základní očkování proti tetanu u zletilých fyzických osob se provede třemi dávkami podanými v těchto intervalech: druhá dávka za 6 týdnů po první dávce a třetí dávka za 6 měsíců po druhé dávce.

      (7) Základní očkování novorozenců HBsAg pozitivních matek se provede jednou dávkou očkovací látky proti virové hepatitidě B nejpozději do 24 hodin po narození dítěte. V očkování těchto dětí se dále pokračuje od šestého týdne po narození dítěte podle souhrnu údajů o přípravku1) hexavalentní očkovací látky.

      (8) V případě kontraindikace podání některé ze složek hexavalentní očkovací látky se provede očkování alternativní očkovací látkou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.