Nedorozumění které vzniklo díky tečkám. Objasnění

…..úvodem bych měl některá nedorozumění uvést na pravou míru. Nemohu sice opakovat pořád dokola co jsem v minulosti psal, ale…..

01:27

Čtenáři tadesca dávno vědí o dějích budoucích, které jsem popisoval. Byl to jednak věštec Irlmayer, který tvrdil, že jednoho rána se lidé probudí a hranice Ruska budou končit u Atlantického oceánu. Přes noc obsadí celou Evropu aby zabránili tomu nejhoršímu.

Prosím vyhledejte a přečtěte si proroctví Irlmayera. Děkuji……

Dnes i malé dítě ví, že problém s údajnými přistěhovalci se nemůže řešit násilím. Vznikla by občanská válka, kterou nikdo nechce. Popisoval jsem zbraně, které vlastní Rusko a sice telemetrické lasery. Putin se vyjádřil při jednom dotazu novináře, jak by řešil situaci, odpovědí, že nikoho zabíjet nebudou.

Rusové vyzkoušeli nové telemetrické zbraně na uprchlících, kdy Němcům zmizely přes noc z uzavřených vojenských kasáren veškeří ubytovaní hosté z Afriky a nikdo je už nenašel. A to z několika táborů v rozmezí několika týdnů. Všichni se tomu divili. Popisoval jsem události minulý rok v několika článcích. Řeknu jednou větou: při dotyku telemetrického laserového paprsku bytosti s určitou DNA se přenese do místa bydliště kde bydlela před 5 či 7 lety (tak jak je zařízení nastaveno) a vymaže mu to paměť v této době. Nediskutujte prosím o tom že je to sci-fi. Nikdo nebude likvidován, jsou to humání zbraně a přes morfogenetická pole se přemístí během několika vteřin tam odkud přišli…..

I nám všem je jasné že přemístění lidí, kteří přišli z jihu, není možné a dobrovolně nikdo nepůjde. Proto se budou muset použít technologie nám doposud neznámé.

A to co jsem myslel slovním obratem zvednout kotvy s pár tečkama, bylo myšleno vstát konečně z tepla domova a začít něco dělat a připravit se na „nepříznivé počasí“. Nakoupit jídlo a hlavně vodu na několik měsíců. Co budete dělat, když nic z toho doma nebude????? Jak dlouho situace bude trvat, nikdo neví, ale obchody nebudou funkční. Prosím uvědomte si to. Děkuji…..

V dnešní době se kamkoliv stěhovat je skutečně zbytečné a domov má každý zde. Můžeme být rádi, že nám opět někdo pomůže z problémů, když naši zaprodaní politici nás totálně zklamali a prodali.

Né nadarmo byl Putin v Rakousku a zatančil si symbolicky na bezvýznamné svatbě s jednou paní, které předal určité dokumenty a tím potvrdil, komu patří půda v Rakousku.

Všem znovu radím, udělejte si zásoby, krize velká přijde a nebude co nakupovat. I Němci byli minulý rok vyzváni, aby měli zásoby nejméně na tři měsíce. Toš tak…..

tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

19
Komentujte

avatar
6 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Marošbloblotomáš marnýnoroMilo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
ČESKÝ LEV
Host
ČESKÝ LEV

Moc pěkné Tome 🙂 až na to,že ty migranty jsem DEMATERIALIZOVAL Já,
jak jsem v té době i věřejně oznamoval na Netu 🙂
Bylo to taky humánní,akorát ne do Afriky,odkud by se k nám ZASE OKAMŽITĚ VRÁTILI,
ale do PEKELNÝCH REGIONŮ,odkud se vrací do EU – Podstatně OBTÍŽNĚJI ……. !

noro
Host
noro

tak to by si nemal polavovat.

mariankosmac
Host
mariankosmac

Ak se uprchlík pomocou ruskej telemetrickej zbrane přenese do místa bydliště kde bydlel před 5 či 7 lety, potom sa za rovnakú dobu zase vráti. Takže po roku 2022 nás čaká nová migrační vlna.

fohat
Host
fohat

Nic nového.to se zkoušelo již v roce 1969 na Ussuri..

Bogena
Host
Bogena

a na Ussuri to ako dopadlo, koho tam sťahovali ? Napíšte viac, dajte pravdivý link, inak to vyzerá ako trollovanie. Že „nic nového“ to ako staré a staršie veci sú nie in ? – Ak by táto forma „zbrane“ bola použitá píše sa, že by im bola časť vedomia vymazaná, tá, že niekde odišli….a budú v pokoji ďalej žiť vo svojej krajine a my ostatní im pomôžeme, aby nemuseli znova utekať. Najmä mierom.

mariankosmac
Host
mariankosmac

Na ruském břehu řeky Usuri oral pole ruský traktor. Když se přiblížili čínští útočníci, traktor se vznesl, zničil čínské vojsko včetně tanků a ostatní techniky. Po akci dooral pole a zmizel v oblacích.

Maroš
Host
Maroš

Na rusko-čínskej hranici oral sovietsky traktor. Zameral ho čínsky tank a začal na neho paľbu. Sovietsky traktor paľbu opätoval, čínsky tank zničil a potom odletel smerom do vnútrozemia…

mariankosnac
Host
mariankosnac
Maroš
Host
Maroš

Bogena – pokiaľ máš na mysli vojenský incident ZSSR a Číny v amurskej oblasti, tak tam vtedy sovieti údajne už použili laserové a rezonančné zbrane – časť čínskej armády sa údajne vyparila – zmenila na prach! Soviet China Border Conflict 1969 https://www.youtube.com/watch?v=2eK8SKMc7I8 Čína navyše nemá 1,3 miliardy obyvateľov, ale odhadom jen 400-500 miliónov – jednoducho ich nemôže mať z demografických dôvodov a politiky 1 dieťaťa toľko, a svoju populáciu nestrojnásobili od WW2 ani moslimskí Ujgurovia, na ktorých politika 1 dieťaťa neplatila a ktorých Čína z toho ich islamizmu teraz prevychováva v koncentačných táboroch. Paprsky smrti inženýra Filippova https://www.youtube.com/watch?v=Buw7_ppa0L0 Как русское… Číst vice »

bloblo
Host
bloblo

Výraz zvednout kotvy se používá u emigrace nebo významným odchodu-odněkud. Toš tak. ——— VK píše: https://aeronet.cz/news/kde-mam-sve-misto-po-smrti/ “ Rodice mne nechali pokrtit za komunistu zpusobem, ktery ted mozna pusobi bizarne, nicmene tehdy meli strach z rezimu (pokrtene dite v socialismu bylo cestou k velkym problemum s kadrovym zaznamem), takze se dohodli s jistym farnim vikarem, ktery mne s dalsim knezem pokrtili v kostele v pul druhe v noci “ … „Pul roku pred mojim nastupem do zakladni skoly mne v noci zacaly pronasledovat nocni mury. Tedy jenom jedna konkretni nocni mura. Noc od noci byla intenzivnejsi, pamatuji si ji dodnes: dlouha… Číst vice »

Milo
Host

bloblo, prosim nepomylil si sa ? tu nie si na srackometoch, alebo si dobre plateny troll ??
ja som totiz pokrsteny za sociku a viem ako to bolo, kazdemu bolo u prdele, ci si pokrsteny…tie dristy si prosim nechaj pre male deti…vyrastal som na dedine a v pohode všetci chodili do kostola a nikdo nikoho neprenasledoval /!!!

bloblo
Host
bloblo

Máš dojem, že jsem to psal já? Nauč se číst…

Dracon
Host
Dracon

No, zní to až moc hezky – kéž by to byla pravda, která se naplní

Maroš
Host
Maroš

Hora hodila kotvy – tak je to správne! https://revue.idnes.cz/hora-hra-o-truny-svatba-thor-bjornsson-kelsey-hensonova-island-kulturista-1uy-/lidicky.aspx?c=A181022_144610_lidicky_sub Malá poznámka – „udělejte si zásoby, krize velká přijde a nebude co nakupovat“ – odtrhnuté od reality! Na Slovensku je napríklad cca 60% rodín na hranici chudoby, takže tí sú radi, keď im nejaké „zásoby“ vystačia do výplaty, resp. do dávok v nezamestnanosti a v hmotnej núdzi, či do penzie! Tak tu láskavo ….. V Japonsku si počas katastrofy vo Fukušime, či tsunami nikto zásoby nevytváral práve preto, aby sa krajina ako celá neuvrhla do chaosu. Alebo inak – ak majú teda prežiť len tí bohatí – tak si svoj elitársky… Číst vice »