Nejde o poplašnou zprávu

06:54

Nejde o poplašnou zprávu!

Rychlé zavedení eura a zrušení důchodu. Po tři roky bude mít naše automobilka v Mladé Boleslavi zmrazené platy, aby se nemohl zlepšit kurs koruny k euru. Plánuje se brzké připojení k eurozoně a zavedení eura. Tím vznikne povinnost ESM /euroval/ – placení cizích dluhů. Bude to mít za úkol budoucí premiér. Ten, který zde potřebuje cizáky při výrobě kuřat za devět tisíc čistého. O nesnesitelných pracovních podmínkách škoda mluvit.

nejde-o-poplasnou-zpravu

V roce 2040 bude definitivně zrušen důchod v celé EU. Pilný věděl, proč mluvil o pracujících důchodcích. Během deseti let hrozí nesplatitelnost veškerých dluhů – platí pro všechny obyvatele EU. V Bilderbergu na pravidelném květnovém setkání se dojednaly tyto věci. Důchody budou pobírat jen státní úředníci a politikové. Díky snížení populace nebudou peníze na důchody. Krutý diktátor v Rusku podporuje rodinu a porodnost se tam zvyšuje, takže tyto problémy se Ruska týkat nebudou. Po volbách má být ministr financí Pilný.

Do deseti let se plánuje ekonomická recese. Konjunktura nikdy netrvá věčně a nejpozději do dvou let se situace otočí opačným směrem. Bohužel jsme závislí jen na automobilovém průmyslu a na jediné zemi, pokud jde o export. Na to upozornoval už Klaus asi před deseti roky. Naštěstí Zeman rozšiřuje obchody na všechny strany, takže případná krize nemusí být tak bolavá.

Nepodmíněný příjem má být 6 630 kčs. Je to spočítáno třemi odborníky. Všechny ostatní dávky včetně důchodu budou zrušeny. Pilný neřekl větu o důchodcích jen tak. Důchodci skutečně budou „sekat trávu“ až do smrti, nechtějí-li zemřít hlady.

Andreje musím pochválit, poprvé v životě řekl pravdu – „Česká televize je zkorumpovaná pakáž.“ Po volbách má v plánu ji zprivatizovat a koupit si ji. Nevěříte? V televizní debatě prohlásil – „Jak to víte, že jsem vyšetřován?“ I zahraniční tisk ví o tom, že je vyšetřován českou policií a Evropskou utopií. Cením si toho, když má nějaký politik smysl pro humor, to je velmi vzácné.

Dle Svobodného vysílače máme hodit do urny prázdný nebo poškozený lístek. Kdopak asi platí toto médium? Cui bono? Proč jsem si vzpomněl na Fltavu v osmašedesátém? Pamětníci vědí…

ČT velmi průhledně lže o těžbě lithia. Prý jde o bezcenný odpad. Proč se tedy akcie lithia prudce zvyšují? Proč má zájem o těžbu i All Brightová a firma až z Austrálie? Kde je ministerstvo pravdy, aby ukázalo na tuto lež? Na těžbu nerostů máme českou specializovanou firmu Diamo.

Vláda R. Fica odsouhlasila kvóty pro příjem čmoudů. Jde o příjem desetitisíců cizáků ročně.  Nepodepsal Bohuš na poslední chvíli něco podobného? Nebudeme po volbách překvapeni? I Jidáš prohlásil, že do voleb nikoho nepřijmeme. A co po volbách?

Často se setkávám s havloidioty a sluníčkáři. Odmítají znát pravdu. Jen hlupák pohrdá cenzurovanými informacemi. Tragedie demokracie je, že tito lidé mají volební právo. Bohužel, i kdybychom přijímali desetitisíce vandráků ročně, prodali lithium do ciziny, poslali české vojáky do první linie ve válce s Ruskem, díky záměrnému ničení rodiny bychom stárnuli a vymírali, aby nebyly peníze na důchody,  tito oVčané nikdy nepochopí, že je to jejich zásluhou. Slyšeli jste u těchto lidí aspoň jednou jedenkrát normální rozumný argument místo vulgárního urážení? Toho totiž nejsou schopni. Často slyším jejich názory a začínám věřit, že bůh je skutečně milosrdný. Také máte ve svém okolí, v rodině i na pracovišti tyto sluníčkáře ?

Zdroj (1)

Loading...

8
Komentujte

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
jirikMarošJara Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Keď sa nenechajú bieli vyprovokovať útokmi kvázi moslimov-agentov – musí to ísť opačne! POTREBUJEME – KRV! POTOM NASTÚPIA EMÓCIE!
https://www.aktuality.sk/clanok/498337/do-moslimov-odchadzajucich-z-londynskej-mesity-narazila-dodavka/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

K článku – z pohľadu 4. priority obecných prostriedkov riadenia – peniaze /KSB/. Manipulácia v prospech fašistickej reformy – predĺženej doby odchodu do dôchodku – buď z vás urobíme fašírku a dôchodku sa ani nedožijete, alebo nebudete mať dôchodok vôbec a skapete tak či tak! Tieto „riadiace“ hovädá treba eliminovať!

Jara
Host
Jara

Supervyspělé západní státy zvou i nahání primitivní,cizí kulturu pod krycím slovem ,,Bůh Alláh“ do Evropy. Zároveň straší a nenávistně napadají Rusko. Vše spolu souvisí. Tato takzv. západní společnost totiž nenávidí Slovany, které opět chce likvidovat novým ( staronovým-vše už bylo vícekrát) způsobem. Slované totiž rádi spolupracují,jsou pohostinní,rádi se podělí. A to je pro krvežíznivý západ,se svým nekonečným mamonem,lhaním,podvody ,ubližováním a zotročováním ostatních největším trnem v oku. Co kdyby nakonec Slované se svou pohostinností nakazili celý svět? Jaká to hrůza pro mamonáře,zvrhlíky,pány světa hrající si na Boha? Pro tyto lidi-nelidi by nastal opravdu konec ,,jejich světa“,naprostý konec.Slované jsou proto pro tyhle… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Od 19. června pozastavuje ministerstvo obrany RF platnost memoranda s USA o letech nad Sýrií, praví se ve zprávě ruského vojenského rezortu. Letectvo koalice vedené USA pro boj s IS sestřelilo syrské letadlo Su-22 v provincii Rakka po tom, co údajně vypustilo bombu blízko pozice SDF, sdělila dříve koalice. Damašek oznámil, že letadlo syrských VVS plnilo úkoly proti IS. „Ministerstvo obrany Ruské federace ruší k 19. červnu tohoto roku spolupráci s americkou stranou v rámci memoranda o zabraňování incidentům a zabezpečení bezpečnosti letů letectva během operací v Sýrii a vyžaduje, aby americké velení důkladně vyšetřilo incident a poskytlo výsledky a… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Mezinárodní koalice v čele s USA sestřelila syrské bezpilotní letadlo, uvádí televizní kanál Sky News Arabia.

Koalice sestřelila bezpilotní letoun íránské výroby typu Shahed-129 patřící syrskému vojenskému letectvu v okolí At Tanfu, uvádí kanál.
Upřesňuje se, že bezpilotní letadlo neslo na sobě bombu, která nevybuchla. Dosah Shahed-129 je až 2 tisíce km, je schopno nést čtyři rakety třídy vzduch-země. Bezpilotní letadlo může zasahovat pozemní pohyblivé i nepohyblivé cíle.
https://sptnkne.ws/eFSm

jirik
Host
jirik

Návrh U S N E S E N Í Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky z schůze dne 2017 k návrhu na působení sil a prostředků rezortu Ministerstva obrany v Litvě, Estonsku, Lotyšsku a Polsku v rámci Posílené předsunuté přítomnosti NATO Poslanecká sněmovna I. v y s l o v u j e souhlas s působením sil a prostředků rezortu Ministerstva obrany v Litvě, Estonsku, Lotyšsku a Polsku v rámci Posílené předsunuté přítomnosti NATO v období od 1. ledna 2018 do 31. ledna 2019 v celkovém počtu do 290 osob, Účelem eFP (Posílené předsunuté přítomnosti (enhanced Forward Presence, eFP). 2je posílení… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Podepsáno jest. Prezident Miloš Zeman podle oznámení na hradním webu podepsal pětici zákonů. Jsou mezi nimi i dvě normy, které se týkají IT a e-governmentu. Jednou je zákon o opatřeních ke snížení nákladů na zavádění vysokorychlostních sítí elektronických komunikací, který prošel parlamentem na konci května. Druhou pak je novela zákona 328/1999 Sb., o občanských průkazech. První norma je dlouho očekávanou implementací evropské směrnice 2014/61/EU o opatřeních ke snížení nákladů na budování vysokorychlostních sítí elektronických komunikací, která by měla zjednodušit stavbu nových sítí v Česku (podrobněji se jí budeme věnovat v obsáhlejším textu zítra). Druhý zákon připravuje půdu pro vydávání elektronických… Číst vice »

jirik
Host
jirik

http://www.skrytapravda.cz/domaci/753-armadnimu-generalu-ludviku-svobodovi-navzdy-dekujeme?tmpl=component&print=1&layout=default&page
Při bojích na Dukle se Ludvík Svoboda dozvěděl, že jeho syn Miroslav byl ve svých necelých 18 letech zavražděn v koncentračním táboře Mauthausen. Tam byli popraveni i oba bratři Ireny Svobodové Jaroslav a Eduard a synovec Jan Doležal. V koncentračním táboře Ravensbrück byla zavražděna Anežka Stratilová, maminka Ireny Svobodové.