• Nezařazené
  • 6

Nejdokonalejší kontrola přes mobily

…..lidská hloupost je nekonečná. Technologie které se používají v mobilech jsou dnes nad lidské chápání. Přes veškerá varování lidí o škodlivosti mobilů, které způsobují rakovinu mozku,  psychosomatické problémy, možnost ovládání lidí na dálku, je použití ve světě na vzestupu. A to také díky lidské blbosti…..

12:54

V posledních rocích se rozšířilo takzvané fotografování sama sebe neboli (selfies). Mobilní oporátoři okamžitě zareagovali na oblíbenost mezi lidmi. Majitelé mobilů si musí odevšad posílat nesmyslné obrázky.  NWO „využila“ (zneužila) zlozvyku selfies pro vlastní potřeby. Nestačí jim odposlech NSA, CIA, nahrávání všech hovorů a sms které vysíláte  policií a operátory, ale chtějí mít Vaši fotografii každý den.

Před několika měsíci jsme měli na prvopodstatě článek o kamerách na vysokých budovách. Byly zamířeny do davu. Z budovy k demonstrujícím lidem to bylo přes 3000 metrů vzušnou čarou. Při přiblížení kamery na jednotlivé obličeje se Vám ihned zobrazilo mobilní číslo člověka v davu (třeba v davu demonstrace) a jeho emailová adresa. Určitě existuje celá řada dalších dat, které se objeví na monitoru tajných služeb. (číslo konta, váš zdravotní stav, bydliště, zaměstnavatel, poznávací číslo auta, no prostě všechno co o vás vědí).

S výmluvou, že mnoho lidí zapomíná při použití kreditní karty pin číslo, chytla se mobilní mafie „neduhu“ lidí a okamžitě zareagovala.

Pro budoucnost si při placení nebudete muset pamatovat žádný PIN, ale stačí si udělat „selfie“ u pokladny obchodního domu, při placení parkovného, při koupě jízdenky na vlak, letenky a všude jinde, kde lidé platí nesmyslnými plastikovými kartami.

Díky platebním kartám mají zájem zrušit peněžní hotovost a zajistit placení pouze přes plastické karty.  Ve Švédsku probíhá pokus s odstraněním hotovosti a zavedení virtuální měny. Ptáte se, kam tohle spěje? Nikam jinam než do NWO.

Můžete se těšit na dobu, kdy budete na nějaké nahlášené demonstraci a řádně povolené. Všechny kamery, které Vás zde oskenovaly okamžitě rozpoznají Váš obličej a jako odplatu za účast Vám mohou na několik dní zablokovat konto. Hlavně že jste v minulosti tento trend podporovali a posílali co nejvíce „selfies“. Však ORWELŮV  svět se blíží přímo skoky, lidé nechápou a posílají vodu na mlýn darebákům z NWO. Však si za všechno můžeme sami…..

Článek z německých novin, kde se začínají selfies používat pro MASTERKARD si můžete s překladačem přečíst ZDE.

http://www.sueddeutsche.de/digital/neues-bezahlsystem-bar-karte-oder-selfie-1.2874695

a nebo také zde.

http://www.merkur.de/wirtschaft/mastercard-selfie-statt-bezahlen-zr-6149201.html

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Nejdokonalejší kontrola přes mobily"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!