Nejdůležitější zprávy ale jenom ve zkratce!!!!! Marného okénko z cest

…..elity vůbec ničemu nerozumí, co se vlastně děje. Není se čemu divit, jsou to primitivní bytosti dosazeni na trůn a vše je jim přikazováno. Nyní nechápou….

21:27

A nyní jenom telegraficky z časových důvodů:

Demonstranti vyhlásili hon na MAKARONA a on chudáček nechápe co se děje. STOP Nyní (později) začíná chápat, že mu jde o hlavu. STOP Policie je plně na straně demonstrantů. STOP Přidala se k nim i armáda. Je na straně demonstrantů. STOP Na sobotu vyhlásili útok na  Elysée-Palast. STOP Ve francii docházejí pohonné hmoty a většina benzinek je zavřena. STOP NOVÁ REVOLUCE V EVROPĚ ZAČALA. STOP VE FRANCII HROZÍ OBČANSKÁ VÁLKA. STOP Je to důrazné varování pro EU, která může být také na řadě v následujících dnech. STOP Dle mé uvahy a předpovědi se naplnily očekávané skutečnosti. STOP MAKARON DLE SLOV ZASVĚDCENÝCH z Francie vyzbrojil „přistěhovalce muslimy“, dle očekávání, zbraněmi, penězi a drogami. STOP Známý zde ve Švýcarsku mně sdělil, že jeho firma která spolupracuje s francouzskou firmou, dostala zákaz pro zaměstnance už před 14 dny jezdit do Francie. STOP Zítra začíná velká Francouzská revoluce 21 století. STOP Není už síly, která by ji mohla zastavit. STOP.

Jakmile budu mít trochu času, ozvu se…..

Zpráv je tolik, že se už nedají ani třídit ani přeposílat.

Aspoň něco, co si můžete s překladačem přečíst…..

https://www.epochtimes.de/politik/europa/es-geht-um-macrons-kopf-demonstranten-rufen-zum-sturm-auf-seinen-amtssitz-auf-a2731217.html?newsticker=1

 

 

Die Zeichen an der Wand: Polizeistreik in Frankreich! – Revolution am Samstag? – Eliten verstehen nichts!

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MarošminoMiroslavmariankosmac Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
mariankosmac
Host
mariankosmac

Já už tie správy z Francúzka ani nečítam je toho moc /takto v skratke je to fajn/ navyše nikto nevie čo je pravda napr. vyzbrojení moslimskí prisťahovalci, ale to sa ukáže v blízkej dobe. To mi pripomína ako Britská kráľovná či kto pred 2 rokmi vravela že si máme užiť posledné Vianoce, tak je to tu, aspoň Francúzi ich budú mať Veselé.

Miroslav
Host
Miroslav

Včera jsem to psal, buď použije armádu, nebo čmoudy.

mino
Host
mino

Najlepšie by bolo armádu proti čmoudom.

Maroš
Host
Maroš

Armádu naturalizovaných čmoudov /Alžír – 60-te roky/ proti konkurenčným novodobým „všeafrickým“ čmoudom!