Nejnovější informace za oponou

…..další zajímavé data o vojenských tribunálech v USA. Co vše se nyní odehrává za oponou a co se nepíše záměrně v jakýchkoliv „sra.kometech“ po celém světě….

04:54

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. Zlata napsal:

  Je mi z toho smutno, jak se nakládá s dětmi.

 2. CZK napsal:

  Jenom bych si dovolil trochu upřesnit: Země samozřejmě obíhá okolo svého Slunce. A naše Slunce je součástí hvězdokupy Plejády. Centrálním sluncem hvěHvězdokupa Plejády je součástí galaxie Mléčná dráha. Centrálním sluncem (ale lépe řečeno „jádrem“) galaxie Mléčná dráha je Hunab-ku.
  Podle sdělení jednoho ET občanovi ČR (ještě za „socíku“) došlo prý na Centrálním Slunci (ale nevím, které měl na mysli – zda Alcyon či Hunab-ku) ke změnám, které se u nás projeví kolem roku 2000. Nejdříve nás prý potrápí vítr a voda, ale s tím si prý poradíme. Potom se ale stane něco, co sami nezvládneme, a to prý bude vyžadovat pomoc zvenčí. Ony se ty změny samozřejmě odehrávají přímo před našima očima, ale je to vydáváno za „globální oteplení kvůli emisím uhlíku“. To je však omyl, ale spíše pravděpodobněji velká lež k zakrytí skutečných příčin těch změn.

  • Maroš napsal:

   Dobre – tak poďme na to z logiky pestovateľov indoorovej marihuany – že Slnko je generátor/rezonátor/ a my žijeme v Petriho miske!

 3. EVA napsal:

  No já jsem rozuměla každé dvacáté slovo a to ještě nerozumně.Je totiž mikrofon špatně naladěný a v té prázdné místnosti se zvuk rozléhal tak jsem vůbec nerozuměla.To mě moc mrzí,jelikož na takové zpravy čekám 3. roky a tak s toho nic nemám.Tak vám děkuji.

 4. Dracon napsal:

  Dokud to nepřiznají ve sračkometech, tak jsou stále u vesla a je nám to vše k …

 5. renata369 napsal:

  už som videla viaceré videá od tohto chlapa, kto je to vlastne? Nezaujima ma meno, len odkial ma informacie, viete o nom nieco viac? Zaujímavý je.

  • Maroš napsal:

   renata369 – mne trochu pripadá ako biely kôň – trójsky kôň – informácií. Hovorí ako z basy – bez projektu – bez vízie. Nekonceptuálne.

 6. KarelK napsal:

  Ma dobre informace, vesmes benjamin, operation discl, cobra a ranni kavicka.. „Coffee with MarkZ“… Jestli maji pravdu se snad dozvime, ale muzou to byt i disinfo agenti. Jedna z tech podzemnich zakladen kde muci deti je v LA, usa pod Getty Museum.

 7. Vladimir napsal:

  Veľká škoda, že tá osoba za kamerou sústavne rozbíja výpoveď muža na obraze. Sám má v hlave obrovský guláš z toho, čo kdesi vyčítal a zavádza útržkovitými a falošnými výrokmi. Sústavne mení tému. Zrejme je to jeho stanovený účel – nedovoliť spojitý tok informácií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..