Největší chyba Ruska za poslední roky? Vladimir Putin otevřeně promluvil…

Prezident RF Vladimir Putin vystoupil před účastníky Valdajského klubu v Soči. Tři a půl hodiny trval jeho projev a následná diskuse. Bylo řečeno mnoho zajímavého, zde alespoň krátké ukázky.

Největší chyba Ruska za poslední roky? Putin: Moc jsme vám důvěřovali!

Vojenská přítomnost a cvičení USA u hranic RF? Putin: Jen je nechte, ať si hrají.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

USA rozšířily sankce proti Rusku kvůli situaci na Ukrajině. Do sankčního seznamu přidaly 21 občanů Ruska a Ukrajiny a devět společností.

Mezi nimi je náměstek ministra energetiky Ruska Andrej Čerezov, ředitel odboru ministerstva energetiky Jevgenij Grabčak a také dceřiné společnosti Surgutneftegaz, Power Machines a Technopromexport.
https://cz.sputniknews.com/politika/201801266666928-usa-rozsirit-sankce-proti-rusko/

jirik
Host
jirik

Velká Británie si opatří radar na ostrově Unst (Shetlandy). Jak bylo oznámeno na webu britského Ministerstva obrany, přístroj umožní vojensko-leteckým silám kontrolovat prostor v oblasti Norského moře. Vojáci jsou přesvědčeni, že radar upevní bojeschopnost Velké Británie v podmínkách „zvýšené aktivity“ Ruska. A new RAF radar facility reinforcing the UK’s ability to track aircraft will be powered up ready to operate soon. @ChiefofAirStaff visited the site of the new £10m Remote Radar Head facility, at Saxa Vord, Unst, Shetland, to inspect its progress. Read more https://t.co/h5irwBvFF1 pic.twitter.com/k1C6RLPt6w — Royal Air Force (@RoyalAirForce) 26. ledna 2018 ​„Budeme vždy chránit naše nebe před… Číst vice »