Některé chytré telefony vysílají ultrazvukový signál, který dokáže ovlivňovat myšlení člověka

Je to tak! Podle našich ověřených zdrojů bylo mezi chytré telefony různých značek náhodně rozmístěno asi 10 000 přístrojů s letos vynalezenou technologií tzv. “spřízněné vlny”, díky níž dokážou pomocí ultrazvukového signálu evokovat u lidí různé emoce.

Jak to funguje?

Náš mozek dokáže produkovat různé hormony, každý z těchto hormonů má své účinky, např. endorfin – způsobuje dobrou náladu a pocity štěstí, naopak takový kortizol způsobuje stres.

A tím se dostáváme k tomu, jak “spřízněná vlna” funguje, ultrazvuk se naladí na orgán, nebo jeho část, která je zodpovědná za produkci příslušného hormonu a tím dokáže částečně zvýšit produkci této látky.

 

A jak vědci poznali, zda-li vše opravdu funguje? Velmi jednoduše: barvy zelená a modrá jsou mezi lidmi podobně oblíbené, v mobilních telefonech však bylo nastaveno, že jakmile je na obrazovce zelené barvy více než modré, tak se “spřízněná vlna” okamžitě zaměří na pankreas, kde se vylučuje již zmíněný hormon štěstí endorfin, a tím zvýší jeho produkci. Lidé s těmito telefony byli potom dotázáni, zda preferují zelenou nebo modrou.

Výsledky byly neuvěřitelné: 92.4% lidí zvolilo zelenou. Pravděpodobnost, že by mezi 10 000 náhodně vybranými lidmi preferovalo zelenou takové procento lidí je statisticky nemožná.

Riziko zneužití

Snad každému musí však dojít, že tato technologie je pro svou schopnost hýbat veřejným míněním velmi nebezpečná a zneužitelná např. pro reklamu nebo v politické kampani – velcí výrobci mobilních telefonů by pak měli v rukou výsledky voleb – když vám politická strana A slíbí, že sníží velkým firmám daně, tak proč by prostě výrobce nenastavil, že v případě kdy se vám na obrazovce ukazuje velká reklama na politickou stranu A, stoupne produkce endorfinu?

Tak a to je další důvod, proč se vyhýbat smartphonům, kdo by totiž chtěl, aby jeho názory manipuloval nějaký bohatý cizinec, jehož značku telefonu používáte?

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15 komentářů

 1. mariankosmac napsal:

  Dalo by sa to nejak odmerať či niekde je pustený ultrazvuk? Napríklad v obchodnom centre aby ľudia viac nakupovali alebo niekde kde nechcú aby sa ľudia moc zdržiavali tak tam pustia ten „nepríjemný“ ultrazvuk. Ale neviem či by niečo takéto dokázal nejaký blbý smartfón.

  • PTZ napsal:

   Již x-tým rokem slyším „pískání“ v uších. Opravdu je to nějaký vysoký tón. Ze začátku to byl pískání jen o jednom tónu, teď jsou to až 4 – v Praze je to extrém.

   Další různá pískání slyším, když pere pračka x-pater nade mnou. Nebo když jede větrák nebo zapne lednička. Ale 3-4 tóny jsou stálé.

   Moje manželka neslyší nic, já slyším – třeba tu pračku apod.

   • Brunero napsal:

    Mne píska už 18 rokov. Nebude to od mobilu.

   • Naďa napsal:

    Možná,že se s vámi pokouší spojit vaše vyšší já.Já to mám tak nastavené pro svoji kontrolu,nejdříve se ptám,jestli je moje pravé vyšší já připojeno a chci nějaké potvrzení a pak mně začne pískat v uchu.

   • mariankosmac napsal:

    U nás píska nový vypínač v stene. So starým neboli problémy, neviem prečo to otec menil, je to počuť len v úplnom tichu.

 2. Slavomir napsal:

  Hehe. Tome ctu vas tady denne jsou veci ktere az tak neresim, ale co se tice toho ze mobilni telefon dokaze cist nase mozkove vlny a ovlivnovat mysleni, to neustale opakuji svym blizkym. Prestoze jsem to nikde necetl , tak vnitrne citim ze to tak je …. mejte se krasne . Ps:. Tome moc by me zajimalo jak vypadate 😀

 3. kublajchan napsal:

  Tož teda nevím…smát se či plakat?

 4. Sysi napsal:

  Kdybych článek někdy v budoucnu chtěla opětovně vyhledat, rozhodně bych nehledala v rubrice „Zajímavosti“. Hledala bych ve vědě a technice nebo zdraví. Dobrá, ta psychologie je přijatelná.
  Vyhledávání tady se stává detektivkou.

 5. jirik napsal:

  Jak se odposlouchávaly mobily v minulosti a jak se to dělá dnes? Jak mocné jsou uniklé hackovací nástroje od NSA? Na co se zaměřit při bezpečném používání linuxového desktopu? Nejen o tom se mluvilo na OpenAltu.

  https://www.root.cz/clanky/odposlech-mobilu-pomoci-stingray-a-hackovaci-nastroje-nsa-openalt/

 6. tarasbulba napsal:

  Vubec se tomu nedivim, radsi mob. tel. moc nepouzivam, kdyz tak sms. Zajímalo by me ovsem, cim to je, ze nekteri lide tzv. cavus caput vulgaris nedokazou prijimat logicke a zrejme skutecnosti nebo argumenty a neuveritelne tvrdohlavne baziruji za svym tvrzenim i kdyz evidentne pri srovnani napr dvou podobnych veci meri dvojim metrem. Jedni se nad tim zamysli a reknou si „aha….“ a ti jak jim rikam CCV ti si jedou to svoje. Jen by me zajímalo co to ty lidi takhle ovlivnuje.

 7. Maroš napsal:

  Kto máte psa, môžete urobiť experiment – dajte mobil do miestnosti na stoličku tam, odkiaľ zaručene nemôžu prichádzať prirodzené vzruchy a šramot, či už od živých – od susedov, od zvierat atď., alebo od techniky – zapínanie chladničky a pod. A potom si všímajte psa, či ho tým smerom niečo zaujme, keď mobil začne vysielať – pripájanie sa k operátorovi by malo byť bežne vysokofrekvenčné 2-4G, takže na toto by pes reagovať nemal, v každom prípade pes ultrazvuk a podprahový zvuk vníma určite a svorka sa takto dorozumieva bežne. Keďže mám 12-ročnú ešte „nie chytrú“ Nokiu, tento problém nemám, a keď sa rozpadne, určite si ten smartfónový šit kupovať nebudem, to skôr niečo na pevnú linku.

  Tieto zombifikačné frekvencie už boli v rámci „Tesla“ nápadov vyskúšané v Kanade v 80-tych rokoch, v rámci zbraní hromadného ničenia – schopnosti vyvolať paniku v armáde nepriateľa, prípadne ich aj uspať. Prebehlo to v konkrétnom meste – podľa publikácie Martina Herzána Totalitní světovláda – prvé vydanie /druhé už má pozmenený aj doplnený obsah/.
  http://www.magnificat.sk/dokumenty/mherzan.pdf

  U nás prebehlo niečo podobné v Bratislave a v Nitre /možno aj v iných veľkých mestách, neviem/, ale práve ako zombifikačná náladovka – približne 10 dní vysielali nonstop hudobné slučky pesničiek „Pred polnocou“ a „How deep is your love“ – tento zvuk prenikal stenami – bol prakticky všadeprítomný a smer jeho pôvodu sa nedal identifikovať. Kto bol za tým?
  MEDIÁLNA BEŠTIA!

  Súdiac podľa vtedajšieho pôvodného reklamného sloganu – „Dostane sa kamkoľvek – signál televízny, rozhlasový, dátový“, ktorý spoločnosť následne zmenila /to prenikanie všade ako agresívny prvok vyradili/ – tipujem na spoločnosť Towercom, ktorá poskytuje vysielacie a retranslačné služby aj pre RTVS:
  Towercom.mpg
  https://www.youtube.com/watch?v=OeTIcjBeCsI
  http://www.towercom.sk/sk/
  https://www.radia.sk/vysielace/96_bratislava-polus-tower-i

  Takže kto si z tohoto obdobia niečo pamätá, pripomeniem mu tú pesničku, od Bee Gees vynechám. Ľudia vtedy chodili ako zhulení – chemtrailsový opar bol všadeprítomný, jednu mladú ženu si pamätám, ako sa držala v autobuse úplne zhypnotizovaná a úplne mimo si dookola pospevovala tú hudobnú slučku, a pôsobila ako opitá a ukázovala toho, čo má pekného pod šatami, celkom dosť…
  Tweens Pred polnocou
  https://www.youtube.com/watch?v=RBuyOSRnMMw

  Lenže týmto nekončí celý arzenál ovládačov – pripomínam japonskú televíznu technológiu schopnú vyžarovať aj určité náladové pachy a tieto pachové asociácie sa dajú iniciovať aj dráždením určitých zmyslových centier. Odporúčam pozrieť si film Parfém – tie záverečné hromadné scény davu ovládnutého božskou vôňou nie sú sci fi!
  Parfém: Příběh vraha (2006) – Trailer CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=s997WXPLew8

 8. Středa napsal:

  „Zvýšený výskyt daného nádoru v populaci, kde kumulativní používání mobilního telefonu přesáhlo 1640 hodin, byl pozorován jak ve studii Hardell a kol. 2015 (OR = 3.18) tak i ve studii INTERPHONE 2010 (OR = 2.33). Meta-analýza těchto studií vedla na výsledné OR = 2.71, což je opět údaj poukazující na středně silnou asociaci mezi expozicí a účinkem.“

  http://www.osel.cz/10195-mobil-lidska-prava-a-nadory-na-mozku.html

 9. NWO-reality napsal:

  Nejedná se jenom o telefony. Je to celý soubor technických systémů definovaných jako RMCT – remote mind control technology.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..