Některé chytré telefony vysílají ultrazvukový signál, který dokáže ovlivňovat myšlení člověka

Je to tak! Podle našich ověřených zdrojů bylo mezi chytré telefony různých značek náhodně rozmístěno asi 10 000 přístrojů s letos vynalezenou technologií tzv. “spřízněné vlny”, díky níž dokážou pomocí ultrazvukového signálu evokovat u lidí různé emoce.

Jak to funguje?

Náš mozek dokáže produkovat různé hormony, každý z těchto hormonů má své účinky, např. endorfin – způsobuje dobrou náladu a pocity štěstí, naopak takový kortizol způsobuje stres.

A tím se dostáváme k tomu, jak “spřízněná vlna” funguje, ultrazvuk se naladí na orgán, nebo jeho část, která je zodpovědná za produkci příslušného hormonu a tím dokáže částečně zvýšit produkci této látky.

 

A jak vědci poznali, zda-li vše opravdu funguje? Velmi jednoduše: barvy zelená a modrá jsou mezi lidmi podobně oblíbené, v mobilních telefonech však bylo nastaveno, že jakmile je na obrazovce zelené barvy více než modré, tak se “spřízněná vlna” okamžitě zaměří na pankreas, kde se vylučuje již zmíněný hormon štěstí endorfin, a tím zvýší jeho produkci. Lidé s těmito telefony byli potom dotázáni, zda preferují zelenou nebo modrou.

Výsledky byly neuvěřitelné: 92.4% lidí zvolilo zelenou. Pravděpodobnost, že by mezi 10 000 náhodně vybranými lidmi preferovalo zelenou takové procento lidí je statisticky nemožná.

Riziko zneužití

Snad každému musí však dojít, že tato technologie je pro svou schopnost hýbat veřejným míněním velmi nebezpečná a zneužitelná např. pro reklamu nebo v politické kampani – velcí výrobci mobilních telefonů by pak měli v rukou výsledky voleb – když vám politická strana A slíbí, že sníží velkým firmám daně, tak proč by prostě výrobce nenastavil, že v případě kdy se vám na obrazovce ukazuje velká reklama na politickou stranu A, stoupne produkce endorfinu?

Tak a to je další důvod, proč se vyhýbat smartphonům, kdo by totiž chtěl, aby jeho názory manipuloval nějaký bohatý cizinec, jehož značku telefonu používáte?

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15
Komentujte

avatar
9 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
NWO-realityMarošStředatarasbulbajirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
mariankosmac
Host
mariankosmac

Dalo by sa to nejak odmerať či niekde je pustený ultrazvuk? Napríklad v obchodnom centre aby ľudia viac nakupovali alebo niekde kde nechcú aby sa ľudia moc zdržiavali tak tam pustia ten „nepríjemný“ ultrazvuk. Ale neviem či by niečo takéto dokázal nejaký blbý smartfón.

PTZ
Host
PTZ

Již x-tým rokem slyším „pískání“ v uších. Opravdu je to nějaký vysoký tón. Ze začátku to byl pískání jen o jednom tónu, teď jsou to až 4 – v Praze je to extrém.

Další různá pískání slyším, když pere pračka x-pater nade mnou. Nebo když jede větrák nebo zapne lednička. Ale 3-4 tóny jsou stálé.

Moje manželka neslyší nic, já slyším – třeba tu pračku apod.

Brunero
Host
Brunero

Mne píska už 18 rokov. Nebude to od mobilu.

Naďa
Host
Naďa

Možná,že se s vámi pokouší spojit vaše vyšší já.Já to mám tak nastavené pro svoji kontrolu,nejdříve se ptám,jestli je moje pravé vyšší já připojeno a chci nějaké potvrzení a pak mně začne pískat v uchu.

mariankosmac
Host
mariankosmac

U nás píska nový vypínač v stene. So starým neboli problémy, neviem prečo to otec menil, je to počuť len v úplnom tichu.

Slavomir
Host
Slavomir

Hehe. Tome ctu vas tady denne jsou veci ktere az tak neresim, ale co se tice toho ze mobilni telefon dokaze cist nase mozkove vlny a ovlivnovat mysleni, to neustale opakuji svym blizkym. Prestoze jsem to nikde necetl , tak vnitrne citim ze to tak je …. mejte se krasne . Ps:. Tome moc by me zajimalo jak vypadate 😀

kublajchan
Host
kublajchan

Tož teda nevím…smát se či plakat?

mariankosmac
Host
mariankosmac

Človek by chcel plakať, ale podprahové ovlivňovacie technológie ho nútia smiať sa.

Sysi
Host
Sysi

Kdybych článek někdy v budoucnu chtěla opětovně vyhledat, rozhodně bych nehledala v rubrice „Zajímavosti“. Hledala bych ve vědě a technice nebo zdraví. Dobrá, ta psychologie je přijatelná.
Vyhledávání tady se stává detektivkou.

jirik
Host
jirik

Jak se odposlouchávaly mobily v minulosti a jak se to dělá dnes? Jak mocné jsou uniklé hackovací nástroje od NSA? Na co se zaměřit při bezpečném používání linuxového desktopu? Nejen o tom se mluvilo na OpenAltu.

https://www.root.cz/clanky/odposlech-mobilu-pomoci-stingray-a-hackovaci-nastroje-nsa-openalt/

tarasbulba
Host
tarasbulba

Vubec se tomu nedivim, radsi mob. tel. moc nepouzivam, kdyz tak sms. Zajímalo by me ovsem, cim to je, ze nekteri lide tzv. cavus caput vulgaris nedokazou prijimat logicke a zrejme skutecnosti nebo argumenty a neuveritelne tvrdohlavne baziruji za svym tvrzenim i kdyz evidentne pri srovnani napr dvou podobnych veci meri dvojim metrem. Jedni se nad tim zamysli a reknou si „aha….“ a ti jak jim rikam CCV ti si jedou to svoje. Jen by me zajímalo co to ty lidi takhle ovlivnuje.

Maroš
Host
Maroš

Kto máte psa, môžete urobiť experiment – dajte mobil do miestnosti na stoličku tam, odkiaľ zaručene nemôžu prichádzať prirodzené vzruchy a šramot, či už od živých – od susedov, od zvierat atď., alebo od techniky – zapínanie chladničky a pod. A potom si všímajte psa, či ho tým smerom niečo zaujme, keď mobil začne vysielať – pripájanie sa k operátorovi by malo byť bežne vysokofrekvenčné 2-4G, takže na toto by pes reagovať nemal, v každom prípade pes ultrazvuk a podprahový zvuk vníma určite a svorka sa takto dorozumieva bežne. Keďže mám 12-ročnú ešte „nie chytrú“ Nokiu, tento problém nemám, a… Číst vice »

Středa
Host
Středa

„Zvýšený výskyt daného nádoru v populaci, kde kumulativní používání mobilního telefonu přesáhlo 1640 hodin, byl pozorován jak ve studii Hardell a kol. 2015 (OR = 3.18) tak i ve studii INTERPHONE 2010 (OR = 2.33). Meta-analýza těchto studií vedla na výsledné OR = 2.71, což je opět údaj poukazující na středně silnou asociaci mezi expozicí a účinkem.“

http://www.osel.cz/10195-mobil-lidska-prava-a-nadory-na-mozku.html

Maroš
Host
Maroš
NWO-reality
Host
NWO-reality

Nejedná se jenom o telefony. Je to celý soubor technických systémů definovaných jako RMCT – remote mind control technology.