Nela Lisková – PROČ NEVOLIT DRAHOŠE?

14:54

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

11 Komentáře zapnuto "Nela Lisková – PROČ NEVOLIT DRAHOŠE?"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Zeman: Spojovat Drahoše s migrací je pravdivé. Mynáře a Nejedlého se nevzdám

dnes | Prezident Miloš Zeman dva dny po lékařském zákroku odpovídal před druhým kolem prezidentské volby na otázky moderátora Jaromíra Soukupa.

VIDEO

http://vool.cz/8UGy5

prodost
Host
prodost

Ano, to jsou hlavní důvody proč Drahoše nevolit. A proč volit Zemana? Ze všech kandidátů před prvním kolem jedině on je skutečným politikem, který navíc zcela přesně ví „která bije“. Je si velmi dobře vědom rychle probíhající změny geopolitického těžiště (viz např. předchozí článek) a jedině on v rámci svých pravomocí vytváří takovou politiku, abychom neuvízli a neutopili se ve sr..kách, které zbyly z toho, čemu jsme říkávali Západ, a k čemu jsme vzhlíželi s obdivem. To však je definitivně minulost a chci věřit, že si toho konečně lidé začínají všímat.

jirik
Host
jirik

Investigativní bomba: Letiště Ruzyně a Správa uprchlických zařízení se potají chystají na 1. migrační vlnu v ČR! České kontraktorské firmy zahájily rekonstrukce budov a staveb SUZ za účelem rozšíření ubytovacích kapacit pro očekávané uprchlíky, kteří mají dorazit do ČR po zvolení Jiřího Drahoše prezidentem! Známe veškeré detaily!
https://aeronet.cz/news/investigativni-bomba-letiste-ruzyne-a-sprava-uprchlickych-zarizeni-se-potaji-chystaji-na-1-migracni-vlnu-v-cr-ceske-kontraktorske-firmy-zahajily-rekonstrukce-budov-a-staveb-suz-za-ucelem-rozsireni/

cholekalciferol
Host
cholekalciferol

Karty jsou rozdány, ale zdá se, za nás bude hrát někdo jiný… volební výsledky už mají připravené

stenly919
Host
stenly919

Je to sice trochu mimo téma, ale už se tadesco dostalo i do hledáčku streamu, respektive do pořadu fenomén, kde mluví o tom, že se tady vytváří hlouposti(neověřené), že se pod články podepisují neznámí lidé apod. Doporučuji ke shlédnutí, je to zde https://www.stream.cz/fenomen/10020814-cemu-vsemu-verime-tomu-neuverite od času 04:35 se ukazuje i tadesco, jinak je to jedna velká hloupost, nikde už neřeknou, že to co se vysílá v tv a teď už i na streamu jsou blbosti..

stenly919
Host
stenly919

omlouvám se, je to od času 0:35

raja
Admin

Udělali nám reklamu. Bezva

jirik
Host
jirik
Z diskuze na AE o migraci do ČR Perun Hromovládný 1. Bydlím blízko údajné státní (?) hranice s Německem. Mohu dosvědčit nesporný fakt, že se zde mohutně a rychle přestavuje několik zkrachovaných hotelů, kam dříve jezdila rozežraná klientela z Východního Německa. Za jaké peníze se zde renovuje a pro koho? Snad jen uvedu, že nejmenované hotely byly donedávna absolutně neprodejné a na pokraji zřícení a demolice! Realitní makléři chodili raději kolem velkým, ale velkým obloukem. 2. Stejný inzerát, který je uveden v textu AE, se objevuje na obdobnou pracovní pozici v uprchlickém zařízení Předlice – Ústí nad Labem. Důležitá je… Číst vice »
prodost
Host
prodost

To víte, plánovací procesy nelze podcenit! TOP09 S Kalousem ušatým a Švancbrkem by se volbami do sněmovny nedostali, tak jim bylo pomoženo výpadkem serveru ČCÚ.

A zde nejvýš pravděpodobný scénář pro příští víkend. Demokracie? Špatně čtete! Čti Demokrástije a máte jasno!

https://aeronet.cz/news/varovani-pro-volice-v-cr-aby-se-v-ceske-republice-nestalo-to-same-jako-v-rakousku-v-roce-2016-dusledky-pro-dalsi-vyvoj-naseho-naroda-by-byly-podstatne-horsi-nezli-u-naseho-jizniho-souseda/

jirik
Host
jirik
EXKLUZIVNĚ Jiří Drahoš podmínil svou účast v prezidentském duelu na TV Prima tím, že dostane dopředu otázky. ParlamentnímListům.cz informaci potvrdilo několik na sobě nezávislých zdrojů z okolí Drahošova týmu. http://www.rukojmi.cz/clanky/5333-drahosovi-se-nechtelo-ani-na-primu-vyzadal-si-dopredu-otazky-zjistili-jsme-k-tomu-vice ParlamentníListy.cz se dostaly ke spolehlivým informacím, že si Drahoš televizi Prima řekl o otázky předem. A podmínil tím svou účast. Když televize nepošle předem otázky, které budou kladeny, pan Drahoš nepřijde, vzkázal Primě jeho tým. Informace jsme získali přímo z okolí předvolebního štábu Jiřího Drahoše a prověřili u dalších zdrojů. Televize Prima situaci vyřešila tak, že určité okruhy témat poslala, ale jak Jiřímu Drahošovi, tak Miloši Zemanovi. A během pátečního… Číst vice »
Jara
Host
Ihned za politiky a vládou ČR ,zodpovídající za národní bezpečnost, jsou plně zodpovědné oficiální sdělovací prostředky. Které v ,,Křivých zrcadlech“ zastupují cizí zájmy,pro vlastní národ neslučitelné. Až začnou ,,noví nájezdníci“ potrefené kultury plné krve a nenávisti krást,loupit,znásilňovat a vraždit nevinné, pak si možná někdo opět vzpomene na Vlastenectví,Rod a Rodinu a vlastní Kulturu ve sdělovacích prostředcích ,které spíš ,,vyjí anglosasky“, cize,nenormálně a zrazují a znovu přebarvují. Politiky známe,ti se (až na výjimky) přebarvují neustále. A ta havěť reportérů ? Vždyť to je ta skutečná,opravdová Lůza,odpad společnosti. Vážím si bezdomovce pod mostem,který zůstal svobodným člověkem,zaplatíc za své chyby. Nevážím si lůzy… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!