Němci podepisují petici požadující vyšetřování zločinů Angely Merkel. Můžete se přidat

AKTUALIZACE PŘEKLADU 19:55 DÍKY NICKU marmaris. Děkujeme…..

Pro znalce němčiny. Web zde: www.abgeordneten-check.de

Petice

Požadujeme, aby byl v německém Bundestagu zřízen vyšetřovací výbor, který by přezkoumával chyby a právní spory vlád Merkelové. Zejména je třeba přezkoumat pozadí rozhodnutí spolkové kancléřky ze září 2015, kdy hranice již nejsou pod kontrolou. Toto je jeden z největších skandálů německé poválečné historie.

Za tímto účelem je třeba zveřejnit příslušnou e-mailovou komunikaci a SMS zprávy spolkové kancléřky, zápisy a veškeré další dostupné dokumenty kancléřství a ministerstev a strany, které se účastní tohoto rozhodnutí, mají být vyslechnuty jako svědkové. Spolková kancléřka a další političtí vůdci musí být zodpovědní za své činy jak z politického hlediska, tak ze zákona – včetně trestního práva.

Tady je překlad druhé půlky článku:

Právní rámec

Zákon stanoví, že nikdo, kdo přichází z bezpečné třetí země, nemá právo na azyl. Dublinská dohoda stanoví, že žádost o azyl musí být podána v první zemi EU, do které uprchlík vstoupí. To byl případ s takzvanýmí uprchlíky na podzim 2015, kteří přišli přes rakouské hranice. Byli to téměř všichni ilegální přistěhovalci. Angela Merkel se musí zodpovídat z trestného činu podpory přistěhovalcetví milionových mas nelegálních migrantů.
Rozhodnutí o porušení ústavy a evropských smluv bylo učiněno bez souhlasu Spolkového sněmu na cestě k uzurpování moci pro sebe. Je to jeden z největších politických skandálů německého poválečného období. Musí být rozpracován a jeho pozadí zveřejněno. Podobná věc se nesmí opakovat. Za tímto účelem musí být zřízen vyšetřovací výbor, který shromáždí všechny důkazy. Musejí být dokonce i zváženy možné trestní sankce.
Příkladem něčeho podobného je výbor Watergate, který vyšetřoval machinace prezidenta Richarda Nixona ve Spojených státech. V létech 1973-74 vypracoval zprávu o překročení zákonů tehdejší vládou, která měla 1250 stran. Na základě této zprávy zahájil americký kongres obžalovací řízení proti prezidentu Richardu Nixonovi, které vedlo k jeho rezignaci. Na základě informací, poskytnutých výborem Watergate, bylo propuštěno 40 vládních úředníků a mnozí z Nixonových poradců byli odsouzeni za maření spravedlnosti a další trestné činy.

 

PETITION

Wir fordern, dass ein Untersuchungsausschuss im deutschen Bundestag eingesetzt wird, der die Fehlentscheidungen und Rechtsbrüche der Regierung Merkel aufarbeitet. Insbesondere sollen die Hintergründe der Entscheidung der Bundeskanzlerin vom September 2015 untersucht werden, die Grenzen nicht länger zu kontrollieren. Das ist einer der größten Skandale der deutschen Nachkriegsgeschichte.

Zu diesem Zweck sollen der relevante Email-Verkehr und die SMS-Nachrichten der Bundeskanzlerin, die Protokolle und alle sonstigen verfügbaren Dokumente des Kanzleramtes und der Ministerien veröffentlicht und die an der Entscheidung Beteiligten als Zeugen vernommen werden. Die Bundeskanzlerin und andere politische Verantwortliche müssen sich für ihr Handeln politisch und juristisch – auch strafrechtlich – verantworten.

HINTERGRUND

Das Grundgesetz sieht vor, dass niemand Anspruch auf Asyl besitzt, der aus einem sicheren Drittstaat einreist. Das Dublin-Abkommen sieht vor, dass ein Asylantrag dort gestellt werden muss, wo ein Flüchtling zuerst den Boden der EU betritt. Das war bei keinem der sogenannten Flüchtlinge der Fall, die im Herbst 2015 über die Österreichische Grenze kamen. Sie waren fast alle illegale Einwanderer. Angela Merkel hat sich wegen Förderung illegaler Einwanderung im Millionenmaßstab zu verantworten.

Die Entscheidung, die Verfassung und die europäischen Verträge auszusetzen, erfolgte ohne Zustimmung des Bundestages auf dem Weg der „Selbstermächtigung“. Das ist einer der größten politischen Skandale der deutschen Nachkriegszeit, dieser muss aufgearbeitet und die Hintergründe offen gelegt werden. So etwas darf nicht wieder passieren. Zu diesem Zweck muss ein Untersuchungsausschuss eingesetzt werden, der alle Beweise zusammenträgt. Auch strafrechtliche Konsequenzen müssen geprüft werden.

Ein Vorbild dafür ist der Watergate-Ausschuss, der in den USA die Machenschaften des US-Präsidenten Richard Nixon untersuchte. Dieser erstellte zwischen 1973 und 1974 einen 1250 Seiten umfassenden Bericht über die Rechtsverstöße der damaligen US-Regierung. Aufgrund der Arbeit des Ausschusses begann der US-Kongress das Amtsenthebungsverfahren gegen US-Präsident Richard Nixon, welches unmittelbar zu seinem Rücktritt führte. Aufgrund der Informationen, die der Watergate Ausschuss damals zu Tage förderte, wurden 40 Regierungsbeamte entlassen und viele von Nixons Beratern wegen Behinderung der Justiz und anderer Verbrechen verurteilt.

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

23 Komentáře zapnuto "Němci podepisují petici požadující vyšetřování zločinů Angely Merkel. Můžete se přidat"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Merklová je kancelárka Nemecka. Síce sa tvári, že je kancelárkou EU, lenže nie je, takže podpisovanie takejto petície je neformálnym uznávaním stavu, do ktorého by chceli dospieť – že teda kancelárkou EU JE! NIE JE! Teda – nie že by som ju nechcel osobne nakopať, ale uznať ju za svoju kancelárku nemienim – a preto nepodpíšem. Nech si ju obesia Nemci sami!

marmaris
Host
marmaris
Díky za výborný článek. Dopřekládal jsem to, podepsal a rozšířil na Fb. Za hodinu tam přibylo 20 podpisů. Docela dobrý, čekal jsem to horší. Tady je překlad druhé půlky článku: Právní rámec. Zákon stanoví, že nikdo, kdo přichází z bezpečné třetí země, nemá právo na azyl. Dublinská dohoda stanoví, že žádost o azyl musí být podána v první zemi EU, do které uprchlík vstoupí. To byl případ s takzvanýmí uprchlíky na podzim 2015, kteří přišli přes rakouské hranice. Byli to téměř všichni ilegální přistěhovalci. Angela Merkel se musí zodpovídat z trestného činu podpory přistěhovalcetví milionových mas nelegálních migrantů. Rozhodnutí o… Číst vice »
zdeněk540
Host
zdeněk540
Jan Cidrych
Host

Neuznávám ty kteří jdou proti vlastním občanům ,proti zájmům své země a její bezpečnosti .Jsou to obyčejní vlastizrádci ,které naši předci trestali trestem smrti za vlastizradu . Tak mám být s vlastizrádkyní Merkelovou ,Sobotkou a dalšími vlastizrádce po právu naloženo. Smrt všem vlastizrádcům

Jitka
Host
Jitka

Kde se to dá to podepsat ?

Pavel
Host
Pavel

Taky by me zajimalo !!!

Martin
Host
Martin

Na hoře růžové pro znalce nemciny

Pavel
Host
Pavel

Merkelová se nemůže vyvinit ze své participace na zhoubné imigrační politice, která přinesla bezpočet tragických událostí.

Stanislav
Host
Stanislav

Měla by být souzena a odsouzena za podporování terorismu,protože všichni ti mrtví,znásilněné ženy a další nezákonné činy,je plně odpovědná,stejně jak ten ilumunát Marcone a chodící zlo Soros.

MARTIN TUPEK
Host
MARTIN TUPEK

Som za to aby sa to presetrilo.

Ilona Schulzová
Host
Ilona Schulzová

Toto je skvělá zpráva a děkuji za ní.!!!!! Mám radost, že se konečně něco děje a člověk, který toto zlo způsobil může být trestně stíhán. Velmi ráda podepíšu, jen mi zdělit kde. Ještě jednou děkuji!!!!!!

Zdenek
Host
Zdenek

Na vině je Merkelová, ale i USA a páni miliardáři, ale Merkelová musí za toto pykat,,,,ohrozila všechny státy EU,,,

Jana Mikolášová
Host
Jana Mikolášová

Ako to mozem podpisat prosim porafte

Marián Eremias
Host
Marián Eremias

Podporuji trestní stíhaní Angeli Merkel, za zotročování eoropských národu muslimi.

Josef
Host
Josef

Na větev s ní.

OtakarŽurek
Host
OtakarŽurek

SOUHLASIM SE STÍHÁNÍ PANÍ MERKEL,PRO ROZPOUTÁNÍ GENOCIDY BÍLÉ RASY V EVROPĚ.

Anna
Host

Se vším naprosto souhlasím,Merkelová si dělá co chce nakopat a vyhodit.

jirik
Host
jirik

Prozměnu z luhů sněmovního výboru čezka
Sněmovní výbor doporučil vydání Babiše a Faltýnka k trestnímu stíhání
Sněmovní mandátový a imunitní výbor hlasoval ve středu podle zdrojů Práva pro vydání šéfa ANO Andreje Babiše a místopředsedy hnutí Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo. O tom, zda se tak skutečně stane, rozhodne Sněmovna.
https://www.novinky.cz/domaci/447777-snemovni-vybor-doporucil-vydani-babise-a-faltynka-k-trestnimu-stihani.html

Ján
Host

Tá osoba je nešťastím pre celú Europu…

Ondrej Jarkovský
Host
Ondrej Jarkovský

Merkelová musí byť postavená pred medzinárodný trestný tribunál.
Genocída európy.

Ivet
Host

Nuž a Nemcom len držat palce nech im to vyjde .. a nech ju rovno obesia na namesti plnom nelegalnych priživnikov! 😛

ZDENĚK VOLF
Host

KONEČNĚ SE NĚMCI ZAČÍNAJÍ PROBÍRAT AŘEŠIT NEUNOSNOU SITUACI VE SVÉ ZEMI DOUFÁM ŽE BUDOU I TAK RAZANTNÍ A NĚMECKÉ SOUDY NEBUDOU TAK SHOVÍVAVÉ JAKO V NAŠÍ ČESKÉ ZEMI

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!