Němci se konečně probouzejí?

Se zájmem sleduji dění v Německu. Opětovně kulturně obohacení Ossis tam evidentně z čirého rasismu a vrozené xenofobie vyjadřují na ulicích své pravicově populistické až nahnědlé výhrady proti uvážlivé imigrační politice své vlády. Jako obvykle se jim díky tomu dostává plné pozornosti levicově populistických médií, ultralevicových radikálů a policie. Protože „kazeň musi byt soudruzi, kazeň je to hlavni!“

 

 

Ta úžasná akceschopnost německých represivních složek při potlačování občanských nepokojů a demonstrací zoufalých Němců, mne už dlouho fascinuje. Protože tak giganticky kontrastuje s gigantickou neschopností týchž složek ubránit rodilé Němce před kulturním obohacením pomocí nože, vozidla, či alespoň penisu a zabránit příchodu neustávajících zástupů těchto potenciálních ilegálních obohatitelů do země.

Po kolínském silvestrovském dovádění arabských inženýrů se kromě všeobecného tutlání nespokojení Kolíňané dočkali pouze vodoléčby z vodních děl, gumoléčby pendreky, nálepky „neonacisté“ a výzvy, aby se od „inženýrů“ drželi na délku paže.

To samé nyní sledujeme, bohužel nikoliv prostřednictvím ČT, i v Saské Kamenici. Město přeplněné syrskými lékaři, iráckými fyziky, afghánskými vzornými učni a vůbec všemi těmi ostatními negramotnými hybateli německé ekonomiky, už vře společenským napětím delší dobu a zmiňovaná ukázka blízkovýchodní kultury byla zřejmě onou příslovečnou poslední kapkou.

Místní fašizující rasistky si totiž z čiré xenofobie a západní arogantnosti nechtěli nechat od syrských inženýrů sahat na ulici na kozy jenom proto, že jejich oblečení jim nedodává podobu chodících slunečníků a nedoprovází je nějaký mužský příbuzný.

Místní ultrapravicoví důchodci by zase rádi opět bez obav navštěvovali tamní parky a po setmění se nebáli opouštět své byty a vzájemně se navštěvovat, aniž by jim při této banální činnosti hrozilo, že budou jako káfirové ve jménu Alláha na ulici  okradeni a ztlučeni.

No a místní neonacisté mužského pohlaví už toho také mají dost. Zřejmě z čistě islamofobních důvodů se nechtějí nechávat od zbožných a mírumilovných iráckých jaderných fyziků ve jménu levicově liberálního sebevražedného státního šílenství pokaždé podříznout jenom proto, že se někoho na ulici zastanou.

Tohle všechno dávají nyní tamní občané z čirého zoufalství veřejně najevo. Z čirého zoufalství nad tím, že je stát nedokáže před zmiňovaným nebezpečím ochránit. Z čirého zoufalství nad tím, že namísto ochrany jejich bezpečí a občanských práv je kropí z vodních děl, tluče pendreky, zatýká a dále s bohorovným klidem toleruje příchod dalších a dalších potenciálních násilníků.

Z čirého zoufalství nad tím, že místo cizí, násilím a diskriminací přetékající středověké ideologie, která toto vše do Německa přinesla, stát s úžasnou efektivitou a brutalitou potlačuje jejich vlastní svobody a práva pokaždé, když si dovolí se proti tomuto děsivému faktu ozvat.

V souvislosti s nynějšími událostmi jsem zaznamenal na fejsbůku názory, že se Němci konečně probouzejí. Že se blýská na lepší časy. Ani omylem.

Dopadne to jako vždycky. Těch pár statečných zoufalců, kterým se nelíbí, že se z jejich civilizované křesťanské země za poklidného přihlížení státu a médií stává islámská  lidová džamáhírije, bude se strojovou  efektivitou ukázněno policií. A hlídací psi přicházející německé teokracie či demokratůry už si ten zbytek vyděšeného stáda opět lehce ohlídají.

Německo je pro západní civilizaci a skutečnou liberální demokracii ztracené a občané Saské Kamenice ani jiných německých měst s tím už nic nenadělají. Jejich izolované pokusy zastavit tento vývoj směrem k nějaké formě totality nemají naději na úspěch, protože většina populace má už příliš dobře vymyté mozky, což více než přesvědčivě demonstrovalo opětovné zvolení Mutti Multikulti Merkelové.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Martin RubášPozdě, mohou už jen prdnout, škrtnout a omdlít.jirik.lak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Dnes žije v Evropské unii 510 milionů obyvatel a 1,3 miliardy Afričanů na ně závistivě zírá. Pokud se Afričané budou řídit příkladem jiných částí rozvojového světa, například Mexičany v USA, tak místo dnešních 9 milionů bude mít Evropa za třicet let 150 až 200 milionů Afro-Evropanů

http://www.epshark.cz/clanek/889/masova-migrace-fatalni-likvidator-eu

jirik
Host
jirik

2018 08 29 – Středa – Debaty je třeba J.Štefec, M.Obrtel
https://www.youtube.com/watch?v=OCZArNecNik

.lak
Host
.lak

http://www.nwoo.org/2018/08/29/p-c-roberts-podle-nyt-vladne-americe-nejspis-putin/#comments 29.8.2018 (20.02) ?????? https://www.youtube.com/watch?v=VJeU08VP71s time 7:00 / 9:25 Z ae RRR Ten brýlatý chlapec je podobný jednomu mému spolužákovi, co žil jen pro SSM a vždy za nás všechny ve třídě a bez nás slíbil že např. v sobotu půjdeme hrabat sníh na vykachlíkované obrovské prostranství před kulturákem apod. Tak jsme museli o víkendu vstávat, vzít hráblo a hrabat až do oběda. 20 OdpovězSrp 30, 2018 22:05 .lak Návštěvník .lak Sem se to hodí také. Pořád říkám že tu je systém na funkční nevzdělanost vzdělávací atrapou. _________________________________________________ Návštěvník Milada No nevim, ale pokud bylo Nemecko rozdelene, mohlo se stale… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Od roku 2015 připravovali náměstek primátora Matěj Hollan (Žít Brno) a zastupitel Martin Freund (dříve Žít Brno, nyní Piráti) naše město na případný příliv muslimských imigrantů. Společně s aktivisty z různých neziskovek pracovali na Plánu připravenosti města na případný příchod většího počtu imigrantů. Získali jsme pracovní verzi tohoto Plánu.
https://ceskoaktualne.cz/2018/08/zpravy-k-zamysleni/sila-tito-vladnouci-cesti-politici-pripravovali-prijimani-muslimskych-migrantu-chteli-zlomit-odpor-obyvatel-k-imigraci-zde-jsou-dokumenty/

Pozdě, mohou už jen prdnout, škrtnout a omdlít.
Host
Pozdě, mohou už jen prdnout, škrtnout a omdlít.

Pozdě, mohou už jen prdnout, škrtnout a omdlít. Jestli to dva z 10 mezi musulmany v mateřských již nedělají. Tak ve vyšším levelu pseudo školastiků vyrválu eu vývratů.

Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Lidé v Německu jsou čím dál tím víc naštvaní a je jenom otázkou času, kdy tam vypuknou velké nepokoje. Rok, dva, deset let? Nevím, ale časem to praskne.
http://www.epshark.cz/clanek/945/nemecko-zaba-pod-utokem