Německá justice soudí podle islámského práva. Ubodání ženy k smrti není vražda

Napřed ji ubodal, následně vyhodil z okna, a nakonec „pro jistotu“ ještě čtyřikrát podřízl hrdlo. Tedy klasická radikálně-islámská „vražda ze cti“, ale německý soudce to kvalifikoval jako „zabití“.

Jen další ukázka multikulturní nerovnosti lidí před zákonem. Kdyby to provedl nemuslim, třeba Čech, etnický Němec nebo Japonec, šel by patrně „za katr“ na doživotí, ale soudce měl asi až přílišné „pochopení“ pro zvyky některých muslimsko-fundamentalistických komunit, takže to budí silný dojem, že muslimská víra je v Německu „glejtem na mírnější tresty“, zejména u těžkých zločinů typu vražd a znásilnění.

A jak je již tradicí, většina českých médií hlavního proudu mlčí, takže se naplňuje jeden z jevů popisovaných v románu Podvolení, tzv. „mediální blackout“, kdy se tyto a další nepohodlné informace jednoduše zamlčí a nezbývá, než se spolehnout na média alternativní, nezávislé na zájmech mocných.

Citace

Vůbec si to nedovedu vysvětlit. Podle našich zákonů je vražda jasně definována. Bez ohledu na to, jaké náboženství vrah vyznává,“ cituje Bild šéfa CDU spolkové země Braniborsko. Svůj šok neskrývá ani ministr spravedlnosti této spolkové země Winfried Bausback z CSU. „Náboženství a kulturní zvyklosti pachatele, které jsou v rozporu s našimi zákony, by neměly být důvodem pro snížení trestu.“

Víc už snad ani není co dodat, snad jen přání, aby český národ nikdy nedopustil podobnou justiční zvůli, a stalo-li by se to přece, tak aby takový soudce okamžitě jako soudce skončil a dostal doživotní zákaz znovu „soudcovat.

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Německá justice soudí podle islámského práva. Ubodání ženy k smrti není vražda"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

„Zabil som princeznú Dianu,“ ohromil všetkých umierajúci agent MI5
https://www.youtube.com/watch?v=gvsHa78mnlY

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla
jirik
Host
jirik

Japonská politika imigrace v praxi: Za minulý rok úřady zamítly 99% žádostí o azyl

20.6.17
Japonsko:

Japonsko přijalo za rok 2016 pouze 28 migrantů, Za rok 2015 to pak bylo o jednoho uprchlíka méně, 27.

Japonsko tak razí úplně jinou strategii, pokud jde o (ne)přijímání migrantů na rozdíl od evropských zemích. Tvrdý postoj Země vycházejícího slunce má za důsledek fakt, že Japonsko nemá téměř žádné problémy spojené s negativními migračními efkety, jako je například zvýšená kriminalita.
http://zvedavec.org/vezkratce/14432/
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/japonska-politika-imigrace-v-praxi-za-minuly-rok-zamitlo-99-zadosti-o-azyl-1404056396.html

jirik
Host
jirik

Takto jim to Tomio „dával“ na seznamu v superdebatě!
https://www.youtube.com/watch?v=yTDunSfNL3E

dit
Host
.lak
Host

Tak když nepomůže burka na bití do modročerna nebo dokonce fialoví. Jo sladká tajemství. A nejhorší asi bude když si zvykne, koho by to nerozčililo když čeká dvasedmdesát panen, no.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!