Německo má okamžitě uzavřít hranice před masovou migrací muslimů. Říká bývalý šéf IZRAELSKÉ TAJNÉ SLUŽBY

…..no tohle víme už dávno, ale pohůnkům ve vládě v Německu se to bude těžko vysvětlovat. Hlavně psychopatické politické mrtvole MADAMME MERKELOVÉ. No už se pomalu může těšit na vojenské tribunály, které se určitě po celé EU rozjedou dle slov společnosti bílého draka….

08:54

Legenda izraelské tajné služby:
Německo má okamžitě uzavřít hranice před masovou migrací muslimů

 

Pro tadesco.cz přeložila máťa

Rafi Eitan, tehdejší šéf izraelské tajné služby radí Německu, aby okamžitě uzavřelo hranice. Současně doufá, že AfD bude „alternativou pro Evropu“. Muslimští uprchlíci by měli být umístěni ve vhodné muslimské zemi.

AfD je velkou nadějí pro mnoho lidí nejen v Německu, ale i pro nás v Izraeli a mnohých západních zemích, říká v poselství na videu legenda izraelské tajné služby Rafi Eitan. Mezitím 91-letý byl jedním z velitelů tajné služby své země a podílel se na zatýkání rakouského SS- Obersturmbannführera Adolfa Eichmanna. Na akci frakce AfD v německém parlamentu 1. února 2018 nechal přečíst zdravici.

Jako přítel Německa dává násletující rady: (citát)

Zavřete co možná nejrychleji své hranici před masovou migrací muslimů.
Sestavte mezinárodní aliance, které nabídnou řešení pro žadatele o azyl mimo svou zemi.
Muslimským uprchlíkům byste měli ulehčit humanitárním řešením v nějaké vhodné muslimské zemi.
Neexistuje žádná jiná cesta, jak ochránit svou zemi!

Šéf AfD frakce Alexander Galand má radost z podpory Izraele a z židovské obce v Berlíně: „To zase ukázalo, že my, jako AfD, jsme na správné cestě.

Pod videem je kompletní text (zdroj: AfD)

Vážení přátelé v AfD –Alternative FÜR Deutschland,
Zprostředkovávám Vám své nejkrásnější pozdravy z Izraele, zvláště Vám předsedajícím Dr. Alexandre Gaulande a Dr. Alice Weidel, a Beatrix von Storch, Vám, jejichž připravenost a spolehlivá spolupráce umožnila tento večer.
Dále srdečně zdravím paní Irinu Rodninu, místopředsedkyni výboru pro mezinárodní záležitosti Dumy; mého přítele Michaela Klinera a ctihodného rabína Dr. Haima Rozwatzkiho, kteří jsou dnes večer součástí Vaší akce.
Hluboce mě mrzí, že jsem se na poslední chvíli nemohl zúčastnit této důležité události Vaší frakce v parlamentu v Berlíně. AfD je velkou nadějí pro mnoho lidí, nejen v Německu, nýbrž také pro nás v Izraeli a mnoha dalších západních zemí, především proto, aby byla zastavena špatná a nebezpečná politika otevřených hranic. Politika otevřených hranic způsobuje destabilizaci celého západního světa. Konzervativní němci, kteří chtějí mít bezpečnou zemi, chtějí kontrolovat své hranice, kteří věří v demokracii a svobodu a silně vystupují proti antisemitismu – přesně tací, jací jste Vy – mají ve světě více přátel, než si myslíte.
27. ledna, Mezinárodní den památky obětí holocaustu, AfD vydalo prohlášení, že judaismus patří do Německa a musí být chráněn. Zvláště před novou a násilnou hrozbou islamistů proti živovskému obyvatelstvu. To stejné řekla AfD v Bundestagu, když AfD hlasovala pro uzavření rezoluce o odsuzování antisemitismu. V diskusi o resoluci označila AfD jakoukoliv formu antisemitismu za ostudu a slíbila, že udělá vše pro to, aby ochránila život židů v Německu. Frakce AfD v Bundestagu se velmi zřetelně vyslovila proti antisemitismu.
Toto byl silný veřejný signál.

Toto je čas, abychom si připomněli minulost, ale je to také čas postavit se výzvám současnosti a budoucnosti. Stále ještě existuje ten starý antisemitismus, ale je tady i nový. Antisemitismus má dnes jinou tvář než v minulosti, ale není méně nebezpečný. Islámský antisemitismus je dnes agresivní a ohrožuje nejen židy, nýbrž také křesťany a všechny mírumilovné občany. Tato ideologie není slučitelná s otevřenou mírumilovnou společností jako je ta dnešní německá.
Německá společnost je dnes demokratická a pluralistická, která je obdivována mnohými lidmi na světě. Ale bez pohledu na realitu a přípravu k obraně svobody jsou tyto demokratické hodnoty v nebezpečí. Z dlouhodobého pohledu nemůže svoboda přežít bez bezpečnosti. Základem pro národní bezpečnost jsou kontroly hranic. Každá vláda je povinna kontrolovat hranice své země. Každá vláda má povinnost kontrolovat, kteří přistěhovalci do země smějí a kteří ne.
Tam, kde se migrace vymkne kontrole, vymkne se kontrole také kriminalita, násilí a terorismus. Ten obrovský příval muslimských přistěhovalců do Německa v posledních letech znepokojuje mnoho lidí – nejen v Německu, nýbrž také v sousedních zemích a v zemích, které jsou s Německem politicky propojeny.

https://youtu.be/6Lu97Zkcq0s

 

Jako přítel Německa dává násletující rady: (citát)
Zavřete co možná nejrychleji své hranici před masovou migrací muslimů.
Sestavte mezinárodní aliance, které nabídnou řešení pro žadatele o azyl mimo svou zemi.
Muslimským uprchlíkům byste měli ulehčit humanitárním řešením v nějaké vhodné muslimské zemi.
Neexistuje žádná jiná cesta, jak ochránit svou zemi!

Šéf AfD frakce Alexander Galand má radost z podpory Izraele a z židovské obce v Berlíně: „To zase ukázalo, že my, jako AfD, jsme na správné cestě.
Myslet si, že Evropa by mohla vyřešit problémy muslimského světa, tím, že milionům muslimů dovolí přistěhovat se do Evropy, je nebezpečná iluze. Muslimský svět a jeho kultura se výrazně odlišuje od toho západního. Tam, kde teď jsou muslimové, v každé evropské zemi, můžeme očekávat jako výsledek násilí a teror.
Asi před rokem tvrdě zasáhl islámský terorismus Německo, když jeden mladý žadatel o asyl zavraždil a zranil tucty nevinných obětí v srdci Berlína na proslulém Breitscheidplatz vedle symbolického paměťního kostela, kde si chtěly stovky lidí vychutnat poklidné tradiční vánoční trhy. Jiné evropské země, mezi nimiž jsou Francie a Velká Británie trpěly v předchozím roce také smrtelnými teroristickými útoky. Není žádným tajemstvím, že v Německu a jinde v Evropě je mezitím již tolik nebezpečných teroristů, jako byl terorista z Berlína. Mnozí z nich přišli jako uprchlíci a žadatelé o azyl.
I když se v posledním roce v Německu, stejně jako v dalších evropských zemích podařilo zabránit mnoha smrtelným teroristickým útokům, přesto je potenciální nebezpečí podobné smrtelným teroristickým útokům s islámským pozadím stále tady!

Dějiny ukazují, že zlo roste, když jsou demokratické společnosti slabé. Vzdát se kontroly hranic je oslabení. Slabost je pozvání agresorů. To se můžeme naučit z minulosti pro budoucnost. Když se pokusíte, uzavřít kompromisy s radikálními islamisty, nikdy nepřestanou požadovat stále více a více. Oni změní vaši svobodnou a demokratickou společnost v něco jiného. Islám nemění jen pravděpodobnost teroristických útoků. Změní každodenní život tak, jak to nechceme.
Přeji vám z celého srdce, abyste byli dostatečně silní na to, abyste ukončili politiku otevřených hranic, stopli další islamizaci vaší země a chránili své občany před terorismem a kriminalitou. Potřebujeme a chceme pro své země bezpečnost a suverenitu. V Izraeli, v Německu, v Evropě. Pojďme to všichni společně provést.

V neposlední řadě využiji této zvláštní příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holocaustu jako zástupce židovské generace, která povstala z popele holocaustu a znovu vybudovala židovský stát, abych vyzval vlády Holandska, Slovenska, Polska stejně jako mou zemi Izrael, aby přijaly Rusko do mezinárodního výboru, který je pověřen, aby postavil muzeum na území tábora smrti Sobibor.
Uchovejme si vzpomínky na 2. světovou válku stranou politických střetů. Vzpomínky na hrdiny rudé armády, poručíka Pecherského, který statečně vedl vzpouru v táboře smrti Sobibor a umožnil život a svobodu pro mnoho tuctů zajatců, kteří by jinak byli v Soboboru odsouzeni k smrti. Tento hrdina Pechersky je srdcem Sobiborské historie. Tato hrdinná skutečnost, historická pravda nás dnes zavazuje k tomu, abychom zahrnuli Rusko do projektu sobiborského památníku a jeho musea.

Mnohokrát děkuji. Rafi Eitan“

Pro tadesco.cz přeložila máťa

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

5 Komentáře zapnuto "Německo má okamžitě uzavřít hranice před masovou migrací muslimů. Říká bývalý šéf IZRAELSKÉ TAJNÉ SLUŽBY"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Afd je jediná naděje Německa. Je potřeba zavřít hranice a začít deportovat uprchlíky. V Sýrii válka skončila, je čas jít domů. Byly to přece takzvaní uprchlíci. Pokud je Německo nedeportuje, tak tos ním dopadne hodně špatně. Už teď tam vznikají no-go zóny a kriminalit aje na vzestupu
http://www.epshark.cz/clanek/210/nemecko-policie-je-proti-zlocinnym-gangum-ze-stredniho-vychodu-bezmocna

merlin
Host
merlin

a nebo tam má být vlastně NĚMECKO 😀

merlin
Host
merlin

Mě to zase blbne a nejde mi napsat komentář 😀 😀 😀

Sonic
Host
Sonic

To sa vôbec nečudujem že sú Izraelci taký ochotný a nápomocní. Po zničení kresťanstva v Európe by boli židia hňeď ďalší na rade.A to že to je myslené vážne môžeme pozorovať mnohými zmenami v politike niektorých štátov voči Izraelu. Momentálne patria štáty ako Rusko alebo Česká Republika ku krajinám ktoré môžu Izraelu a židom pomôcť najviac.

jirik
Host
jirik
Německá ochránkyně práv Rebecca Sommerová, která dříve aktivně podporovala migrační politiku kancléřky Angely Merkelové, údajně vycestovala do Polska. Pro Německo je již příliš pozdě, prohlásila v rozhovoru pro polské online noviny Do Rzeczy. Dříve si myslela, že migranti utíkají z horoucího pekla a Německo je musí přijmout. Spolu s dalšími 300 dobrovolníky učila nově příchozí němčinu, aby se mohli integrovat do nové společnosti. Sommerová podle svých slov věřila, že „středověké názory Arabů se musí časem změnit“. Brzy ale pochopila, že „muslimští běženci vyrostli s velmi jiným hodnotovým žebříčkem, od dětství byli vystaveni religióznímu vymývání mozku a nemají vůbec žádný zájem… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!