Německo vede proti ČR tajné rozvratné operace! Milion chvilek je součástí těchto operací

Německo vede proti ČR tajné rozvratné operace! Milion chvilek je součástí těchto operací! Operace proti ČR osobně řídí německý ministr vnitra Horst Seehofer! Cílem operací je odstranit Benešovy dekrety, a v Polsku, které teprve přijde na řadu, Bierutovy dekrety! Mají být doslova odstranění z politiky Václav Klaus, Jaroslaw Kaczynski (polský prezident) a všichni vlastenecky smíšlející politici. Ty definovalo hnutí Milion chvilek jako Klause, Babiše, Zemana, Foldynu (ČSSD), Okamuru. V dubnu 2017 se o tom radili signatáři Milionu chvilek Rouček (ČSSD), Papoušek (KDU-ČSL), Matějka (ÚsTR), Kabátová a další na poradě s hlavním ideologem Německých podvratných operací proti ČR Tilmanem Asmusem Fischerem a vedoucí pracovnicí ČT Bárou Procházkovou.

 

 

 

Okamžitě po skončení školení začal útok na Andreje Babiše, a už 5.5.2017 byl odvoláván z funkce ministra financí. Od té doby útok pokračuje na plné obrátky. V Německu od srpna 2018 do června 2019 probíhaly pod vedením významných vládních politiků školení – Jak odstranit Benešovy dekrety a Bierutovy dekrety! Do akcí je zapojena armáda vyškolených kolaborantů. Situace je vážná. Probíhá tajný rozvratný útok jednoho státu NATO na další státy NATO, s cílem rozvrátit jejich národnostní a ekonomickou základnu. Cílem útoku je donutit Česko, Polsko, Slovensko a Maďarsko, aby přestaly klást odpor Novému evropskému řádu, přijímaly na své území imigranty a vytvořily levnou výrobní základnu pro německý průmysl. Pokud nás chcete podpořit, číslo účtu je 2601593605/2010.

 

 

Pokračování dílu 18. Kopie dokumentu z července 1941 zveřejněna na FB nestra istra, viz text dole Des Fours de Waderode byl válečný zločinec. Z války sloužil Hitlerovi v Abwehrstelle III, a ta má na svědomí životy tisíců českých odbojářů! Materiály Abwehrstelle III leží v Ruském archivu ministerstva obrany. Žádný český úředník je není schopen vyhodnotit. Dnes Vám začneme dokazovat, že Des Fours de Walderode je německý zločinec podle Benešových dekretů. Ondřeje Matějku, ředitele ÚsTR osobně školil vrchní ideolog sudetského landsmanšaftu. Český senát odmítl návrh prezidenta Zemana, aby do rady ÚsTR byla zvolena vlastenka a disidentka chartistka Lenka Procházková. Pokud nás chcete podpořit číslo účtu je 2601593605/2010 Naše další pořady najdete zde: FB profil:https://www.facebook.com/nestra.istra

https://twitter.com/NikomarB

https://www.facebook.com/jirka.bojovny.5

https://www.petice24.com/petice_za_vy…

Autoři: Záškodnická politická skupina ČSR – Černohorský – Svatoš – Rajský

 

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

  1. Miroslav napsal:

    Pan soudce v odůvodnění řekl, že si pan Walderode plnil jen svou povinnost „Říšského Němce“ . Tak jestliže byl Říšský Němec, měli by potomci dostat nic :-))) Jenže potomci tvrdí, že byl Český Němec. Je to voláké zmeťené, pane soudce, ne ?

  2. DASTIN napsal:

    Ani bych tomu mlademu blbeckovi soudci nenadaval, je treba potrestat ty, kteri tomu Walderode dali zpet ceske obcanstvi. Pry u toho byla ta chazarska plesata svine ruml, tak ten za to muze a toho by meli soudit. No a te stare vypelichane hajtre od walderode se ani nedivim, kdyz staremu bylo uznane obcanstvi, tak proc by nezadala zpet majetky?

  3. Vaclav napsal:

    Snahy vysidlenych Sudetaku podporuji zejmena cernoprdi z KDU-CSL v cele s Hermanem a Belobradkem. Ale i ostatni zradci, kteri jsou bud blbi nebo koupeni. Dekrety zustanou jak jsou a Nemci nam jeste zaplati reparace, ne jenom almuznu jak dosud! A zadna revize vysledku valky se zde nebude konat, ani ne na Kurilach, ktere patri Rusku. Japonsko je stejne slouha USA a dela jenom to, co mu ony zadaji za ukol! USA na ne hodily 2 atomovky a Japonci nemaji silu se vymanit z jejich okupace na Okinave a jinde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..