V Německu jako za bolševika! Vláda Hamburku konfiskuje soukromé byty, aby do nich umístila imigranty. Pravda o pozemcích vychází na světlo světa

…..zatím velmi opatrně a jenom v některých částech Evropy se zabavují byty, domy a vilky. Je to hlavně Itálie a Německo. Je ustanoveno v EU, že lidé s nadměrnými byty či svým soukromým obydlím budou muset v budoucnu přijmout jako spolubydlící nějaké emigranty. Neučiní-li tak, budou z domu vykázáni. Z Německa se stěhují nejem milionáři a miliardáři, ale také už i obyčejní lidé. Mají diktatury fašistické MERKELOVÉ až po krk….

07:54

tm komentuje:

Vzpomeňte si prosím na článek o katastrálních úřadech uvedených hned na začátku tohoto webu. Můžete přečíst ZDE.Zločinné zákony se pomalu začínají uplatňovat. Lidem budou zabírány majetky pro uprchlíky. Naskýtá se otázka, pro koho tady v EU ještě chodit do práce a platit daně….

V Německu jako za bolševika! Vláda Hamburku konfiskuje soukromé byty, aby do nich umístila imigranty

Ilustrace

Vláda Hamburku zkonfiskovala šest soukromých bytů ve čtvrti Hamm opodál centra. Město pověřilo správce, který provádí renovaci bytů na náklady majitele nemovitosti.

Zkonfiskované byty byly prázdné od roku 2012. Město pověřilo správce, který navzdory nesouhlasu majitele začal s renovací bytových jednotek. Tyto byty pak město předá k bydlení lidem, které vybere. Mluvčí čtvrti Hamm Sorina Weilandová navíc prohlásila, že veškeré náklady na renovaci budou vyúčtovány majiteli.

Jakým právem?

Město byty zkonfiskovalo na základě hamburského zákona o ochraně bydlení (Wohnraumschutzgesetz) z roku 1982, který v roce 2013 novelizovala socialistická vláda.

Novelizovaný zákon hovoří o tom, že lze zabrat soukromý byt, pokud je uvolněný déle než čtyři měsíce. Odhaduje se, že ze sedmi set tisíc nájemných bytů v Hamburku je tisíc až pět tisíc prázdných. Takové byty by mohly být poskytnuty tzv. uprchlíkům nebo jiným občanům města.

V říjnu 2015 byl přijat rovněž kontroverzní zákon, který umožňuje konfiskaci komerčních prostor (kancelářské budovy, obchodní plochy, parcely) dokonce i proti vůli jejich majitelů.

A zde to máte „černé (modré)“ na bílém potvrzeno…..

„Příslušný úřad může zajistit parcely a budovy nebo jejich části za účelem ubytování uprchlíků,“ stojí mj. ve zmíněném zákoně.

Pro tento zákon hlasovalo 81 poslanců SPD, Zelených a Levice. Poslanci CDU, FDP a Alternativa pro Německo byli proti.

Zdroj (1)

Zdroj: abendblatt.de, gatestoneinstitute.org

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

8 Komentáře zapnuto "V Německu jako za bolševika! Vláda Hamburku konfiskuje soukromé byty, aby do nich umístila imigranty. Pravda o pozemcích vychází na světlo světa"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Celestina
Host
Celestina

To je výsledek demokracie – přečtete si jak vznikla, velmi poučné :
https://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/1401-povest-o-vzniku-demokracie/

marmaris
Host
marmaris

No jo, ale k tomuhle vám list vlastnictví bude prd platný, jelikož se jedná o zábor v rámci extrémních podmínek. Můžete mít třeba čtyři listy, ale je to marný. 😀 V ČR existuje rovněž takový zákon, který vlastně ruší v případech války, přírodní katastrofy a podobně vlastnická práva všech občanů ČR. Je to loupež organizovaná státem a nepomůže vám ani svěcená.

dit
Host
Zdravím, z městečka Hamm:…Dále jen „Bridges“ časopis – časopis pro dialog mezi kulturami ve městě Hamm je publikován ve třech jazycích. V němčině, turečtině a ruštině, čtenáři získat informace a zprávy. „Bridges“ být a pomoci tak usnadnit život v našem městě Hamm jednak informační médium pro velký počet lidí, kteří žijí v našem městě Hamm migrantů…. a migrantů a migrantů…se z nich po…erou stačí si pročíst stránky toho města, oficiální web toho města a je to pořád dokola , časopisy, integrace, začlenování, podpory, ubytování, péče, vzdělání ,programy… vše pro migraci! U nás jsem viděla, jak mloky, jak je na zdravotním… Číst vice »
dit
Host

Mám tam překlepy jsem se zase nasra…la. Pak ještě dole v lékárně, druhá skupinka, jeden našinec to za ně platil a vybíral pro ně nějaké léky. A nejedná se o Prahu, ale o hanáckou metropoly.
Sloužíme jim a mloci cítí příležitost…

dit
Host

Asi je sem budou tahat přes nějaké programy na studia, záminka student, možné to je … Si myslím, že najdou skulinku dobroseři.

dit
Host

Opět …OLOMOUC – zkouška B1 k občanství nanečisto
zdroj
http://www.integracnicentra.cz/

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!