NĚMECKÝ SOUD: SLUNÍČKÁŘI CO POZVALI MUSLIMY ZA NĚ MUSÍ PLATIT … 30.000 €

Otec tří dětí musí, jak zní rozsudek, uhradit náklady za pobyt dvou Syřanů. Před několika lety se totiž zavázal, že převezme péči o uprchlíky. „Kdybych to tenkrát věděl, nikdy bych se do něčeho takového nepustil!“

Tisíce lidí se v Německu v minulých letech zaručily za uprchlíky, a pomohli jim se tak dostat do Německa.Ať už ze soucitu, když v TV viděli drastické záběry, nebo proto, že měli v zemích občanské války příbuzné nebo známé. Věřili, že zodpovědnost přebírají jenom na půl roku nebo na rok, jen do doby, než se vyřídí žádost o azyl. Vycházeli z výnosu ministerstva vnitra Severního Porýní-Vestfálska z dubna 2015. Ale dopadlo to jinak, stejně jako u Williama Eichouba.

Zoufalý sluníčkář, který má tři vlastní děti, teď drží v ruce rozsudek, že živit musí i dva údajné Syřany. Asi na doživotí.

Inženýr a otec tří dětí musí zpětně zaplatit tříletý pobyt dvou uprchlíků ze Sýrie, odhaduje, že ho to bude stát něco kolem 30.000 euro (víc než 750.000 Kč). A to i přesto, že oba azylanti kladné rozhodnutí dostali již za 4 měsíce. A Eichout přestal platit, což neměl dělat.

Nejvyšší správní soud v Münsteru potvrdil rozsudek, podle něhož všichni, kteří se zaručili, že ponesou náklady na uprchlíky, musí platit jejich životní náklady i po přiznání práva na azyl. Netýká se to pouze zdravotního a sociálního pojištění, to bude platit pracovní úřad (tedy i lidé, co nikoho nezvali). 46letý Němec původem ze Sýrie se obává, že ho rozsudek zruinuje. Má rodinu a platí hypotéku na dům. Podobné rozhodnutí se týká 7000 Syřanů, kteří do Severního Porýní Vestfálska přišli od roku 2013 v rámci programu humanitární pomoci, za něž se někdo zaručil a převzal tím náklady na jejich pobyt v Německu.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
MarošLiběnamariankosnacjirikJarek* Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Rubáš
Host

Tady to máme. Sluníčkáři strašné rádi pomáhají, ale jenom za cizí peníze. Pokud to mají zaplatit z vlastních peněz, tak už se do pomoci moc nehrnou. Kdyby vlády řekli, že uprchlíky budou příjmat jenom tehdy, když za ně někdo dobrovolně zaplatí a postará se o ně, tak by migrace poklesla o 99%. Musíme škrtnout všechny peníze neziskovkám a státní peníze na migranty, jinak bude Evropa zahlcena lidmi z Afriky a blízkého východu.

http://www.epshark.cz/clanek/263/evropska-migracni-krize-dalsi-miliony-jsou-na-ceste

Radek
Host
Radek

tak to Angelínu z HitlerJugend finančně zruinuje, ta jich pozvala milióny 🙁

Alue
Host

Nemyslíš, zaplatíš.

Jarek*
Host
Jarek*

Řekl bych dobře mu tak. Zní to možná zlověstně, ale je to ponaučení pro jiné. Nechat se zatáhnout vlastní hloupostí do této hry je velmi hloupé a nese to tyto následky.

jirik
Host
jirik

Kde jsou ty časy, kdy bylo Švédsko jedničkou demokracie, svobody a volné lásky, státníci chodili po ulicích bez ochranky a sociální výhody neměly konkurenci… http://www.rukojmi.cz/clanky/5102-kde-jsou-ty-casy-kdy-bylo-svedsko-jednickou-demokracie-svobody-a-volne-lasky-statnici-chodili-po-ulicich-bez-ochranky-a-socialni-vyhody-nemely-konkurenci Je proto nezbytné si neustále připomínat nedávné i současné okolnosti hrozivého vývoje vlivu islámu na kdysi světově nejmultikulturnější Švédsko, jehož občanská hrdost na tamní svobodu a lidská práva dostává nyní nebezpečné trhliny. Zkrátka bejvávalo; dnes je tento pro svoji pevnou parlamentní demokracii uctívaný severský stát vyhlášen „evropskou metropolí znásilňování“, v níž je na tisíc obyvatel víc muslimských běženců než v Německu… A tak je nyní Švédsko se svými cca 53,2 znásilněními na 100 tisíc obyvatel… Číst vice »

mariankosnac
Host
mariankosnac

No dobre mu tak ale dá sa to overiť či je to naozaj realita a neni to len pravičácky bulvár? Nikde nič o tom.

Liběna
Host
Liběna

Adventná „pohoda“ 2017 na stanici v Paríži
https://www.gloria.tv/video/RSbVLo8NB7YE4xnZGvts4ReCD

Maroš
Host
Maroš

„Nemka Maria Ladenburger († 19) prišla o život v októbri 2016, keď sa vracala z oslavy. Jej mŕtve telo našli v rieke Dreisam v meste Freiburg. Z jej vraždy je obžalovaný Hussein Khavari.Maria počas svojho života vo Freiburgu pomáhala utečencom.
Hussein mal dievča pred vraždou podľa polície aj znásilniť. Migrant skončil v putách po tom, čo našli jeho DNA na šáli neďaleko cestičky pre cyklistov, kde našli Mariino mŕtve telo. “
https://www.cas.sk/clanok/632879/migrant-znasilnil-a-zabil-krasnu-studentku-mariu-19-dalsie-zarazajuce-zistenie/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie-24.c.x…B.1