Německý veřejný bazén byl dvakrát uzavřen kvůli obtěžování afričanů

Veřejný bazén je jistě pěkný způsob, jak se ochladit, ale jeden v Düsseldorfu, v Německu, nestačil, aby zastavil několik stovek horkých hlav, které způsobily potíže. Během víkendu byl bazén díky dvojici návštěvníků, kteří se porvali, zavřený dvakrát.
Veřejný bazén Rheinbad byl svědkem ošklivých incidentů, uprostřed rekordní vlny veder v Evropě. Dokonce i v sobotu došlo k rozsáhlé policejní operaci, a policisté museli uklidnit hlučné návštěvníky. Výbušná situace zahrnovala „několik set“ lidí, především mladých mužů, uvedla policie.

 

 

 

 

 

 

Místní sdělovací prostředky uvedly počet návštěvníků, kteří se ocitli v bazénu, na 400 ! Také uvedly, že dav tvořili především lidé severoafrického původu.

Mladí muži pronásledovali návštěvníky, křičeli a stříkali po nich vodou. Dva z nich se nakonec dostali do vzájemného souboje, běhali přes ručníky jiných návštěvníků. Oba byli konfrontováni mužem, který navštívil bazén se svojí ženou a dětmi. Otec – údajně tureckého původu – nadával hloupým můžům a označil je jako „Nafris“ (North-Africans = severoafričani).

 

přeložila tereza | zdroj: rt.com

Německo zažívá kulturní obohacení od doktorů a inženýrů z Afriky každý den. 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. Maroš napsal:

    Bazén plný vody je v tomto období geoinžinierskej prohibície vody naozaj luxus! No a keďže „sme si pozvali hostí“ – ten luxus samozrejme patrí im!
    https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/leto-sucho-odber-pitna-voda.A190703_094606_domaci_vlc

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..