Neskutečná drzost Němců! Chtějí nás trestat, ale sami kvóty na tzv. uprchlíky neplní. Německý politik odhaluje pozadí

…..nic nového pod sluncem. Diktát od začátku až do trpkého konce. Nemějte obavu, už přichází….

15:54

Neskutečná drzost Němců! Chtějí nás trestat, ale sami kvóty na tzv. uprchlíky neplní. Německý politik odhaluje pozadí

Ilustrace

Evropská komise rozhodla o zahájení řízení proti České republice, Polsku a Maďarsku kvůli nepřijímání uprchlíků. Ale např. Německo a Francie své povinnosti také nesplnily.

Zástupkyně mluvčího německé vlády Ulrike Demmerová prohlásila, že kroky Evropské komise vyplývají z toho, že země střední Evropy odmítají plnit své závazky vyplývající z rozhodnutí o rozmístění uprchlíků z Řecka a Itálie.

Údaje samé Evropské komise ale ukazují, že Německo a řada dalších zemí toto rozhodnutí rovněž neplní.

Německo má přijmout v rámci programu rozmístění přijmout více než 27 tisíc lidí, ale dosud přijalo jenom 5668, tedy 20 % z celkového množství. Ještě hůře je na tom Francie, která přijala jen 17 % ze svého dílu (3478 lidí z 19 714), nebo Belgie (623 z 3 812).

Tento seznam je ale delší: Finsko přijalo 1 640 z 2 078 lidí a Bulharsko 47 z 1 302.

Rozhodnutí o přerozdělení neplní také Rakousko, které oznámilo přijetí pouze 50 lidí z Itálie. Slovensko přijalo 16 z 902.

Celkově se ze 160 tisíc imigrantů podařilo za dva roky přerozdělit jenom 20 tisíc.

Německý europoslanec Hans-Olaf Henkel prozradil, že zahájení řízení vůči státům střední Evropy je výsledkem nátlaku Německa na Evropskou komisi.

„Berlín je natolik v Evropě osamocen se svojí uprchlickou politikou, že chce vynutit na svých partnerech přijetí řešení, která jsou pro něj výhodná. Ví totiž, že jinak to nejde. A proč právě Polsko, Maďarsko a Česko? Protože to jsou země, které otevřeně a rozhodně odmítly přijetí tzv. uprchlíků v rámci kvótového systému. Ve skutečnosti se ale jiné země chovají zrovna tak,“ uvedl v rozhovoru pro portál wpolityce.pl Hans-Olaf Henkel.

Henkel dodal: „Není ani jeden stát EU, který by podporoval politiku otevřených hranic Berlína. […] Pro Merkelovou je řízení Evropské komise proti Polsku, Maďarsku a Česku možností, jak odvrátit pozornost od izolace Berlína v této věci.“

Zdroj: ndie.pl

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

5 Komentáře zapnuto "Neskutečná drzost Němců! Chtějí nás trestat, ale sami kvóty na tzv. uprchlíky neplní. Německý politik odhaluje pozadí"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host
Pavel
Host
Pavel

Důležité je, že ji Němci milují a proto si ji znovu zvolí za kancléřku. Vše ostatní je o ničem. Ale až v Německu přijde k moci nějaký německý miliardář (jako např. Trump v USA) a přinese heslo: Německo především – tak to teprve začne ten správný šrumec. Mám pocit, že jeden takový se v Německu vyskytl před necelým stoletím. Ale asi pořád lepší heslo „Germany first“ než „Dejme naše Německo a celou Evropu mlokům“.

Julius
Host
Julius
Podivejte ono nam to funguje tak nejak podivne. Nekdo vymyslel nejakou blbost treba to EU. Tam si reknou, ze jsou nadlide a zacnou vymejslet ptakoviny. No a ty sve chorobnoplodne nesmysly pak siri do sveta jako nejake unikum nejlepe pod vedeckym vyzkumem. Zakladem vsak je, jen to. Jak plnit sva koryta a ten neodolatelny pocit vsemocnosti. Ve skutecnosti jde jen o jedno nejprve o prachy a moc. A tak si lide uvedomte kolik je takovych v EU politiku a kolik nejakych sedych eminenci . Brzo musite zakonite prijit na to. Ze jich je drtiva mensina. A tak by bylo vhodne… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Tohle si Češi nechají líbit? Koncern VW chce zaměstnancům Škoda Auto zmrazit mzdy na 3 roky ve chvíli, kdy automobilka dosahuje rekordních zisků! Příprava na vstup ČR do Eurozóny do 4 let, Berlín proto velí držet do té doby v Česku nízké mzdy! Co má společného pád Bohuslava Sobotky v ČSSD a proces globálního chudnutí v německém Protektorátu Čechy a Morava?
http://aeronet.cz/news/tohle-si-cesi-nechaji-libit-koncern-vw-chce-zamestnancum-skoda-auto-zmrazit-mzdy-na-3-roky-ve-chvili-kdy-automobilka-dosahuje-rekordnich-zisku-priprava-na-vstup-cr-do-eurozony-do-4-let-berlin-veli/

runner
Host

Jo, a takhle to dopadá, když se přijímá:

https://www.youtube.com/watch?v=ZmpDJt1nA5Q&feature=youtu.be

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!