„Nesmíme nikdy dopustit výměnu populace,“ hlásá Viktor Orbán

Maďarský národně populistický ministerský předseda Viktor Orbán v nedávném projevu útočil na myšlenku, že k vyřešení demografických problémů, kterým čelí Západ, by se mělo použít výměnné migrace.

Orbán svoji řeč pronesl na 3. demografickém summitu v Budapešti, který se konal teď 5. a 6. září. Během svého projevu zdůrazňoval, že nejdůležitějším problémem, kterému Evropa v současnosti čelí, je úbytek populace, hlásí maďarské internetové noviny 888.

„Proč je tomu tak? S největší určitostí to vůbec není kvůli tomu, že by křesťanská civilizace nějak churavěla, vždyť počty křesťanů po celém světě narůstají. Je to obecně kvůli churavosti Evropy,“ řekl Orbán.

 

 

Podle tohoto maďarského ministerského předsedy se imigrace nikdy nesmí považovat za řešení demografických problémů.

„Nikdy nesmíme dopustit výměnu obyvatelstva,“ prohlásil Orbán.

Orbán rovněž uvedl, že jeho vláda v současnosti pracuje na silné politice, která udělá prioritu z rodiny a vytvoří pobídky pro to mít děti.

Bez rodin a dětí se národní komunity vytratí, vysvětloval, „a když se ztratí národ, ztratí se ze světa něco nenahraditelného,“ hlásí Hungary Today.

Podle Orbána lze budoucnost národa a lidu zabezpečit jen tak, že rodinám v národě se zaručí lepší finanční příležitosti, aby měly děti, než naopak, když dětí mít nebudou.

 

 

„Zvítězíme pouze, když zvládneme vybudovat systém, ve kterém si ti, kdo vychovávají děti, budou žít lépe, než ti, kdo rodiny nezaložili,“ pokračoval Orbán.

To je způsob, jakým maďarská vláda prosazuje pro-rodinnou politiku.

Orbán rovněž kritizoval ty „smysl postrádající“ tzv. zelené argumenty, že Evropané by měli přestat s rozením dětí, aby zachránili planetu, o čemž říkal, že takovýto druh povídaček by se měl úplně zavrhnout.

Zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Maroš napsal:

  „Zakladatel francouzské strany Zelených říká, že Evropané musí mít méně dětí, aby uvolnili místo muslimským migrantům
  Levice nadále tlačí na demografickou sebevraždu

  Podle spoluzakladatele francouzské strany Zelených by se přídavky pro rodiny rodilých Evropanů měly zrušit, aby je to podnítilo mít méně dětí a uvolnily tak více místa, které budou moci využít muslimští migranti.“
  https://www.reformy.cz/zakladatel-francouzske-strany-zelenych-rika-ze-evropane-musi-mit-mene-deti-aby-uvolnili-misto-muslimskym-migrantum/
  Poznámka – voľbou zelených nevolíte ekológiu ale ISLÁMSKU ZELENÚ!

 2. Adam napsal:

  To by musel obnovit socialni system. Skolky,zajmove krouzky-zadarmo,obchod,lekar v kazde obci. Zadne skolne. Novomanzelska bezurocna pujcka(v pripade rozvodu by ji museli vratit i s uroky), a dalsi socialni vyhody,ktere by zarucily „nizkonakladovy chod“ rodiny. Dostupne bydleni(vystavba bytu a domu za statni penize) Taky dulezita je osveta a hlavne vychova mladych.
  Ale pokud bude stat chtit fungovat jako kapitalisticka firma, nikdy to nemuze vyjit. Zvlaste pokud se nezastavi vycucavani statni kasy treba z predrazenych zakazek, danovych raju a pod.
  Naposledy socialni stat byl za socialismu a ve svete u Kadafiho…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..