Nesprávná cesta

…..jak mafie placená SOROSEM dostává do Evropy pod rouškou „ZÁCHRANY LIDÍ“ uprchlíky ztroskotané na moři na evropský kontinent….

11:54

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

9 Komentáře zapnuto "Nesprávná cesta"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Český prezident Miloš Zeman vyslovil jistotu, že v budoucnu vstoupí Evropská unie do Ruska. Prohlásil to v interview pro Český rozhlas.

„V dlouhodobé perspektivě se Rusko stane členem Evropské unie. Když se vám to ale nelíbí, pak se dá říct, že Evropská unie vstoupí do Ruska“, řekl Zeman.

Hlava státu se vyslovila pro co nejrychlejší obnovení partnerských obchodních a hospodářských vztahů mezi Českou republikou a Ruskem.

„Nechci žádné dárky. Chtěl bych jen, aby existovaly standardní ekonomické podmínky, včetně rozmísťování investic a obchodní výměny“, zdůraznil český prezident.
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20150423305986/

kontinent
Host
kontinent

Pane jirik, vy jiste dal link k webu ve kterem se uvadi, ze rusko ma vyslane 13 ponorek okolo severni ameri. Muzete mi ji preposlat? Dekuji.

jirik
Host
jirik

S tímto dotazem se spíše obraťte na tomáše marného, o těch ponorkách jsem četl zde na tadescu právě od tm, a žádný odkaz jsem nikde nedával (aspoň si toho nejsem vědom).

jirik
Host
jirik

V diskuzi na sputniku jsem zaslídlt tento odkaz –
Rusko prý rozmístilo jaderné nálože kolem Ameriky, může USA doslova spláchnout

Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/188701-rusko-pry-rozmistilo-jaderne-naloze-kolem-ameriky-muze-usa-doslova-splachnout/

dit
Host

Americké ministerstvo zahraničných vecí varovalo v pondelok svojich občanov pred letnými cestami do Európy, čo zdôvodnilo pretrvávajúcou hrozbou teroristických útokov
zdroj
http://www.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/varovanie-pred-teroristickymi-utokmi-letnu-dovolenku-europe-si-radsej-premyslite.html?utm_source=Pluska-2014&utm_medium=produkt-box&utm_campaign=vb2014

jirik
Host
jirik

„Macron slibuje přistěhovalcům 500 euro, jako kdyby jich už nebylo dost v Evropě, povzbudí tak další, aby sem přišli, to je kolosální hloupost,“ uvedl v pořadu Janusz Korwin-Mikke, šéf politické strany Svoboda.

„Jsem nadšený přívrženec Marine Le Penové,“ přiznává Korwin-Mikke.

„Marine Le Penová má jistou výhodu, že se chce vrátit k tradiční francouzské politice, antiněmecké. Je to velké plus,“ zdůraznil Korwin-Mikke.
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/korwin-mikke-macron-slibuje-migrantum-500-euro-to-je-blazen/

dit
Host

Zdravím,

29. dubna 2017, 18:37 — Autor: EuroZprávy.cz / ČTK
Teplice/Praha – V rámci operace XALO bylo v úterý v Česku zadrženo šest lidí, kteří dle policie převáželi nelegální vietnamské migranty ze Srbska do Německa. Gang může skončit ve vězení až na osm let…více zdroj

http://krimi.eurozpravy.cz/188518-policie-dopadla-v-cesku-sest-paseraku-prevazeli-migranty-do-nemecka/

jirik
Host
jirik
jirik
Host
jirik

Dublin landlord argues with African tenants after a fire damaged his property
Dublinský pronajímatel diskutuje s africkými nájemníky poté, co požár poškodil jeho majetek
https://www.youtube.com/watch?v=YmvxYwI_y3U

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!