Neuvěříte, kdo se nám vyzvracel do diskuzí: údajní „experti“ na chemtrails! A nejen ti

…..co všechno je spojeno s psaním článků, odsouhlasováním komentů, a to nejenom o chemtrails, si můžete přečíst níže. Někteří redaktoři se tím výborně baví, protože vědí že tito diskutující píší sami o sobě a jak krásně se ještě k tomu titulují….

09:54

Pro trolly, retardované jedince a méně duševně zámožné lidi a ty co tvrdí, že chemtrails neexistují, tento článek není. Asi by ho nepochopili. Někteří trollové a přisluhovači tohoto systému si myslí, že mně naštvou či odradí. Ale opak je pravda.

Jsou to v podstatě kuriozitky, protože nemáme zájem čtenáře zatěžovat těmito psychopaty, popřípadě placenými trolly z EU či Izraele či neziskovek od SOROSE.

Dáváme jenom malý výběr jejich výlevů. Samozřejmě že jejich mejlové adresy a jména si vymýšlí…..

První přízpěvek od nějakého TOM

Kreténi, nejdřív to chce vědět alespoň něco o atmosférických procesech při průletu letadlem a pak můžete psát sračky.

Hlavně že Pepa v hospodě povídal….

tm: No a už víme, odkud to má a kam chodí…..

Další trochu delší komentík zde o sobě napsal nějaký PILOT a má vymyšlenou vynikající mejlovou adresu pro sebe.

pilot@seskokot._

Milý Tomáši, jsi kokot debilní a nechápu, že ti na tyhle sračky někdo skočí. Jestli tomu věříš sám, tak bys měl jít ještě chvíli studovat, idiote. Na polovině fotek je klasická kondenzace vodních par vzniklých z pálení paliv horkých motorů v ledovém ovzduší, dokonce zachycená rázová vlna na další fotce a interiery hasicích a dalších letadel pro hašení požárů, popř soukromý poprašování na pole. Jsi debil a postarám se o to, aby ti tyhle krmení zavřeli. Kéž by zavřeli i tebe

tm: Vidím, že koment psal skutečně veliký odborník a ví, že pole se práškují dopravními letadly popřípadě hasí požáry. Děkujeme mnohokrát za upozornění, rozšířili jsme si obzor…..

Jeden z dalších komentů, který bych ani nečetl protože ho zachytil automatický aksimet obsahoval asi 15 naprosto sprostých slov, pár spojek a nemohu ho sem skutečně dát. To jenom pro představu, jací pivní a drogoví retardi zde chodí. Popřípadě psychoelektromagneticky ovládání jedinci.

Další koment, který mohu zveřejnit, protože není tak sprostý:

napsalo ho HOVADO s mejlovou adresou hovado@hovado-tadesko._

Vy hovada co se serete do sraček cojym hovada nerozumíte. Patřyly byste vy hovada do basy

tm: jak tedy můžete vidět, jeho slovník je velice omezený (asi jako dotyčný jedinec) a nevím jaký materiál při tom bral.

Jeden z dalších komentíků, patří k těm už méně slušným byl od nicku MARUŠKA

mejlík byl také trefný marihuana@maruska.__

Článek vynikající nestačil jsem se divit jaký sračky tam píčete. Běšte do pi.. (dvě tečky zameněny tm za písmena) Ale tm zavřít do blázince. A jaký matroš to berete?

 

Další koment zachycený aksimetem byl od das s mejlovou adresou dasd@dsad.__ Patří k těm slušnějším…..

Už fakt děte do prdele. Nikdo Vám nevěří. Až předpovíte něco co se doopravdy stane tak pak to bude jiná.Vy jste bud uplný idioti nebo vás platí opravdu Rusáci…

Tak to byl jeden z celkem slušných nakonec

Prosím pochopte, že ty sprosté a naprosto vulgární „výblitky“ nemohu zveřejnit. Asi i aksimet se z toho pozvracel. Toš tak

Jak jsem v úvodu psal, my je většinou nečteme, rovnou mažeme, ale občas se tím i pobavíme, co chodí mezi námi za bytosti…..

Sestavil a napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14
Komentujte

avatar
12 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
AťaMargonPetrTauriSvět bez neziskovek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Svět bez neziskovek
Host
Svět bez neziskovek

Díky za informace, Tomáši i tvoje tadesco! Houpací kůň, IQ tykve, sluníčka placený z neziskovek….myslím, že tyhle individua jsou v minulých životech nějaký skřeti,krysy s prasečí hlavou a nebo reptiloidi kteří nevidí! Buď nevidí, nebo jsou tak zdegenerovaný? Myslím Tomáši, že nechci urazit kočky a nebo psi, ty jsou snad chytřejší nežli tihle ti, co tě urážejí! Stojíme za tebou! Drž se i s kolektivem,hodně sil!

martin martin
Host
martin martin

😀 vzal bych jim občanky pro nesvéprávnost, jsou to loutky

dracon
Host
dracon

A pak že působení chemtrails neexistuje – vždyť dotyční pisatelé jsou toho živým důkazem nade vší pochybnost, Aluminium a morgellony jim opavdu rozežraly psychiku…

ondrej
Host
ondrej

včerajšie konšpirácie, dnešná realita.
Hovorí jedna krava druhej na lúke. Ty , počula som minule v maštali, že nás chovajú na to, aby nás na bitúnku porezali a naporciovali na mäso. Druhá krava jej odpovedá: “ Zásadne neverím na konšpiračné teórie.“

octomaník
Host
octomaník

Jééééé, o co všecko jsem byl ochuzen……asi budu brečet…….(možná by nebylo od věci dodat možnost vkládání smajlíků)

Omluva Prckovi z Jihomoravského kraje ze 7.9.2018 za pozdní zveřejnění komentáře:

Prcek

Ahoj všichni,

Byl jsem na cestách po Polsku. No chudáci Poláci jak tam se čárovalo to jsem dlouho neviděl. 10% ocet špiritusový který se v Polsku prodává ale zafungoval výborně. Pokusil sem se vysvětlit celou problematiku několika místním lidem. No můžu Vám říci,, Pochopili, někteří i uvěřili, ale donutit poláka vylít v přepočtu 7Kč na silnici je opravdový oříšek. („-D

dracon
Host
dracon

Daní jedinci se sami tak dehonestují a dokazují, že jim již není pomoci- jsou to výblitky zoufalství, že se jim to hroutí pod rukama a ti jejich chlebodárečci brzy pujdou do těch jejich vybraných dimenzí záhuby – to je vlastnost temnooty obviňovat druhé z toho, co je sama…

Maroš
Host
Maroš

Tomáši! Naopak! Treba ich zhromazďovať, ako dôkazy ich plánovitej rozvratnej činnosti! Jedna vec sú „úprimné“ stalking /=prenasledovanie/ od duševne chorej psychopatickej „osobnosti“ ktorá tým najprv prenasleduje svoju obeť, až jej nakoniec ublíži – pokiaľ sa „obeť“ nezačne proti tomuto brániť – a teda aj zhromažďovať – nie páliť – tieto aj neprečítané /filtrované/ listy-komenty – ako DÔKAZY! Poďme na to inak – dnešné vyhľadávače sa dajú použiť – a tajné služby ich aj používajú – na monitorovanie a vyhľadávanie osôb prostredníctvom psycholingvistickej analýzy! Čiže každý „rukopis“ má svojský štýl, syntax, kľúčové slová. Je v ňom „pečiatka“ ich fantázie! Takže šup… Číst vice »

Peruň Magog
Host
Peruň Magog

Pre debilkov: Rus je prastarý výraz pre bielu rasu a do maličkej rusi patria aj slovieni a do nich ako česi tak aj slováci. Tým čo kríže a hviezdy pretiahli zadky, z traumy vykrikujú že Rusi sú zlí? O tom čo robia predsa informujú v masmédiách https://www.imdb.com/title/tt1981128/ Vytvárajú ohromnú sieť z nanočastíc, ktoré vypustením z lietadla sa sami zaraďujú do mriežky. Okrem ovplyvňovania počasia a psychonického úderu, tvoria aj akési obrovské premietacie plátno, niečo ako LCD len plastické. Preto máme sivú oblohu, nebeská už dávno niet. Táto mriežka je pevná, udržiavaná na svojom mieste a napájaná elektromagnetickým žiarením zo všetkého… Číst vice »

Radim
Host
Radim

je vidět že ty články co píšete opravdu některé lidi štvou :-))))))))) a schovávají se za retardované nevzdělance, kteří by ani ve skutečnosti nic takového neřešili :-))))) přátelé toto je matrix v celé své kráse…jen tak dále

Tauri
Host
Tauri

Víš, když se někdo zase jim vysmíval za pravdu, tak se zlomili a teď trestají druhý za pravdu. Tenhle svět je jen o trestání..oko za oko, zub za zub. A když někdo něčemu věří, tak je těžký se zdát iluze, že věří bludu, když už do toho dal tolika energie. Lidi nejdou do hloubky poznání, ale jen okraj a to jim stačí..
Oni nezažili ještě to, jsk hluboko králičí nora vede 🙂
Ale pobavil, jsem se :))

Petr
Host

Bravo TM a celá redakce, poslední dobou výbornej nadhled. Obsahově taky super, jen tak dál, díky.

Margon
Host
Margon

Tady je něco pro ty ,,chytrolíny,“ co nás přesvědčujou o opaku.
https://www.youtube.com/watch?v=VKeL0UhUahM

Margon
Host
Margon

Tady je něco pro ty ,,chytrolíny, „co se nás snaží přesvědčit o opaku.
https://www.youtube.com/watch?v=VKeL0UhUahM

Aťa
Host
Aťa

Sú aj odvážne mladé slečny, dnes ma príjemne prekvapilo
http://www.infovojna.sk/article/video-mlada-slovenka-o-multikulturalizme