Neuvěřitelná fakta na hlavu postavená. Veškerá moderní věda je odvozena od mystiky

…..schow must go on. Fredy věděl, proč nazpíval vynikající píseň, kde lidem vše řekl….

10:54

 

foto: Pixabay

Neuvěřitelná fakta na hlavu postavená

20. duben 2017

V historii lidstva vždy existovaly záhady, které se vymykaly logickému uvažování, a mnoho z nich také zmátla nejednoho vědce. Níže uvádím 5 z těchto na hlavu postavených fakt, po jejichž přečtení se klidně může stát, že začnete pochybovat, o tom co znáte.

 

Pozorování mění výsledek událostí na mikroskopické úrovni

Před zrozením kvantové mechaniky vykonal vědec jménem Thomas Young experiment, který byl z původního názvu obsahující jméno vědce přejmenován na dvojštěrbinový experiment.

Ten nejenže dokázal, že hmota se na mikroskopické úrovni chová jinak než na úrovni makroskipické, ale také to, že samotné pozorování hmoty mění na mikroskopické úrovni výsledek toho, jak se hmota chová. O experimentu se více dozvíte zde.

Jak rychle byly postaveny pyramidy

Nějvětší pyramida v Egyptě zvaná Chufuova pyramida je složena z odhadem 2,5 milionů kamenů, z nich každý váží kolem 2,5 tuny. To znamená, že pokud by těchto kamenů přesunuly každý den 10, celá stavba by jim trvala nějakých 685 let. Přesto se odhaduje, že dokončena byla už za nějakých 20 let. To by muselo znamenat, že takto přesouvali jeden 2,5tunový kámen každou minutu po dobu 20 let.

Zaznamenaná historie lidstva vs nezaznamenaná historie lidstva

Zaznamenaná historie lidstva pokrývá asi 4500 – 5000 let, a přesto byly nalezeny lidské pozůstatky, které sahají až 150–180 tisíc let nazpět. To znamená, že o 145–175 tisících let nemáme žádné záznamy. Co jsme v té době dělali?

Z historie mizíme docela rychle

Randalla Carlson říká, že pokud by došlo ke katastrofě, která by vymýtila lidskou rasu, během 5–10 tisíc let by po nás nezůstala téměř žádná stopa. Pokud by tedy za 5–10 tisíc let navštívili Zemi mimozemšťané, zůstaly by po naší civlizaci jen 2 věci. Uhádnete které? Odpoveď naleznete v tomto videu.

Veškerá moderní věda je odvozena od mystiky

Alchymie je forma umění, při níž studenti zkoumají přířodní hmotu a mysl s úmyslem přeměny na čistější formu. Praktikanti alchymie ji považovali za fyzikální, filozofickou a duchovní disciplínu. Alchemie zahrnovala také fyziku, medicínu, astrologii, mystiku, spiritualismus a umění. Nejvíce známá je nejspíše kvůli honu za přeměnou olova na zlato.

Alchymie zrodila chemii. Astrologie zrodila astronomii. Mystická psychologie zrodila psychologii. To znamená, že častokrát černobílý přístup dnešní vědy má počátky v mystice.

Tato fakta se vymykají logickému uvažování a vysmívají se všemu, co je moderními učenci považováno za samozřejmé. Pokud jste sami přišli na něco fascinujícího, podělejte se o to prosím s námi.

originální text: truththeory.com

překlad: Lukáš Kucharczyk

Loading...

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
smrdutá mrtvola Václava HavlaPřeměna olova na zlato.jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Tajný projekt cestování v čase je největší záhadou druhé světové války
Americký torpédoborec USS Eldridge byl poprvé spuštěn na vodu v roce 1943. Ačkoliv jej armáda o tři roky později vyřadila, za dobu své služby toho stihl více, než jiné válečné lodě. Podporoval spojenecké síly v severní Africe a v Evropě a údajně také dokázal cestovat časem, a to díky Filadelfskému experimentu, nejslavnějšímu vědeckému pokusu všech dob, který dodnes nebyl úspěšně prokázán ani vyvrácen.
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/5498-tajny-projekt-cestovani-v-case-je-nejvetsi-zahadou-druhe-svetove-valky

Přeměna olova na zlato.
Host
Přeměna olova na zlato.

Alchymie zrodila chemii. Astrologie zrodila astronomii. Mystická psychologie zrodila psychologii. To znamená, že častokrát černobílý přístup dnešní vědy má počátky v mystice.

Pripomina mi to stary Cesky film s Janem Werichem “ Cisaruv pekar a pekaruv cisar.“

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

TM:
show
Freddy

Pin It on Pinterest