Neuvěřitelné! K panu Harabinovi se přidal už i bezpečnostní analytik Juraj Zábojník

Mimořádně dobrá zpráva pro Slovensko! K veřejným aktivitám soudce trestního práva JUDr. Štefana Harabina se přidal další expert, a to v oblasti bezpečnostních složek státu pan Juraj Zábojník.

V nedávné minulosti působil jako ochranka vysokých ústavních činitelů a dnes jako bezpečnostní analytik může s odvahou a veřejně vystoupit, protože jeho odvážná, ale pravdivá vyjádření jsou podložena informacemi doslova z první ruky. Vždyť už z povahy věci vyplývá, že takový člověk prochází přísnými bezpečnostními prověrkami, že z psychologického hlediska to musí být nadmíru zodpovědný člověk s vysokou dávkou logického a analytického uvažování.

O to více mají sílu a údernost jeho slova, kterými přímo, bez servítky a v lidsky morální povinnosti veřejně prezentuje plně odborné a fundované stanovisko k současné katastrofální politické situaci na Slovensku.

Je proto mimořádně povzbudivé pro všechny zdravě uvažující Slováky, že k panu Harabinovi jako i k novému odborovému svazu v policii (NOZP) se přidala další kapacita v oblasti veřejné osvěty při poukazování na skandální vládnutí většiny našich politiků.

Vždyť politici, kteří tolerují trestné činy prezidenta jen proto, aby si kryli vlastní zlodějnou zatížená záda, patří do rukou spravedlnosti a následně do vězení!

Uvědomují si vůbec tito lidé, že se mohou naplnit slova Jiřího Zábojníka, a tak spravedlnost do rukou vezme nakonec už zoufalá, dehonestovaná a frustrovaná ulice?

Diví se pak tito politici, že jako následek tohoto jejich bezbřehého podvádění, klamání a okrádání národa se rodí z jejich pohledu protisystémové a extremistické skupiny?

Vždyť tito bandité v politických oblecích si upravili zákony a právo tak, aby tyto jejich rozkrádačky jakož i zaprodávání národní identity Slovenska nebylo nikdy zákonně napadnutelné a odsouditelné. Těmto lidem chybí kromě bohabojnosti jakýkoliv charakter, jakékoliv morální uvědomění a přísně vzato, chybí jim úplně všechno, co dělá člověka člověkem!

Slovensko, je čas probudit se a nejblížší volby do VÚC ukáží, do jaké míry si zasloužíme změnu, nebo do jaké míry se ještě více jako národ, na čele s dosavadními vládnoucími bandity, propadneme do propasti mafiánských praktik tohoto současného marasmu doby.

Celý článek pana Zábojníka ZDE.

Loading...

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
siboleteNula Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Nula
Host
Nula

…máme to v texte hymny. Spúšťa sa pomaly proces obrodenia – nielen slovenska … 🙂
Držím všetkým palce !

sibolete
Host
sibolete

Pin It on Pinterest