Neuvěřitelně zničující zbraň. Nezastavitelný bič americké armády děsí. Konečně potvrzeno oficiálními médii. HAARP je tvrdá realita

…..tak to jsem zvědav, co nyní trolové a jiní bezmozci na to budou říkat. Konečně Vám všem to dali do novin, tak to máte ofiko a salónově povolené hovořit o HAARPu, konečně. Pamatuji si na všechny od(p)orníky, kteří mi posledních 10-15 let v tomto odporovali a říkali, že je to nemožné a že si vymýšlím a neumím ani počítat. Ano, opět se potvrdilo jako skoro ve všech případech, že hovořili sami o sobě.

14:27

Je těžké chodit s pravdou napovrch, když není vůbec známa a vymyká se normálnímu myšlení a učení. No príma…..

Možná brzy potvrdí i mohutné chemtrailování které k tomu neodvratně patří a nabíjení atmosféry za tímto účelem, na dokonalý přenos elektrické energie přes vzduchové vrstvy.

Překotné přiznávání pravdy potvrzuje, že jsme na konci dějin lidstva, tak jak to neustále tvrdím…..

Neuvěřitelně zničující zbraň. Nezastavitelný bič americké armády děsí

V dobách studené války oba znesvářené bloky vyvíjely nejrůznější zbraně. Ač se to zdá neuvěřitelné v USA se také zaměřily na změny počasí, které by byly využitelné jako zbraň hromadného ničení.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. Jura napsal:

  Zdravím, občas kouknu na tyhle stránky, s počasím se toho děje hodně
  https://www.sott.net/
  sumarizace za předešlé měsíce
  https://www.sott.net/topic/30-SOTT-Summaries

  • Leia napsal:

   jenze sott to nesvadi na harpy a ruzne jine technologie ale bere to s pohledu toho vyssiho ze katastrofy a tyhle zmeny na zemi zpusobuje kolektivni vedomi populace a ma pravdu spoustu tehle katastrof je zpusobeno timhle (samozrejme harp funguje a muze pusobit podobne proto je to velka antena) no a katastrofy spousti nizke chovani lidi podivejte se na kalifornii mravni spustlost v tomhle miste dosahuje kritickeho bodu a maji tam pozary tornada zemetreseni cunami povodne atd porad neco krom duhy kazdopadne tahle civilizace musi zacit smyslet o svete jinak protoze plati pravidlo jak nahore tak i dole takze zeme reaguje podobne na nas jako nase telo na bunky a ty ktere se nakazi virem jsou vetsinou zniceny samozrejme se telo je pokusi prvni zachranit ale kdyz se nikdo nepouci dostane jinou lekci no 🙂

 2. Laco napsal:

  Zariadenia podobné HAARP-u na Aljaške sú inštalované aj na východnom a západnom pobreží Štátov. Potom v Európe, Indii atď, celkovo by ich malo byť na Západe osem. Samozrejme má ho aj Rusko a Čína. Kým Amíci vyrábajú Číňanom umelé zemetrasenia, oni im to vracaj hurikánmi v Mexickom zálive..

 3. jirik napsal:

  Nie je to tajomstvo!

  Všetko je dobre zdokumentované a patentované! Mnohé patenty geoinžinierstva a klimatického inžinierstva sú verejné.

  https://vk.com/id485327251?w=wall485327251_621%2Fall

 4. herman.x napsal:

  Nikolu Teslu zbídačili a ponížili,aby
  mu ukradli technologie pro svúj způsob
  vládnutí a zneužití proti lidstvu
  …a nemohu si odpustit myšlenku,že
  v „operačním systému“ HAARP bude 5G síť
  působit jako zásuvnej modul na totální
  devastaci zbytku konstruktivního myšlení.

 5. jirik napsal:

  Nástroje a metódy klimatického priemyslu premieňajú celú Zem na laboratórium a továreň!
  Odsoľovanie vody umelými búrkami, tornádami a lievikmi so slnečnými zrkadlami!

  Je to kratšia vzdialenosť pre vodnú dopravu od Atlantického oceánu až po suché úbohé a priemyselné poľnohospodárske lokality v severnej Afrike a Arábii!
  Vytvorenie umelých vodných nádrží je najrýchlejší spôsob zdvíhania a transportu vody, ktorý obsahuje aj najjemnejšie čiastočky soli ako stavebný materiál vo forme aerosólu.
  https://vk.com/id485327251?w=wall485327251_620%2Fall

 6. jirik napsal:

  Buďte si vedomí nehanebnosti úprimnosti propagandy v oblasti kontroly klímy! Musíte správne dekódovať, interpretáciou výrokov opačným spôsobom. Masové vyhynutie života je – drzé, cynické vyhlásenie o naprogramovanej globálnej genocíde.
  https://vk.com/id485327251?w=wall485327251_627%2Fall

 7. kalia napsal:

  O ty, kteří křičeli „konspirační teorie“ nejhlasitěji, bych se vůbec nebála, jak se s pravdou vypořádají, protože takový člověk např. křičí „konspirační teorie“ a snaží se to všemožně zesměšnit, aby se zalíbil (nevím komu, asi tomu, kdo ho ovládá = od koho mu plynou výhody). A když poprvé odvysílali v televizi pravdu o chemtrails, tak ten samý člověk začal křičet „chemtrails! sypou na nás jedy podívejte se“ (aby byl mezi prvními, kdo o tom informuje = aby získal výhody). Pak reportáž z televize stáhli a vše vyšumělo s tím, že oficiálně chemtrails neexistuje a tento člověk začal opět křičet „chemtrails neexistuje, je to pouhá konspirační teorie a každý, kdo na něco takového jenom pomyslí, je blázen!“. Když se takového člověka zeptáte, jaký je tedy jeho názor, co je podle něj pravda, tak absolutně nechápe, na co se ptáte, proč řešíte nějakou pravdu, vždyť „chytrý“ člověk křičí to, co se zrovna má, aby z toho měl výhody. (Toto se doopravdy stalo a ten člověk nebyl přímo placený, ale nějaké výhody díky tomuto přístupu asi získal. Byl to vlastně ten samý člověk, na koho jsem si hlavně vzpomněla v diskuzi pod článkem o Pirátech, že je fanaticky propagoval.)

  • Maroš napsal:

   V tieto dni som zažil zaujímavý úkaz – borievka/jalovec/ sa asi rozhodla zarodiť – doslova opakovane na nej explodovali prášnice – za úplného bezvetria – vyzeralo to, akoby mi zahorel celý ker – tak som si spomenul na schizofrenika Mojžiša a na jeho vidiny o horiacom kri… ??? He he – budem aj ja blbý prorok?!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..