Nevíte koho máte volit, poslechněte si následující rozbor

…..bylo by dobré, než půjdete k volbám, podívat se na možnosti a hlavně na možné následky, když zvolíte někoho podle obličeje a vůbec ho neznáte….

22:33

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
10 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
inkvizitortomáš marnýhankamartin jeřábek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anonymní
Host
Anonymní

4.5

Anonymní
Host
Anonymní

5

martin jeřábek
Host
martin jeřábek

Nejen já Děkuji za tento příspěvek.

hanka
Host
hanka

Děkuji za příspěvek. Ve volbách se rozhoduju vždycky na základě toho, jak na mě působí kandidáti, co z nich vycítím, protože nemám tolik času dopodrobna studovat jejich kariéru a politiku obecně, ačkoli základní povědomí mám. Když se pro někoho rozhodnu, pak zpětně zjistím i data o kandidátech a moje intuice se potvrdí, stalo se mi to vícekrát. Takže nechápu, jak někdo může podporovat kandidáty kteří jsou od pohledu hadi a falešní lidi. Je to na nich přece vidět! A za druhé, jsem vděčná za alternativní média, když je televizní a rozhlasový poplatek v souhrnu necelých 200 Kč měsíčně, tak je… Číst vice »

inkvizitor
Host
inkvizitor

Jiří Drahoš, kandidát na prezidenta. Nar. 1949. Jako prověřený soudruh, působil také na zahraničních pobytech ve Spolkové republice Německo (1985–1986) a na Univerzitě Sao Paulo v Brazílii……….. Podle zápisků kpt. StB ing. Jana Šandy, 2. správa, řídícího důstojníka Drahoše, viz ÚSTR: Drahoš byl v roce 1985 získán Státní bezpečností pro spolupráci, záminkou k jeho získání byla jeho záliba v nezletilých chlapcích. Protože byl důvěrníkem StB, nemusel vstoupit do KSČ stejně, jako i jiní konfidenti StB, jeho řídící důstojníci ho poslali v roce 1985 na roční stáž do SRN. Drahoš svým kolegům kradl nápady, proto má několik spoluautorství na různých patentech,… Číst vice »

Anonymní
Host
Anonymní

1.5

Anonymní
Host
Anonymní

3

Anonymní
Host
Anonymní

1

Anonymní
Host
Anonymní

0.5