Než budete něco komentovat, poslechněte si následující infovojnu z 22.05.2017

…..vždy je důležité vědět o čem se hovoří a o čem se píše. Pokud lidé nemají široký záběr a rozhled, raději si poslechněte co říkají na Slobodnom vysielači. Měli byste se zamyslet nad sebou samým, nad tím co kupujete a kdo Vás má zájem ochránit….

14:54

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
janderaMarošjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Vážení petenti, v nedávné době byla zveřejněna Petice za dobrovolnost očkování proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám. Její elektronickou verzi naleznete na http://www.e-petice.cz/mmr. Ve všech vyspělých demokratických zemích je očkování proti těmto nemocem dobrovolné. Petice se nestaví proti provádění očkování proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám. Jejím cílem je dosažení dobrovolnosti a svobodné volby rodičů v situaci, kdy je u nás možné očkování pouze KOMBINOVANÝMI vakcínami proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám (vakcíny MMR), které však brání dosáhnout optimální imunologické ochrany očkovaných. Petici je možné šířit a podepsat jak v elektronické formě (e-petice), tak paralelně s tím také fyzickým podpisem na podpisový arch.… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Teroristický čin se odehrál v pondělí během koncertu americké zpěvačky Ariany Grande. Podle posledních informací bylo zabito 22 lidí, dalších 59 bylo zraněno. Kromě toho několik dorostenců zmizelo. https://sptnkne.ws/e2R8
—–
Ďalší útok: V Manchestri evakuovali nákupné stredisko, svedkovia hlásia výbuch
http://www.hlavnespravy.sk/v-manchestri-evakuovali-nakupne-stredisko-svedkovia-hlasia-vybuch/1012778
Stredisko sa nachádza v rovnakej oblasti ako dejisko pondelkového koncertu. Podľa svedkov, na ktorých sa odvoláva agentúra Reuters, z budovy nákupného strediska utekali davy ľudí, pričom mnohí plakali a držali sa za ruky.

jandera
Host
Maroš
Host
Maroš
jandera
Host
jandera

Kdo potřebuje at zadá do En slovníku SLAV a SLAVE, podobnost čistě náhodná, tím se vysvětluje kdo koho ovládá a kam míří zisky. Západ nikdy nedovolí rovné podmínky pro slovany viz sankce pro české řidiče kamionů, slované mají malou produktivitu práce. Slovan odveze náklad za 8 hodin pouze o 450 km, ale francouz as 3x větší produktivitou práce (a náklady) o závratných 400 km. No dokud si to necháme libit, nebo se cpát někam, kde nás nechtějí za rovnocené zak se asi nic nezmění.

jirik
Host
jirik

Konec „barevných demokracií“? USA ruší bezplatné vojenské granty
https://sptnkne.ws/e2TZ
V Bílém domě potvrdili, že má Washington v plánu změnit princip vojenské pomoci mnohým zemím. Teď už nebude nic „jen tak“. Jenom za peníze – úvěr. Zdá se, že ve světě proběhnou velké změny.

Není nic nového, že to, co se děje za oceánem, má mnohem větší vliv na situaci jiných zemí světa, než na procesy v samotných USA. V tomto případě jsou desítky zemí zneklidněny novými úpravami v americkém rozpočtu. Administrativa Donalda Trumpa navrhuje změnu pravidel vojenské hry po celém světě a to tím, že chtějí změnit bezplatné americké vojenské granty na úvěrové.

Maroš
Host
Maroš

Poopravím navigáciu – Informačná vojna je samostatný projekt a samostatná reakcia – spoločného má len – kvázi technického – zakladateľa – pána Norberta Lichtnera. Je to každého vec – ale Slobodné rádio ja osobne – od určitej doby – nepovažujem za až tak slobodné – nepočúvam ho – dávam prednosť Informačnej vojne a českej alternatíve. Dôvod – je tam cítiť prosystémový „transformačný“ vplyv /napr. VLK s jeho babišovskými EET/ – s klérom v pozadí.

jirik
Host
jirik

Neklid v Latinské Americe narůstá – Spojené státy a Spojené království pro ni společně připravují „jaro“ podle modelu „arabských jar“. Tentokrát samozřejmě nepůjde o případ šíření války, neboť obyvatelé Latinské Ameriky jsou prakticky všichni křesťané, ale o využití elementů jejich místní identity. Cíl však bude stejný – nenahrazovat vlády jinými vládami, ale zničit státy s cílem odstranit jakoukoli možnost odporu vůči imperialismu.
http://zvedavec.org/komentare/2017/05/7269-tesne-pred-latinskym-jarem.htm

Maroš
Host
Maroš

Len príklad kvalifikovanej lekárskej ľahostajnosti – základ je pitevňa a štatistika… a debilní novinári… Decko máš modré – a lekárka to má na saláme – a sestrička je zdesená – z rozkopaných dverí pohotovosti. Hovädá v bielych plášťoch – sú už všade!
https://www.cas.sk/clanok/550809/do-ambulancie-prisli-rodicia-s-babatkom-z-toho-co-urobil-otecko-je-sestricka-kristina-psychicky-na-dne/