Než psát dlouhý článek, je lepší se podívat na krátké video

Aktualizace 12:27 Svět právě zažívá dramatickou biblickou válku světového rozsahu, doslova BOJ O PLANETU ZEMI, mezi dobrem a zlem …..kde je všechno shrnuto a jasně řečeno….

12:45

…..i pro ty, kteří už nevěří ani sami sobě, jak jsem se mohl dočíst v některých komentářích.

tm dodává:

Když nevěřím sám sobě, nemohu věřit druhým, když nevěřím druhým, nemohu věřit ani sám sobě. Prosím, bylo by dobré si to pamatovat a nad psaným se zamyslet…..

Q naprosto jasně vzkazuje:

MILÍ SPOLUOTROCI, PŘIŠEL ČAS PŘIPOUTAT SE ROZPOZNAT SVÉHO SKUTEČNÉHO NEPŘÍTELE A VYDAT SE DO SVÉ NOVÉ BUDOUCNOSTI ZA KTEROU VDĚČÍME NAŠIM ODVÁŽNÝM VLASTENCŮM, KTEŘÍ RISKOVALI SVŮJ ŽIVOT, ABY ZVÍTĚZILI NAD NEJVĚTŠÍ SILOU ZLA, JAKOU SVĚT KDY POZNAL…..

Film přeložil a otitulkoval Juraj Mitterhauszer-překlady od lesa

tm dodává:

Když jsme po lidsvo odhalili kdysi také KARDINÁLA JUDASE, hned po vynesení na povrch z útrob VATIKÁNU, nikdo těm „žvástům“ nechtěl věřit. Lidstvo nebylo ještě na tak mocná data připraveno.  Dnes je vidět, že všechno byla pravda a naštěstí se neuskutečnil poslední bod a to WWIII, který se jim již v žádném případě nepovede…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

35
Komentujte

avatar
11 Comment threads
24 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
JanaAveAnanMarošVNL Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Radovan
Host
Radovan

Mne to príde ako ohlásenie príchodu Antikrista.

Anan
Host
Anan

Jak ti to přišlo tak to i odejde. Budou samozřejmě i další podvody pod falešnou vlajkou, ale bude je jednoduché rozpoznat. Náboženství je jeden velký podvod od začátku. Jeho cílem bylo je a bude nás dál zotročovat a mít pod kontrolou dokud se nevzpamatujeme a neuvidíme pravdu bijící do oči.

Ave
Host

Poslední aktualizace: 19102018 Téma: QANON – vyšetřování Hillary a stínové vlády Archiv 4 – je ultimativním shrnutím archívů 1,2,3 Kdo je „Q“.. jak uvádí TIME 2018, je to jeden z 25 nejvlivnějších lidí na internetu včetně pana Trumpa. V loňském říjnu začal anonymní uživatel, známý jednoduše jako Q, posílat tajemné zprávy – společným tématem je, že prezident Trump je tajemný génius a jeho oponenti, jmenovitě Hillary Clintonová a Barack Obama, jsou zlí. Společnost Q údajně tvrdila, že získává tyto informace přímo od vlády, díky tajnému bezpečnostnímu průkazu typu „Q“. http://time.com/5324130/most-influential-internet/ Rekrutaci Trumpa armádou USA, již popsaly tři nezávislé zdroje: video… Číst vice »

Ave
Host

🙂 Po přidání vašich příspěvků na veřejné sítě vám na FB a TW poděkuji a přidám pěknou fotku, kde jsou tři indicie, které definují kdo je „Q“ 😉 Opatrujte se a děkuji. Ave

…Loading…
…:::#Q:::…
https://qmap.pub/
…Překlad stránky do CZ: https://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=https%3A%2F%2Fqmap.pub%2F&prev=search

Svět bez neziskovek a válek
Host
Svět bez neziskovek a válek

Ahoj Tomáši. Čtu hodně dlouho tvoje články a i když jsme se osobně nesetkaly (tenkrát v Curychu to nevyšlo), tvoje práce je pro mě inspirativní, emotivní, plná pravdy a tvoje snaha všem okolo pomáhat pochopit o co tady jde je neuvěřitelná.Věřím v UFO, viděl jsem ho několikrát a poprvé ve 12 letech v Mladějově. Tvůj web doporučuji i osobne,články sdílím s nadšením. Jen pochybuji o tom octovani ale to je nic… Děkuji tobě i kolektivu. Milan

Jana
Host
Jana

A zkusil jste octovat? Já ano, funguje to! 😉

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Milane Mladějov je kousek od nás. Mohli bychom se sejít a pokecat. Toma mám taky rád a dost mu věřím, protože skoro vše se dá ověřit a daří se. Tak zatím se měj.

Libena
Host
Libena

taky jsem kdysi neverila, a proto osobne proverila. 2x jsem si rekla, ze je to nahoda a po 3. mi bylo jasne, ze to nahoda neni. Taky jsem to v lete predvedla nasim, kdyz se natirala vrata a hnaly se mraky a bylo potreba, aby cca. jeste jednu hodinu neprselo a svitilo slunce… 🙂 Sice jsem na to vypotrebovla dva octy, ale vrata uschla, povedlo se 🙂

malé srdce
Host
malé srdce

Dobrý den Tomáši, tím posledním bodem, který se měl uskutečnit a který označujete jako – WWIII – myslíte tím třetí světovou válku? Atomovou válku? Myslíte si, že už jsme mimo ohrožení a že už nehrozí kolaps celé civilizace či jeho totální zničení? Myslíte si, že technologický pokrok se nakonec obrátí proti stínové vládě tohoto světa? Já nemám ten pocit, že by dobří lidé vyhrávali, právě naopak.

Maroš
Host
Maroš

K videu o Q sa už nevyjadrujem – gnostickí illumnáti globalisti sú tí „dobrí“ a kričia – „Chyťte sio-neokonov – to sú tí zlí!“ O planétu a „teóriu relativity“ bojujú aj slniečkárski politruci – jeden z ich nástenkárov označil Prof. Petra Staněka za konšpiračného teoretika!!! – už očakávam len jeho označenie za blázna – tak sú títo debili zúfalí! Než si pozriete „konšpiratívne“ video – pozrite si komentár toho trolla, ktorý to tam zavesil! Zrejme tak ako vyštartovali po Harabinovi – pôjdu aj po Staněkovi, ktorý je v dnešných časoch pre mňa jediným kompetentným človekom na post prezidenta alebo predsedu… Číst vice »

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Maroš naprosto s Tebou souhlasím a máš recht

lada
Host
lada

Bůh dej, nechť se naplní tato slova.

kalia
Host
kalia

Mně se ta zpráva líbí, s Antikristem to nemá nic společného (ten by se měl objevit v Evropě a ne v USA).

lada
Host
lada

Bože to je komedie fakt, pouze odlákání těch neposlušných na jinou pastičku, ti to samozřejmě budou hltat dokud se zas nenapálí. Nic zásadního se opravdu jěště nedělo, aby měl tomuhle člověk důvod věřit, ale to je lidská pohodlná povaha spoléhat pořád na něco nebo někoho kdo nás konečně spasí. Pohádka pěkná no. Minimálně to alespon konečně nějak spojilo lidi i když to asi nebude na nic když to končí jen u brouzdání na netu a posilování důvěry povzbuzujícími komentáři TRUST THE PLAN. Prominte nechci nikoho odrazovat, at si každý věří čemu chce, jen pro mě je to do očí bijící… Číst vice »

Leia
Host
Leia

Alespon nekdo kdo chape ze nikdo jiny za nas svet nezachrani a ze tohle je jen past na lidi aby jen cekali ze nekdo spasi svet za ne ze jednou vyjdou ven a svet bude oka a oni ani nehnou brvou 😀 opravdu se tam hodi to slovo biblicka to znamena cekat jako ovce ….

Maroš
Host
Maroš

Leia – medziľudské problémy sa riešia komunikáciou – tie osobné – možno – meditáciou… Treba to vedieť zadefinovať… Tiež riešim, či mám uveriť lekárke, že zvýšený cukor mám ako ten pohotovostný /podľa mňa/ – energiu – ako prípravu na riešenie konfliktu – alebo ako fyziologickú organickú poruchu. V každom prípade – reflexia je potrebná – príznaky existujú – treba odhaliť príčinu! V každom prípade zvrchovaným pánom poslednej šance = obranného valu – som len ja sám. Sa mi dnes stalo, že tá nová sestrička funguje u lekárky ako predavačka u pokladne supernarketu – poďme poďme – máš zaplatené – nezavadzaj!… Číst vice »

VNL
Host
VNL

Maroš,hovoríš mi z duše.Strašne sa bojím sestier v nemocnici,lekárov menej.Lekári ešte nie sú až tak nebezpeční ako sestry. (osobná skúsenosť)
Myslím,že naozaj všetko so všetkým súvisí ,luza hore,luza dole.Naša jediná šanca je ostať mentálne a fyzicky silnejší,ako oni.Je to trocha smiešne,ale ako príklad ma práve napadol filmový hrdina z detstva-Old Shaterhand.-)).Oh,taká by som chcela byť.Aj keď v ženskom tele.

Maroš
Host
Maroš

VNL – Old Shatterhand – knižný, či filmový Lex Barker? Lebo Lex Barker bol aj ťažký alkoholik a po jeho smrti jedna z jeho manželiek – tiež herečka /meno si nespomeniem/, priznala, že sexuálne zneužíval jej dcéru. Ad knižný – K. May propagoval Nemcov, za čo ho obdivoval Hitler, už menej propagoval zverstvá Nemcov v afrických kolóniách. S odstupom času vnímam K. Maya ako humanistu, ktorého diela využili neomarxisti – nemeckou produkciou filmov o Winetuovi – ako prípravu informačného pola na vytvorenie slniečkárstva a vítačstva farebných v dnešnej Európe. Súvislosti – Piere Brice – Francúz, Lex Barker – Nemec. Kde… Číst vice »

Maroš
Host
VNL
Host
VNL

Aha,dík,vidíš,zas som o niečo múdrejšia.Old Statterhandaj Lex Barker-je to teda zas iba ilúzia,a nie jediná,ktorej sme uverili.Ale jedna z tých neškodnejších.Pretože obdivovať muža za jeho silu,odvahu a statočnosť je prirodzené.Verím tomu,že takí sú medzi nami aj dnes.

Maroš
Host
Maroš

VNL – evokuješ vo mne /ako aj v chemikovi/ vinil – nepoznáme sa z „Dimitrovky“? To bol vtip… Podľa cipa – guru Oša – alfa dominantnú dvojicu – ten správny pár medzi mužom a ženou – tvoria 1/ žena, ktorá mužovi odovzdáva SVOJU MOC /rozumej moc ovládať a manipulovať/, za cenu, že 2/muž túto moc prevezme, a svojej žene za to venuje VŠETKU SVOJU LÁSKU! = princíp matriarchátu – ako etologicky prirodzenej spoločnosti, pretože ekonomická spoločnosť – údajne ovládaná mužmi – je len následok – príčiny. Vedomý si tejto skutočnosti – zoznamka je pre mňa výzvou – žena hľadá muža, ktorý… Číst vice »

Ave
Host

Změna plánu.
Potus zpráva 2420 definuje kdo je Q.
Q, Potus and Donald Trump
https://qmap.pub/read/2420
Gitmo Ready
Překlad stránky do CZ: https://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=https%3A%2F%2Fqmap.pub%2F&prev=search

Poznámka: tato stránka definuje kdo je antifa. https://qmap.pub/themes?pg=4

Jana
Host
Jana

JE TO PŘÍLIŠ DĚSIVÉ ,ALE TAK TO JE -PŘÍCHOD ANTIKRISTA