• Nezařazené
  • 13

Nezapomeňte, že žijete v MATRIXU

…..a nyní si toho všichni pomalu všimli. Zkrátili nám nepochopitelně čas. Na hodinkách jde neustále stejně, ale svíčky 5 hodinové Vám hoří 7 – 8 hodin. Ptám se Vás Vážení čtenáři prvopodstaty. Všimli jste si toho a jak je to možné?????

05:55

V následujícím krátkém filmu Vám bude MATRIX ve kterém žijete krátce vysvětlen. Je to něco podobného jako strážci (zprávci) osudu. Žijeme v „internetu“ a lidé to nevědí?

matrix

Pozn.: To čo má George na krku nie je kríž ale meč…o jeho význame sa už viackrát vyjadril

„Tento lidský svět na planetě Zemi je DÁLKOVĚ OVLÁDANOU LOUTKOVOU SCÉNOU mimozemskými NEGATIVNÍMI ENTITAMI pomocí ovládacích programů, vytvářených do STROJE – datasystému několik let předem, a doplňovaných operativním programováním na počítačích několik dní až měsíců předem.
Ovládací energie jsou odesílány z předsunuté základny na Měsíci – z anténního systému formou velmi jemných vln, které hravě proniknou i přes celou Zemi.
Každý člověk má energetický systém (který vědci neznají) a do něj jsou formou impaktu násilně vpravovány ovládací energie přes pravý pomocný negativní kanál vašich těl.
Toto je předáno všem, kteří chtějí slyšet a chtějí vidět PRAVDU o svém stavu a situaci, a kteří hledají SVĚTLO.
TENTO STAV je také důvodem, proč je toto pseudolidstvo prakticky V ÚPLNÉ IZOLACI OD CELÉHO PRAVÉHO STVOŘENÍ – nesčetného množství POZITIVNÍCH CIVILIZACÍ.
Pseudoživot negativního stavu je totiž naprosto NEKOMPATIBILNÍ s Pravým životem v pozitivním stavu Stvoření.
Izolace a separace pozemského lidstva je pseudotvůrci záměrně udržována i od dalších Temných světů, aby nebylo narušeno POHODLNÉ OVLÁDÁNÍ odhalením tohoto faktu a zároveň s cílem UDRŽOVAT v pseudolidech ILUZI SVÉ VÝLUČNOSTI A SAMOVÝVOJE.“

Pokud neumíte anglicky, je nutné si zapnout slovenské titulky

A další kratičkfilm o tom, co můžeme očekávat…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13
Komentujte

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na