Neziskovky tlačí multikulturalismus už i do předškolních dětí

…..málokdo si uvědomuje nedozírné následky takového chování „určitých lidí“ a následných „neziskových organizací“ které se na celkovém zločinu na našich dětech dopouštějí. Celá pravda jim také není řečena….

07:54

Neziskovky tlačí multikulturalismus už i do předškolních dětí

Aféra propagace multikulturalismu a hlavně islámu na základních školách je již v médiích. Neziskové organizace, jak možná nevíte, však chodí i do školek. Jistě, dětem nevykládají nic o právu sharia, ale vypráví jim krásné příběhy z muslimského prostředí. Multikulturní výchova nyní zasahuje i u nejmenších dětí.

Do školek se však neziskové organizace nezvou jen tak samy. Jejich agitku jako z minulého režimu jim musí někdo schválit. A mnohdy je to zrovna vaše radnice, která pracovníky těchto neziskovek schválí pro návštěvu, či je dokonce přímo pozve.

V mateřské školce na na pražském Trhanovském náměstí proběhly multikulturní dny pro děti. Politický směr a jeho propagandu těm nejsnadněji manipulovatelným lidem – dětem zde pořádala přímo radnice městské části Praha 15. Na jejich pozvání dorazila InBáze.

Děti si hrály hry, kreslily a na ně dohlíží paní v islámském oděvu se zahalenými vlasy. Dítě se samozřejmě nedozví, že tento šátek musí miliony žen na světě nosit pod hrozbou tvrdého trestu, včetně trestu smrti.

InBáze pořádá i multikulturní festival Refufest, se kterým finančně pomáhá OSN, EU, české ministerstvo či ambasáda USA.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

5 Komentáře zapnuto "Neziskovky tlačí multikulturalismus už i do předškolních dětí"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
dit
Host

Zdravím,
do škol))) a přes školy rodičům)))
Nám syn donesl v ŽK , že je dobrovolné školení rodičů pod záštitou Vysoké školy v Ol… na nástrahy internetu, pro rodiče)))
Prý dezinformace na netu, fámy, to vše se tam bude probírat, aby si rodič dal pozor a nevěřil různým webům)))To je dokonalost sama, tato demagogická totalitní společnost co se buduje pod záštitou EU.
A syn má to samo povinně v pondělí místo tělocviku))))Už jsem mu vše vysvětlila, že mu bude vymýván mozek, jedným uchem dnu a druhým ven.
Mmch film UCHO je na současnou totalitu hadra…)))

jirik
Host
jirik

ROZHOVOR Bývalý muslim, autor knihy Islám a islamismus v České republice Lukáš Lhoťan, říká, že muslimové již Anglii vnímají jako své území, které je potřeba očistit od všeho neislámského. „Jen k italským břehům připlouvají měsíčně desítky tisíc mladých nadržených černoušků, hlavně díky pomoci od neziskových organizací; statisíce imigrantů si ročně legálně dovážejí své příbuzné v rámci slučování rodin. A představitelé EU, například eu-diplomat v Africe Michel Arrion prohlásil, že Evropa potřebuje africké imigranty,“ upozorňuje.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Mesicne-priplouvaji-do-Evropy-desitky-tisic-mladych-nadrzenych-cernousku-Jiz-malym-detem-jsou-vymyvany-hlavicky-aby-se-nebaly-imigrace-Znalec-islamu-prinasi-nedobre-zpravy-489443

dit
Host

Zdravím,
cituji ze zpráv z 27. května 20

….Například na severu Moravy už se 120 lidí nakazilo spalničkami. S tím, jak do země míří i tisíce cizinců, roste riziko nákazy tuberkulózou i zmíněným černým kašlem.

Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/471620/cerny-kasel-a-spalnicky-utoci-na-cesko-od-cizincu-hrozi-i-tubera.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!