NIBIRU bude nejblíže Zemi v roce 2020, říká ruský astronom

Nibiru již unikla gravitační síle Slunce, zvýšila rychlost, a dosáhne svého nejbližšího bodu k Zemi – 0,3 astronomických jednotek – v roce 2020, říká ruský astronom a informátor o planetě Nibiru, dr. Dyomin Damir Zhakarovič. Kdysi blízký přítel a astronomický poradce ruského prezidenta Vladimíra Putina, dr. Zhakarovič, nyní funguje ve skrytu, objevuje se čas od času kvůli jednomu jedinému důvodu: aby varoval svět před Nibiru, což má být hnědá trpasličí hvězda a sedm doprovodných planet řítících se k vnitřku Sluneční soustavy.

 

Jeho znalosti systému Nibiru jsou tak zevrubné, že mnoho vlád považuje jeho mysl za nebezpečnou zbraň, schopnou rozsévat chaos jen pouhými několika vyřčenými slovy. Aby se zabránilo potenciálnímu zhroucení společnosti, světoví vůdci, jako je Angela Merkelová, Benjamin Netanyahu, Kim Čong-un, Theresa Mayová a Salman bin Abdulaziz Al Saud, zakázali dr. Zhakarovičovi vstup do svých příslušných států, – z obavy, že by jeho slova mohla rozjitřit potenciální vzpouru a státní převrat, pokud by se znalosti o skutečnostech Nibiru dostaly k běžné populaci.

Minulý rok (tedy 2017), během přednatáčeného vysílání německé televizní show „Space and Beyond“, dr. Zhakarovič byl násilím odstraněn ze studia a vyhozen na ulici poté, když vyjádřil své obavy z Nibiru. Ovšemže se tato epizoda nikdy nevysílala.

Nyní dr. Zhakarovič vrhl nové světlo na očekávané datum příchodu Nibiru; za pomoci kolegů, ruského nejsilnějšího teleskopu, a přísně tajného super počítače, předpovídá, že Nibiru bude jasně viditelná na jižní obloze mezi zářím a prosincem 2019 – a že na naše klima začne katastroficky působit počátkem roku 2020. Avšak ani hnědá trpasličí hvězda, ani ony planety nepředstavují tu nejzávažněší hrozbu pro Zemi, říká. Tím největším nebezpečím jsou biliony asteroidů a mikro-meteoritů Nibiru doprovázející.

„Jak Nibiru cestuje vesmírem po své oběžné dráze trvající 3600 let, sbírá množství druhů vesmírných objektů, které ‚uvíznou‘ – z nedostatku lepšího slova – v gravitační šachtě tohoto hnědého trpaslíka.

 

Tento vír vesmírného odpadu pro nás představuje dvojitou hrozbu, protože Země projde skrze střed této kosmické bouře dvakrát. Thermiletické odstínění (zřejmě magnetosféra – pozn. red.), které Zemi normálně chrání před malými asteroidy, bude ochromeno a zkolabuje, což umožní větším asteroidům bombardovat planetu a pustošit naše města.“

Navíc, asteroidy uvnitř tohoto systému Nibiru zdědí vlastnosti ze samotné temné hvězdy; mnohé z nich jsou složeny z hořečnatého železa s příměsí tritia, obklopeny porézními pouzdry, která jim účinně umožní proniknout naší atmosférou, aniž by se při návratu do atmosféry rozpadly.

Tento informátor odhaduje vzdálenost Nibiru od Země na přibližně 251 057 664 km (156 000 000 mil) a její příčnou rychlost na 9 656 km/h (6000 mph); tato rychlost, dodává informátor, kolísá v závislosti na vertikální pozici Nibiru oproti blízkým astronomickým tělesům.

„Nemyslím si, že Nibiru ukončí veškerý život na Zemi,“ řekl dr. Zhakarovič, „ale pokusí se nás to zabít. Žel, mnoho poblázněných vůdců si myslí, že může zachránit sebe – a nepostarat se o lidi, kterým vládnou. Nibiru je dá do latě. Nemyslím si, že by naše společnost byla technologicky vyspělá natolik, aby se před Nibiru ubránila.“

Závěrem dr. Zhakarovič naléhá na osoby na jižní hemisféře, aby udržovaly bdělý pohled na noční oblohu, pro případ, že by Nibiru přiletěla mnohem dříve, než se předvídá.

zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. Bytost napsal:

  Já doufám že to nebude do latě ale ke zdi

 2. postreh napsal:

  velka skoda ze uz nas minula ti kdo meli stesti a byli na spravnych mistech ve spravny cas mohli ji spatrit… uvedomte si ze planeta ktera je soucasti planetarniho systemu nikdy pri pruletu ci mijeni svych sousedu nezpusobuje katasrofu vesmir je harmonie proto pruchody planet jsou sjednoceny tak aby spolu harmonizovali takze zadna katastrofa zadne emp zadne nic mohla to byt pouze krasna podivana kdyby nesypaly ty dny na nebu tuny hnoje….katastrofy ve vesmiru tropi jine veci 😉

  • Bogena napsal:

   Tak nejak opísal príchod planety vo svojej poviedke Egon Bondy. Prišla, chvíľu postála, nik nevedel prečo, a odišla. Bez katastrofy. Ále, muži stratili potenciu, spermile zleniveli či čo, a deti sa nerodili. Podobne vo filme Sex misia, sranda nie ? Samé baby, jeden chlop, šup spermijku do skumavky a jeto 😀 Nuž, aj tak je nás vraj na Zemi priveľa …

 3. Laco napsal:

  Nie je vymyslená fantsmagória, to celé s planetou NIBIRU? Veď veríme, že žijeme vo vnútri dutej Zeme, a v jej vnútri nie sú extrémne veľké telesá, ktoré by nás mohli zničiť svojou obrovskou príťažlivosťou, či rojom meteoritov. Alebo žijeme na povrchu?

 4. Eva napsal:

  I kdyby jsme věřili v to,že žijeme uvnitř nebo vně země, myslím si, že i tak v realitě a všech dimenzích proběhne kvantový skok,který ovlivní životy v celé sluneční soustavě do které patří i Nibiru,Ferada,Arboda,Harington,Helion a jejich hvězda Nemesis,ta která přitahuje i Pluto.Vše prochází cyklem vývoje kdy končí staré a začíná nové.Jsou to časové smyčky omega.Cyklus probíhá co 26000 let a v tomto cyklu se 2x vychyluje osa země a tím dochází k přepólování zemských pólů.A když už víme,že mozek je napojen na magnetické pole,tak je jasné,že se všem vypne mozek na 3 dny,to je doba,která trvá u přepólování.Proto se píše v bibli a různých proroctví,že nastane noc,která potrvá 3dny.Než k tomu dojde,budou se všem zjevovat hologramy,různá spektra barev, které na zemi neznáme.Přiblížení Nibiru nastane před tímto brzkým datem.Světoví vůdci to vědí a proto zakázali Zhakarovičovi vstup,aby nešířil pravdu,že vše je jinak,než jak nám bylo vtloukáno do hlavy.

 5. Maroš napsal:

  Budete v obraze… Tvrdenia sa musia opierať o možnosti pozorovania – exaktné, alebo potom len vnútorným zrakom. Takže kto o čom točí – toto je vôbec prvé pozorované medzihviezdne teleso! Prvé!
  Petr Scheirich – Oumuamua – první interstelární asteroid (KS ČAS 11.4.2018)
  https://www.youtube.com/watch?v=1rWiAXY57VM

 6. Jana napsal:

  všem,kdo se posmívají radím sledovat americký kanál a já ji vyfotila

 7. vigis napsal:

  sa čudujem,že taký vzdelaný a múdri ľudia nezbadali obrovský rozpor v článku. 1 AU – 1 astronomická jednotka je vzdialenosť medzi Zemou a Slnkom. cca 149 mil. km . A tu vzniká ten problém, v článku sa píše o priblížení Nibiru na vzdialenosť 0,3 AU čo by bolo cca 45 mil. km . To by už problém mohol byť. Potom nižšie v článku sa uvádza najbližšia vzdialenosť k Zemi cca 251mil.km , čo je samozrejme , ďaleko za naším slniečkom- asi 1,7 x ďalej. Ktorý údaj je teda pravdivý? Ako je možné podať v jednom článku tak diametrálne odlišné info ?

 8. Libor napsal:

  Až přiletí koupím si triedr pořádný foťák a nafotím to stáhnu do PC vypálím na CD a předám mým dětem pro budoucí generace aby se dozvěděli co bylo na obloze za nádheru.

 9. Geronimo napsal:

  Pomoc přiletí Nibiru jdu se ožrat do hospody

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.