Nigel Farage varuje Europarlament: „V roce 2017 budete v ještě větším šoku“

…..pravděpodobně všem lidem v EU je jasné, co se bude odehrávat. Politikům v sektě EU, jak ji sám Farage nazval, to ale jasné není. Skutečně se asi budou divit. Stav ve kterém se EU nachází je neudržitelný. Stojí krátce před katastrofou….

12:27

 

Nigel Farage varuje Europarlament: „V roce 2017 budete v ještě větším šoku“

Vždy zábavný Nigel Farage dnes v Europarlamentu opět zazářil.

Farage správně europoslance varoval před touhou po „více Evropy“, když občané v téměř všech zemích jsou takovou politikou už znechuceni.

 

Částečný přepis Farage

Dnes ráno jsem se cítil, jako bych se účastnil shromáždění nějaké náboženské sekty. Je to jako kdyby globální revoluce 2016, Brexit, Trump a italské odmítnutí v referendu šly úplně mimo vás.

Nejste schopni se postavit faktu, že tenhle cirkus v těchto volbách 2017 projede celou Evropu. Spoustě občanů teď už dochází, že takováto forma centralizované vlády prostě nefunguje. … V srdci toho všeho je základní zádrhel: Pan (jméno nerozpoznatelné) dnes ráno řekl, že lidé chtějí více Evropy.

A to nechtějí. Lidé chtějí méně Evropy. Vidíme to zas a zase, když lidé mají referenda a odmítají různé aspekty členství v EU. Probíhá však cosi ještě daleko základnějšího. … Není pochyb, že mnozí z vás nejspíš svými vlastními voliči, pokud vím, pohrdáte, protože zrovna minulý týden tak respektovaná skupina jako Chatham House publikovala ohromný průzkum z 10 evropských států a jen 20% lidí chce imigraci z muslimských zemí. Jen 20%. … Což znamená, že vaši voliči k tomu zaujímají tvrdší linii než Donald Trump, nebo já, nebo upřímně řečeno kterákoliv strana sedící v tomto Parlamentu. Já prostě nemohu uvěřit, že jste k tomuto faktu slepí, i když paní Merkelová teď už udělala čelem vzad a chce posílat ty lidi zpátky. Dokonce i pan Schulz už si myslí, že to je dobrý nápad.

A skutečností je, že Evropská unie nemá v její současné formě žádnou budoucnost. A mám podezření, že vás v roce 2017 čeká ještě větší šok, než jste zažili v roce 2016.

Opětovná analýza šancí Le Pen

Přívrženci Le Pen jsou z té samé socioekonomické třídy jako příznivci Trumpa a příznivci Brexitu. Eurointelligence nabízí tento náhled na tuto situaci.

Elity versus ušlápnutí – francouzské vydání

Podíváte-li se na voliče Emmanuela Macrona, mohlo by vás zajímat, jaké jsou jeho šance zvítězit proti Marine Le Pen. Agentura Ifop se podívala na profily těch, kdo mají v úmyslu pro něj hlasovat. Jedna z ohromujících statistik ukazuje, že Macron získává jen 14% z pracující třídy, to samé je s Jean-Luc Mélenchonem! V této třídě Le Pen vede s 37% podpory, zatímco Benoit Hamon si vede trošku lépe než ostatní s 18%. Nejvíce vypovídající rysem toho podle nás je, že vzdělanější lidé spíš hlasují pro Macrona a méně vzdělaní pro Marine Le Pen.

Vzdělání bylo jednou z dělících linií i u hlasování o Brexitu a v amerických volbách a my všichni víme, co se tam stalo. Přidejte k tomu, že Macron je favoritem měst, ale ne jejich okrajů, neblaze proslulých banlieus, a skončíte s kandidátem elity proti kandidátovi ušlápnutých. A není to tak, že by imigranti žijící v těch banlieus byli proti Le Pen, jak by leckdo očekával. Mnozí z nich tam teď po nějakou dobu jsou a tou poslední věcí, kterou by chtěli, je více imigrantů.

Jestli to ve druhém kole skončí tak, že to bude Marine Le Pen a Emmanuel Macron, tak asi uvidíme další klání mezi kandidátem elity a hvězdou ušlápnutých? Ti v podstatě stojí za dvěma odlišnými světovými názory. Le Pen dělí svět na globalisty a vlastence. Macron na progresivní a konzervativní, uvádí Journal du Dimanche. A v USA vidí Chris Arnade vítězství Trumpa jako důsledek sociální izolace nedovzdělaných bělochů. Mohlo by k tomu dojít i ve Francii?

Lidé už toho mají dost. Právě proto jsou sázky na vítězství Marine Le Pen ve Francii značně podceněné.

Zdroj: zerohedge.com

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jaroslav Orlíkjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Česká armáda bude spolupracovat s Bundeswehrem
Česká armáda navazuje užší spolupráci s ozbrojenými silami Spolkové republiky Německo. Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) v Bruselu podepsal dohodu o přidružení české čtvrté brigády rychlého nasazení k velení německé obrněné divize. Do spolupráce se zapojí ještě Rumunsko. Vojáci těchto tří zemí se budou společně vzdělávat a účastnit cvičení.
https://www.novinky.cz/domaci/429988-ceska-armada-bude-spolupracovat-s-bundeswehrem.html

jirik
Host
jirik

Vymáhání dluhů v Evropě NĚMECKO Dluh např. 1020 Kč Soudní poplatek 576Kč Náklady právního zastoupení v nalézacím řízení 744Kč Náklady právního zastoupení v exekučním řízení 372Kč Odměna exekutora 595 Kč CELKEM 3307 Kč (v přepočtu) Německý model funguje třeba v Polsku POLSKO Dluh např. 1020 Kč Soudní poplatek 180 Kč Náklady právního zastoupení v nalézacím řízení 360Kč Náklady právního zastoupení v exekučním řízení 423Kč Odměna exekutora 530 Kč CELKEM 2473 Kč Švýcarsko-britský model Dluh např. 1020 Kč Soudní poplatek 292-710 Kč Náklady právního zastoupení v nalézacím řízení 0 Kč Náklady právního zastoupení v exekučním řízení 0 Kč (přiznává se až… Číst vice »

Jaroslav Orlík
Host
Jaroslav Orlík

Zrovna jeden takový problém řeším u zaměstnance firmy, pro kterou apracuji jako účetní. Dluh zaměstnance po otci 1.500.000,-Kč, odměna exekutora 720 tisíc, celkový dluh včetně ostatních drobností 2.500.000,-Kč. Srážky ze mzdy při jeho mzdě cca 3500 Kč měsíčně. Tahle částka pokryje zhruba 1/2 úroků, soudem určných. Jinými slovy, tento hošan nikdy dluh nesplatí, naopak, každý měsíc mu vzroste o dalších 3500 na nesplacených úrocích. Česko je rájem vydřiduchů. Je to nehorázné.

jirik
Host
jirik

Poslanci vykostili registr smluv. Státní podniky je nebudou muset zveřejňovat Sněmovna ve středu vykostila registr smluv. Poslanci totiž rozhodli, že státní podniky nebudou muset zveřejňovat smlouvy na internetu. Výjimku dostane i národní podnik Budějovický Budvar, jak chtěl ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL). Registr smluv byl přitom jedním ze slibů v koaliční smlouvě ČSSD, hnutí ANO a lidovců, jak bojovat proti korupci. http://1url.cz/xtRI4 Vyjmutí státních podniků z povinnosti zveřejňovat na internetu smlouvy navrhl hospodářský výbor, ve středu pozměňovací návrh podpořila ČSSD spolu s KSČM a ODS. Kdo jak hlasoval, si můžete prohlédnout zde. http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=65387&l=cz Mezi státní podniky patří například Česká pošta,… Číst vice »