NIKDY SE NEVZDÁVEJTE! Čas totálního odmítnutí režimu, až do hořké kapitulace, nadešel!

Říkám to už mnoho let. Systém se dá demontovat poměrně snadno a rychle. Chce to jen odvahu a koordinaci …..  V německu se chystají spustit mega akci už 1.12.! Prosím podívejte se na krátké video a uvědomte si řečené.

Děkuji Andree za překlad titulků pro čtenářky a čtenáře tadesco.cz. Překlad je text pod videem.

15:55

 

 

Za několik let… se někteří z vás podívají zpátky a zeptají se, jestli si vybrali správně, jestli co nejlépe využili možností, které jim byly dány. Společně máme stejné poslání. V průběhu svého života zjistíš, že něco na tomto světě není v pořádku. Zjistíš, že se ti dějí věci, které si nezasloužíš a které nejsou spravedlivé, ale musíš zatnout zuby, bojovat, bojovat a dále bojovat. Nikdy…. nikdy se nevzdávej! Nikdy se nevzdávej a nepřestávej dělat to, o čem víš, že je správné. Nic, co má nějakou cenu, není jednoduché, a čím spravedlivější je boj, tím větší odpor zažiješ. Nyní musíš jít do světa a svoji naději, své sny proměnit v čin. Tvoje země, Německo, tě potřebuje.

 

 

Německo bylo vždy zemí vynálezců, básníků a myslitelů, to všechny spojuje. A přece jsme byli přikováni a zotročeni. Vypráví nám, že máme vinu na obou světových válkách. Tvrdí, že jsme válečnickým národem, ale to není pravda. Umíme dobře bojovat, to ano, ale vedli jsme nejméně válek. Zakazují nám mluvit pravdu, zatímco nám neustále lžou. Falšují naše dějiny, říkají nám, že jsme špatní, ale my víme přesně, že to tak není. Po staletí nás chtějí rozdělit, promíchat a vykořenit, protože mají strach. Strach před naší inteligencí, před naším pokrokem, před naším velkým srdcem. Naši nepřátelé chtějí světovládu, ale my chceme mír. Německá duše je neúnavná, trpělivá a nezničitelná. Milujeme naše sousedy, naše bratry na východě, západě, jihu i severu. Milujeme ruský lid, naše bratry v srdci, i když se nás po staletí snaží od sebe odtrhnout. Milujeme americký lid,- třetina z nich jsou naši blízcí příbuzní. Milujeme Švýcary, Rakušany, Iry a Skoty – naše bratry, kteří vždy stáli při nás. Našim sousedům, kteří nás stále napadali, chceme odpustit. Utrpení, které jsme jim způsobili i my, není naší přirozeností. Milujeme všechny národy a pohrdáme všemi vládci, kteří si tyto přisvojují. Mnohé národy byly podrobeny a zneužity, stejně jako jsme byli my, aby nás i je oslabili. Dnes je to bohužel stále stejné, ale nyní se to změní.

Z našich chyb jsme se poučili a již se nikdy nikým nenecháme svést na scestí. Již nikdy se nenecháme využít, srovnat do linie a nenecháme si diktovat. Držíme spolu. Nadešel čas opět v nás probudit německého bojového ducha. Jakožto národ pracujících nikdy nezanecháme svého díla, dokud se naši podrobitelé nevzdají a nekapitulují. Poskytneme naprostý odpor, dokud neprosadíme svoji vůli. Informujte své blízké, přátele, příbuzné a známé. Od 1. prosince se budeme intenzívně věnovat lepší budoucnosti. Čas totálního odmítnutí režimu, až do hořké kapitulace.

Vyzvedněte si z banky své poslední peníze. Vezměte si dovolenou, nebo onemocněte – na minimálně 2 týdny. Bude to trvat tak dlouho, jak musí. Udělejte si zásoby jídla minimálně na 1 měsíc, natankujte si naposledy – i náhradní kanystr. Paralyzujeme systém na celé linii. Pro budoucnost bez útlaku, beze lží, bez podvodu, bez vykořisťování. Ve vzpomínce na naše předky, kteří obětovali své životy pro naši budoucnost, obětujeme i my svůj život pro dobro a svobodu našich dětí. Dějiny Německa jsou dějinami hrdinů, statečných a chytrých, jež započaly v hlubokém soucitu, pospolitosti a síle. Příští generaci německých synů a dcer říkáme, NIKDY SE NEVZDÁVEJTE!

 

Ve tvém životě budou chvíle, kdy se budeš chtít vzdát: nikdy se nevzdávat, nikdy se nevzdávej bez boje za to, v co věříš a pro lidi, kteří se o vás starají. Nes svůj život sám s důstojností a hrdostí. Vyžaduj od sebe to nejlepší. Čím víc lidí bude říkat, že to není možné, že to nemůže být uděláno, tím víc musíš být absolutně odhodlán jim dokázat opak! Považuj slovo „nemožné“ pouze za motivaci! Využij příležitosti být outsiderem, a učiň nemožné možným! Čím víc ti zkorumpovaný režim bude říkat, že nemáš pravdu, tím jistější si můžeš být tím, že musíš jít dál. Musíš jít dál a stále mít odvahu být sám sebou. Německo je lepší, když lidé svá přání promění v čin! Dnes každý z vás začíná novou kapitolu. Když tvůj příběh bude pokračovat odtud, bude poznamenán tvojí vizí, tvojí vytrvalostí a tvojí statečností! Vybudujeme budoucnost, ve které budeme mít odvahu jít si za svými sny a je jedno, co cynici a pochybovači říkají.

Budeš mít důvěru mluvit o nadějích ve tvém srdci a vyjádřit lásku, která pohne tvojí duší pokud jsi hrdý na svoji silnou vůli, odvahu ve svém přesvědčení a víru v Boha a v sebe samého, potom zvítězíš. Dokud Německo zůstane věrné svým spoluobčanům a upíše se svému stvořiteli… pak naše nejlepší dny stojí ještě před námi. Ať konstruktivní síly žehnají dnešní generaci! Ať žehnají všem národům Země! A ať konstruktivní síly stojí při nás v posledním boji proti utlačitelům lidí! Věř, že ti konstruktivní síla vesmíru žehná, a ať je ti řečeno, že jsi v každém ohledu jedinečný! Konstruktivní sílo – žehnej vám všem a budoucnosti našich dětí!

Pokud nekousneme do kyselého jablka dnes, pak kousneme do shnilého. Sdílej toto video všude a připrav se na revoluci !

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

25 komentářů

 1. alena napsal:

  Titulky ano, ale NE v češtině. Musím si dát automatický překlad..!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • tereza napsal:

   Aleno, překlad celého videa je ten text pod videem.

   • Ctenar napsal:

    Jasně, že je tam text pod videem….v angličtině a v ruštině…tak to bude pro anglány a pro rusy…nechcete tam dát video, co je i pro čechy? Aha, není, proč taky…zřejmě po revoluci budeme mluvit německy, anglicky, nebo rusky….dík, takovou revoluci nechci a ještě organizovaná a řízená z němec…dvakrát nechci, to smrdí panskou robotou po porobení slovanských národů. Ať si němci revolucionářují, u nás si začneme, až k tomu dozrajeme. Nepamatuji se totiž, že by komukoli z němců vadily ty nekvalitní potraviny, co nám dováží. Žádné stávky, žádné protesty.A ještě za to mají své megavýplaty.
    Prostě na nějaké revoluce u nás pozor. Pokud to nebude připravené, jen si pohoršíme a oni upení svou moc. A nemám pocit, že bychom byli jednotní, na revoluci připravení. Nejsme.

    • tomáš marný napsal:

     Milý čtenáři,
     bylo by dobré, kdybyste uměl rozlišovat dvě slova
     TEXT POD VIDEEM (nachází se mimo video je jako psaný text-článek)
     TEXT VE VIDEU ( titulky ve videu )
     Doporučení: prosím, naučte se pořádně číst a uvědomovat si co čtete…..
     tm

    • tereza napsal:

     Nevím, zda si děláte ze mě srandu nebo si stojíte na vedení. Titulky byly přeloženy do češtiny! Ten dlouhý text pod videem jsou přeložené titulky. U vás pane Ctenari obcas pozoruji, že jste „nějak mooc chytrý.“

    • bloblo napsal:

     Kolikrát ročně ti někdo řekne, že jsi tupec? :)) Aneb, jak to vypadá, když někdo používá víc klávesnici/hubu, než mozek.

 2. zmätená napsal:

  Kriste čo z toho bude? A pred Vianocami. Mám z toho blbý pocit. Zima bude asi horúca, ale nie príjemná.

  • mariankosmac napsal:

   Ak som to pochopil článok plati pre Nemcov, nie pre nás. Nemci nech si robia čo chcu aj tak tam majú bordel. Myslím že zas s toho nic moc nebude.

   • tereza napsal:

    To jste nepochopil zcela správně. Sice video je primárně určeno pro Němce, ale tato akce se může udělat i v jiném státě a v jiném termínu.

 3. Vítězslav Crha napsal:

  Nóooooo když toto spustí Německo, tak to je s EU konečná,včetně NATO to z toho jasně vyplývá. Ano pro-národní hrdost a odhodlanost dobré věci má obrovskou společenskou sílu a duchovní obraz, který rozhýbe vše. Kéž by to byla pravda a něnci to rozjeli. Držím jim palce. Pak už jen si tu pozici udržet a nevyvolávat nesváry natož válku

 4. CZK napsal:

  …. Našim sousedům, kteří nás stále napadali, chceme odpustit. …. Koho tím myslí? Doufám že ne nás! Dějepis mě nikdy nebavil, ale doufám, že tím nemysleli naše předky.
  Jinak hláška „Gott mit uns!“ již prý zazněl mnohokrát během II. WW. Já jsem tehdy ještě neběhal po světě v této podobě 🙂 Ale jmenoval se tak i nějaký film o konci války.

  • tereza napsal:

   To nevadí, že vás dějepis nebavil. V něm se pravá historie národů jistě nevyučuje. Myslím, že je třeba odlišovat národ od jeho armády pod velením psychopatů. Německou armádu vedl Hitler, resp. jeho dvojník, jakožto poslušný sluha tehdejšího papeže. Myslím tím papeže tzv. černého, tedy generála Jezuitů.

   • Hana napsal:

    Vážená Terezo, Němci si Hitlera svobodně zvolili ve volbách a po celou dobu druhé světové války jej naprostá většina Němců i Sudeťáků podporovala, takže je nezbavujte zodpovědnosti za vlastní činy a historii. I mě zaujala věta „odpouštíme našim sousedům…“. Za co? Kteří sousedé Němce neustále napadali? My, Poláci? Kdybyste více studovala dějiny, možná by vám došlo, komu ve skutečnosti pomáháte. Českému národu rozhodně ne. Podporu od českých vlastenců nečekejte. Z výše uvedené výzvy nic nebude. Němci nic takového nepodpoří. Jsou to opět především oni, kteří jsou zodpovědní za migrační krizi v Evropě a opět, jako už tolikrát v historii, jsou oni tou hybnou silou globalizační agendy na zničení tradičních hodnot, národů a západní civilizace jako celku.

    • tereza napsal:

     Vážená Hano, kdybyste více studovala dějiny, možná by vám došlo, že ve skutečnosti je všemu jinak. Ano, máte pravdu, původního Hitlera si Němci zvolili sami. To byl Hitler, který to s německým národem myslel dobře. Ale to se globální elitě nehodilo, tak ho vyměnili za dvojníka, válečného štváče. A jeho dceruška madam Merkelová pokračuje v díle svého otce. Obyčejní Němci za migraci opravdu nemohou. Merkelová a establishment jednají v dikci Vatikánu, GP a černého papeže. Při svém studiu můžete začít knihou Tajné dějiny jezuitů. Má téměř 2 000 stran, takže máte na dlouho co studovat.

     A kde berete tu jistotu, že z výše uvedené výzvy nic nebude?? Je mi líto, že mnoho lidí má omezenou představivost…..

    • tomáš marný napsal:

     MIlá haničko,
     bylo by dobré si uvědomit, že Hitlerové byli dva. Jeden z povrchu, který byl nahrazen tím despotou zevnitř. Prostudujte si tadesco…..
     tm

     • Maroš napsal:

      Ešte ku tomu pridám. že Nemecko bolo v tom období celé v „rauši“ – zhulené pervitínom, ktoré systém dodával – ako dnes aspirín v každom obchode – na podporu ohromnej energie a toho „ubermenšovstva“ = ovládač na 5. priorite = drogy a iné závislosti /podľa KSB/, takže nemeckú verejnosť v postate vtedy riadila o. i. korporácia IG Farben!
      Dokument – Podivná druhá světová válka – Hitlerova droga
      https://www.youtube.com/watch?v=AZVcWm6MBec

 5. Igor Zemánek napsal:

  Tak si myslím, že ty konstruktivní síly vesmíru jsou všechno jiné, než co tady čtu. Matouš 24:7,8 popisuje Kristova slova o tom co nastane před jeho příchodem a myslím si, že to máme v přímém přenosu. (Národ, o kterém hovoří Kristus, doslovně znamená národnostní skupina. Hovoří se o občanských válkách. To je cíl vážení konstruktivních sil vesmíru. Francie je první a další už přicházejí.) Oni tomu říkají teze a antiteze, syntézou vznikne konflikt, který vytvoří potřebný produkt. Skutečné NWO, které mnozí rádi přijmou.

  • Maroš napsal:

   Igor – „nerozumiem ti“ – lebo tu presadzuješ PRIJÍMANIE – ako hotovú vec! Ježiš Kristus /môj majster/ nebol NIKDY inštitucionalizovaný – tú inštitucionalizáciu okolo neho vykonáva práve tá mocenská skupina ktorá si ho privlastňuje – katolícka cirkev.

   Teraz inak . v náboženstve Yoruba /Afrika/ poznajú poslov ako Ježiš KRISTUS už cca 30 tisíc rokov – volajú ich Orišovia – Orishas.
   My vlastne sme konfrontovaní s tým posledným Orišom – za posledných 2 tisíc rokov.

 6. aaa napsal:

  Už je na čase,aby se začlo něco dít,…konečně se bude střílet a židovské „vládní“ pijavice a vlastizrádci se budou houpat na kandelábrech.
  Už se moc těším a jsem připraven podílet se na navrácení rozkradených majetků a suverenity a hrdosti naší země,očistit ji od parazitů a jsem připraven zašlápnout každou smradlavou pijavici.

 7. Jan napsal:

  Destrukce Nemecka je organizovana a podporovana politiky. Zmenit se to da pouze revoluci, ale na tu jsou mocipani take pripraveni!

 8. Anan napsal:

  Potěšilo mě, že v Německu se něco děje. Samozřejmě, že národ byl zmanipulovaný vůdcem, vůdkyni Merkelovou, kteří ten úkol měli. Doufám, že se lidem v Německu plán povede uskutečnit. A NESTĚŽUJTE SI NA TITULKY, ČTĚTE!!!!!

 9. Monika napsal:

  https://www.yout
  ube.com/watch?v=1akAp2eUS90

 10. vlastimir napsal:

  …“Nadešel čas opět v nás probudit německého bojového ducha…“

  ……. „Ve vzpomínce na naše předky, kteří obětovali své životy pro naši budoucnost, obětujeme i my svůj život pro dobro a svobodu našich dětí. Dějiny Německa jsou dějinami hrdinů, statečných a chytrých,.“…..

  TO SI SNAD DĚLAJÍ PRDEL, NE ? TO MÁ BÝT NĚJAKÁ NEONACISTICKÁ AGITKA NEBO CO ???

  • ČESKÝ LEV napsal:

   Správně vlastimire.NovoSKOPČÁCI ZPÍVAJÍ na demon-STRACÍCH: NĚMECKO – NADE VŠECKO ! A namísto aby vyházeli tu svoloč MLOKŮ a zrádců, dělají revoluci pod velením VETŘELCŮ ! 🙂 Stejně se dají vést MLOKY,jako za 2.světové. Viz fotky Hitlera s VŮDCEM PRAVÝM = PALESTINCEM. PALESTINCE s jednotkami SS,KTERÉ HO – SKUTEČNÝHO VŮDCE ZDRAVÍ ! Makrely,Macrona Trumpa aspol.JAKSE KLANÍ SVÝM PÁNŮM MLOKŮM !!! 🙂
   Právě MLOKŮM,jde o destrukci EVROPY A PROMĚNU NA IS !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..