Nitrožilní vitamín C pro léčbu rakoviny: levný, efektivní a bezpečný

Centrum Hoffman využívá ve svých podpůrných protokolech proti rakovině již více než 20 let vysoké dávky vitamínu C. Počáteční impuls přišel od Linuse Paulinga, který byl v šedesátých letech společně s Ewanem Cameronem průkopníkem používání vysokých dávek vitamínu C proti rakovině.

Nyní se znovu zvedá zájem o tento způsob boje proti rakovině díky novému, velmi slibnému výzkumu probíhajícím v Národním ústavu zdraví.

Cameron a Pauling zjistili, že vitamín C pomáhá pacientům s rakovinou žít přibližně čtyřikrát déle, než pacientům s rakovinou, kteří vitamín C nedostali. Při léčbě více než 1 000 pacientů s rakovinou, podávali ústně a nitrožilně vysoké dávky vitamínu C ve formě askorbátu sodného.

Krok zpět pro léčbu rakoviny vitamínem C ovšem nastal, když se doktor Charles Moertel z kliniky Mayo, úhlavní nepřítel nutričních terapií proti rakovině, snažil vyvrátit Paulingovu tezi. Ale nedodržel Paulingovy / Cameronovy pokyny nebo postupy.

 

 

 

Moertel si vybral skupinu pacientů v konečném stádiu rakoviny tlustého střeva, na které nezabíraly žádné formy konvenční léčby, včetně operativního zákroku, chemoterapie a ozařování, a podával jim ústně 10 gramů vitamínu C. Když se ve studii u pacientů nepodařilo prokázat lepší přežití v porovnání s těmi, kteří nedostali vitamin C, Moertel prohlásil selhání hypotézy vitamínu C jako účinné látky pro léčbu rakoviny.

Moertel opomenul zmínit, že přínos dosažený u Paulingových a Cameronových pacientů byl dosažen jak nitrožilním, tak ústně podávaným vitamínem C. Nakonec i on sám později podlehl rakovině.

Alternativní lékaři se mezitím snažili oživit nitrožilní podávání vitamínu C jako nástroje v léčbě rakoviny, ale teprve nedávno se objevil zásadní akademický výzkum.

Zesnulý Dr. Hugh Riordan z Kansasu léčil stovky pacientů s rakovinou pomocí dávek infuzí vitamínu C, v množství až 200 000 mg denně (200 g), které byly podávány několikrát týdně a trvaly 4 až 12 hodin. Vypracoval řadu anamnéz, které dokumentují působivé pokroky, ale jeho nedávná smrt přišla předtím, než byla jeho práce všeobecně uznána.

Dr. Jeanne Drisko, ředitelka KU Integrativní medicíny, jejímž mentorem byl právě Dr. Riordan, provedla řadu klinických studií, za účelem potvrzení přínosu nitrožilního vitamínu C při léčbě rakoviny. Zkoušky schválené FDA jsou nyní v plném proudu.

 

 

 

Výzkum v Národním ústavu zdraví začíná naznačovat, že vitamín C si zaslouží další šanci nalézt své místo jako součást arzenálu protinádorových terapií. Studie nyní naznačují, že i vysoká dávka vitamínu C podávaná ústy se špatně vstřebává. Hladina v krvi dosáhne „maxima” při dávkách 500 mg, které se podávají několikrát během dne.

Ale vitamín C podávaný nitrožilně je něco zcela jiného. Při podání v „kapačce” mohou být dosaženy mnohem vyšší koncentrace vitamínu C. Při těchto vyšších koncentracích má vitamín C odlišné vlastnosti, než když je podáván ústně. Zatímco ústně podávaný vitamín C zvyšuje imunitu a napomáhá opravě tkáně, je příliš slabý na to, aby zabíjel nebo inhiboval rakovinné buňky. Ale při vysokých dávkách přímo do krevního oběhu může působit k navýšení hladiny peroxidu vodíku hluboko v tkáních, kde se skrývají rakovinné buňky. Ničení s pomocí peroxidu patří mezi jeden z klíčových mechanismů, kterým bílé krvinky bojují s infekcí a rakovinou.

Výzkum, který právě probíhá, ukázal, že vysoké koncentrace vitamínu C mohou zastavit růst nebo dokonce zabít širokou škálu rakovinných buněk. Pouze nitrožilně podávaný vitamín C může zajistit vysoké dávky, které jsou účinné proti rakovině.

Nitrožilní vitamín C, je-li podáván vyškoleným, zkušeným lékařem, je bezpečný a dobře snášen, a to i v množství až 100 000 mg (100 gramů) denně. Musí být provedeny řádné krevní testy, aby bylo zajištěno, že je dobře tolerován a pacient musí být sledován. Dávky musí být postupně zvyšovány. Ne všichni pacienti jsou vhodnými kandidáty na nitrožilní vitamín C. Vitamín C může být bezpečně podáván i v případech, kdy pacienti podstupují chemoterapii a ozařování; ve skutečnosti studie schválená FDA na Univerzitě v kansaském Medical Center výslovně dovoluje souběžné podávání vitamínu C s konvenčními léčbami.

 

 

 

Nitrožilní vitamín C je jedním z klíčových postupů, které Hoffmanovo centrum využívá k podpoře léčby rakoviny, a doufáme, že další výzkum, který nyní probíhá, bude dále dokládat jeho přínosy.

Komentář: Není příliš překvapující, že léčebné postupy, jako je nitrožilní aplikace vitamínu C, jsou zcela nepřípustné pro mainstreamová zdravotnická zařízení – i když mnoho důkazů ukazuje na skutečnost, že to skutečně funguje. „Výzkum v oblasti rakoviny” se zaměřuje pouze na farmaceutika a chemické látky, nikdy na opravdu bezpečné a účinné léčby. Je to téměř jako by nechtěli, aby se lidé vyléčili …

zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15 komentářů

 1. Lekno napsal:

  je to zial stale iba kyselina, asi to je dovodom konstatovania „pomáhá pacientům s rakovinou žít přibližně čtyřikrát déle“. nema nahodou „liecba“ natrvalo odstranit nerovnovahu ?
  lepsia je alkalizacia, remineralizacia, hydratacia a nastartovanie eliminacnych organov.

  • Majki napsal:

   jedlá soda smíchaná s javorovým sirupem

   • MUDrland Wenca napsal:

    Tak si ji na sobě vyzkoušejte. Já po ní dostal sepsi.

    • Majki napsal:

     Jedlou sodu používám několik desítek let a žádný problém!

     • Maroš napsal:

      Po prechode na ketogénnu dietu – vlastná skúsenosť, sa zmení celý mikrobiom – v ústach žiadne plaky a rychňa, vyčistia sa aj nechty na nohách – lebo aj tam fičia plesne na výpotkoch cukru. Len strukoviny, mäso, tuky, zelenina a ovocie – žiadne radikálne hladovanie, ale všetka múka a cukor a glutamát preč zo stravy – po 2 mesiacoch budete ako vymenení! Kto chce piecť „múčne“ – tak z cícerovej múky – je drahá, samé bielkoviny, ale plochý makovník osladený mixovanými praženými hrozienkami s maslom – raz za týždeň sa z nej zvládnuť dá /základ ako na piškótové cesto + kypriaci prášok/.

      • mentzer'sboy napsal:

       Pokud chcete držet ketogení dietu a být v ketoze tak nejezte zeleninu ani ovoce,tam musí být sacharidy skutečně skoro až na 0,to samé bílkoviny nemělo by se to přehánětbo i ty mužou vyhodit s ketozy.

       • Maroš napsal:

        No – ono je to kvázi ketogénna – nechcem ísť do čisto paleo – aj keď aj to je relatívne. Myslím, že ja konkrétne mám zmiešaný metabolizmus / DNA mikrobiom/ – od malička len ovocie a mäso. Matka ma vždy nútilajsť chlieb – bol mi protivný. Ale núdza – bez roboty a na sociálke a potom invalidné – ma donútili prežívať na múke a cukre – však čo – energia – a vtedy sa to zvrhlo! Lebo aj mačka raz začas zožerie kus chleba… Plus – je to kultúrna doktrína! „Sme oráči – Aryani a sejci!“ Lenže lenže – v pozadí je ZDROJOVÉ ZÁZEMIE VOJNY! toto si osvojte! Obilie je zdrojové zázemie vojny – na prežitie a transport vojaka, naktorého zdraví – mimo vojenskú operáciu – nikomu nezáleží! Obilie sa dá skladovať a transportovať – mäso pod sedlom vojaka nie! Žiadna 10-tisícová rmáda v svojom okolí neuloví jedinú srnu!

        Obilie /pšenicu/ vymysleli Anunaki DNA manipuláciou pred cca 8 tisíc rokmi! Kvôli vojne! O zlato = koncentrácia moci a bohatstva – dnes analógie oligarchie. Skladovať = honobiť! Odtiaľ je skok ku peniazom ako ku ekvivalentu energie – a zámeny! A kumuláciou energie – nie LEV kráľ tvorstva po tom, čo zožral zebru – ale blbý človek-otrok pazazitov – matematik – pomáha nulami drancovť planétu!

        Nebude mať čo žrať pre 11 miliárd ľudí? Ale veď 50% potravín sa likviduje kvôli trhovým špekuláciám. Odbočím…

        Keďže žijem mimo obec – na „krutú“ zimu som si nakúpil na každý deň pol kila šošovice na každý deň – keď budú 2-metrové záveje – „lebo aj také boli pred 20 rokmi“. Ale fakticky – zožral som len polovicu z toho – a hlad nemám /ako zákusok – dobrá surová domáca klobása s natrhanými listami hlávkovej kausty – zelí/. Myslím, že našu žravosť fakticky – okrem reklamy – fakicky zadefinovala fikcia „všežravosti“ – a tým aj baživosti po všetkom. „Človek je všežravec!“ – to povedal kto? Darwinisti? Aj prasa je všežravec a nežerie všetko! Otázka – vidíme sa tak my – alebo nás tak vidia naši manipulátori – „Oni /ľudia-zvieratá/ zožerú všetko… A nakoniec sa zožerú medzi sebou!“ Otázka – fungujú tak aj delfíni /i – lebo ich považujem za rovnocenné bytostí na sociálne vyššej úrovni ako to židácke chtonické spoločenstvo „nás“/?

    • pavel blaheta napsal:

     Příteli, co když to nebylo z té jedlé sody, ale naopak z úspěšného odbourávání nějakého nádoru v těle? Při úspěšné likvidaci rakoviny je třeba provádět současně detoxikaci – například kávovým klystýrem, který pomáhá odstraňovat mrtvé rakovinné buňky a posiluje činnost jater-

  • Laco napsal:

   Nie je to náhodou tak, že ľavotočivá kyselina askorbová sa ako slabá kyselina v tele rozloží na kysličník uhličitý (ktorý si odgrgnete) a zbytok je zásaditý (opak kyslého)? A to isté by malo platiť aj u askorbátu sodného?

 2. Maroš napsal:

  Na Slovensku pred týždňom uverejnili výzvu na stiahnutie nejakých vadných šarží tohto vnútrožilového vitamínu C! Inak – je dosť veľký rozdiel medzi pravotočivou syntetickou kyselinou askorbovou a ľavotočivou prírodnou – vitamínom C, a či je ten pravotočivý podávaný aj s betakaroténom – lebo bez neho nefunguje!
  https://www.aktualne-spravy.eu/%C4%8Dl%C3%A1nok/slovensky-urad-pre-kontrolu-lieciv-nariadil-stiahnutie-vitaminu-c-v-injekciach/1524338
  “ V móde sú infúzne terapie vysokodávkovým vitamínom C. Podnikavci si na tom vybudovali biznis, od klientov vyberajú niekoľkostonásobne predražené platby za jeho podávanie. “
  https://zivot.pluska.sk/clanok/550193/na-slovensku-vznikol-biznis-s-infuznymi-terapiami-vitaminom-c-lekar-ho-bezne-predpisat-nemoze

  „Příklad vitamínu C
  Kyselina askorbová představuje další z organických látek, jejichž molekuly se mohou vyskytovat ve dvou různých podobách a výsledkem je pak opticky levotočivá nebo pravotočivá látka. Opticky levotočivá forma kyseliny askorbové bývá označována jako vitamín C. Jedině v této formě je vitamín účinný a takto jej člověk získá nejlépe z pravotočivých bylin. Je to paradox, protože opticky pravotočivá forma kyseliny askorbové, která má jinak stejné vlastnosti, představuje naopak pro člověka neúčinnou a cizorodou látku, kterou potřebuje z těla vyloučit. Může ji přijmout jakékoliv množství a stejně bude trpět nedostatkem vitamínu C. Nebo, jak uvádí Ludvík Souček (Tušení stínu, str. 220) – „Je možno zemřít kurdějemi uprostřed hromad opticky pravotočivé kyseliny askorbové.“ Naopak nadbytečné množství takové cizorodé látky, pokud je člověk přijímá s jídlem, způsobuje její usazování v cévách i na jiných místech. A je pak například jednou ze zásadních příčin tvorby žlučníkových či ledvinových kamenů.“
  https://www.novaduchovnicesta.cz/informace/a13-pravotocivost-a-levotocivost-ve-hmote/

  Lieky z juhoamerického pralesa…
  Cesky dokument cesty do neznama – samani odchazeji
  https://www.youtube.com/watch?v=HNEeYkz5ttc

 3. mona napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=7iy-Zoz8YS8
  ok , ale vše začíná tuná….
  +germanska medicina,což je tady taky,tj. v „hlavě“
  mona

  • mona napsal:

   Vlastně začít by měl každý u sebe!!!A být zodpovědný každý sám za sebe,a nespoléhat ,že někdo něco za vás vyřeší, napíše paták…Pouze může pomoct ,nasměřovat.

  • Ludmila napsal:

   Protože musí léčit jak je jim nařízeno..a nebo můžou jít dělat něco jiného..Sama jsem ji dostala a také biologickou léčbu…všechno hrozně drahé..takže dobrý byznys..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.