No a máme to tady. Místo aby lidem otevíral oči a hovořili o věcech kterým rozumí, otáčí na podpadku a jde proti lidem. Kdopak mu stoupl na bolavé kuří oko

…..nemusíme se dvakrát ptát. Nejpravděpodobněji to byla bílá mafie, která si mohla pana Tunu koupit. Rád jsem se díval na jeho pořady, ale tímto značně přestřelil a já s ním končím. Je vidět, že neví o čem vůbec „mele“. Povídat, se zde nedá ani říci. Mele a plácá vlastní játra, protože je mu celá problematika naprosto cizí….

00:05

Rozhodně nemám zájem obhajovat některé údajné léčitele, kteří vše dělají jenom kvůli byznysu. Ale metoda, do které se pustil, je trnem v oku bílé mafii a ta se snaží všemožným způsobem zmíněné odvětví panem TUNOU zdiskreditovat.

Homeopatie funguje a hlavně je bez vedlejších účinků. Zabývá se jí mnoho lékařů. Nasazují ji tam, kde klasická alopatická léčba nepomohla. Proč dokonce v lékárnách prodávají homeopatika? Joalis  a  pan Jonáš má patenty a je to uznávaná metoda! Proč právě dnešní film od pana TUNY, který zachází až do krajnosti?????

Dodám jen jedno: pořad, lépe řečeno celá série pořadů je koupena nějakou společností. Ptám se.

PROČ PANE TŮMO, KDYŽ CHCETE HÁJIT ZÁJMY LIDÍ A JEJICH ZDRAVÍ, SE NEPUSTÍTE V POŘADECH PRÁVĚ DO CHEMTRAILŮ A SYPÁNÍ JEDŮ NA HLAVY LIDÍ VČETNĚ MORGELONŮ A JINÝCH SVINSTEV???? Na to už asi nemáte „koule“, že ano. Asi by to nebylo tak dokonale placeno. Ale u lidí, pro které jste doposud bojoval, byste byl hrdinou a mužem číslo 1…..

Tohle už není legrace. Podvodníci, kteří zabíjejí

https://www.stream.cz/adost/10016607-tohle-uz-neni-legrace-podvodnici-kteri-zabijeji

Pane TUNA, neučte orla lítat…..

V diskuzi pod videem je jasně vidět kdo vede primát. Mnoho trolů a koupených tlachačů „Údajné pravdy“. Tak to se jim povedlo. Pan tůma zapomněl, nebo o tom vůbec nic neví, že v Německu, Švýcarsku, Rakousku a na Slovensku jsou metody které kritizuje,  hodně používané homeopatickými lékaři. Dobrré ráno pane TUNO…..

tm číst diskuzi pod videem je zbytečné, mnoho trolů mimo pár rozumných lidí, kteří jsou neustále ubíjeni LIDMI S ÚDAJNÝMI TITULY. Je jenom otázkou času, kdy se možná pan TUNA pustí do alternativních webů a začne je pranýřovat s doporučením, aby jejich „pisálky zabásly“….

Jeden z komentářů:

Petr Mahler

Ubohé, neodborné, nedostačující, zavádějící
p. Tuna nemá žádné rysy odborníka: podrážděný, agresivní a zaujatý „nájemný“ novinář. Vůbec nebudu komentovat jeho vzezření a styl oblékání pro své „profi“ vysílání 🙂
Nebyla žádná příprava o tématu, 100 letém trvajícím výzkumu léčby frekvenční terapií, především v USA a obrovskou historií kazuistik za tu dobu…zaujatá reportáž. Psi štěkají, ale karavana jede dál 🙂
PS: pořád nevím, jak těm stovkám měsíčně vyléčeným lidem biorezonancí a frekvenční léčbou vysvětlit, že to vlastně byl podvod a jsou stále nemocní :))

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

25
Komentujte

avatar
11 Comment threads
14 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
Paveltomáš marnýjirikJindraJarka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sys
Host
Sys

Pro TM: rozčilil Vás pan TUNA natolik, že mu nemůžete přijít na jméno 🙂

Sys
Host
Sys

Alarmující pozvánka Babiše, profláknutí kandidáta na prezidenta Drahoše z AV a přemístění university financované největším manipulátorem světa Sorosem z Maďarska do ČR:
http://aeronet.cz/news/sorosova-univerzita-sionistickych-studii-v-madarsku-konci-babis-s-drahosem-nabizi-skole-prestehovani-do-prahy-centrum-svetoveho-zidovstva-opet-v-hlavni-roli/

Marie
Host
Marie

tomáši díky, taky jsem poslouchala a při nákupech se řídila jeho pořady.

Prosba. Od léta 2014 jste sliboval článek k Bovisům. Pak se toho ujala Aluška, zkončila také. Teď je ten nápor extrémní podle německého měřícího týmu a lidé jsou unavení, nemocní, podle mého okolí moc lidí postihuje mrtvice.

irile
Host
irile

Mám na to pro určité skupiny lidi co tvrdí, že je něco kravina odpověď :
,,Když TY nevíš, to neznamená, že to neexistuje!“
Tedy, když někdo zná problematiku urciteho druhu a prijde ovce,která má omezeny informační pristup ,tak to pak takto ve společnosti vypadá!
Tento pristroj znám a byla jsem také s ním vyšetřena.Doktorům to však neříkám!
Léčeni bylin pomohlo …
Můj čas je příliš vzácný , než s nim plýtvat v čekárně u doktora …

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Nic zvláštního, u hmoťáků je tohle normální. Ani nemusí být nikým koupený.

—-
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/17041-chovanec-se-postavil-proti-obrne-prav-drzitelu-zbrani-a-to-bylo-reci-.aspx

jirik
Host
jirik

Čínské léčitelství jako zákonem uznaný zdravotnický obor? Lékaři protestují

Možné uzákonění povolání terapeuta a specialisty tradiční čínské medicíny, které by mohla obsahovat novela zákona o vzdělávání zdravotníků, se pranic nezamlouvá České lékařské komoře (ČLK), jejíž vědecká rada tradiční čínskou medicínu označuje za „pouhé léčitelství”.
https://www.novinky.cz/domaci/434236-cinske-lecitelstvi-jako-zakonem-uznany-zdravotnicky-obor-lekari-protestuji.html

tauri
Host
tauri

Ahoj, nu nevím, zda se nechal koupit..Spíš mi příjde, že se nechal zblbnout kamarády z „branže“. Nikdo si nevšiml, jeho účesu? To, že začal sportovat na maratony..? Už to je nějaká změna a to, jak se nechal ostříhat a dělá najednou věci jinak značí obrovský tlak ovcí. Tenhle moderní účes ať každý pochopí, co znamená. Kobyla kope a s sebou vezme ještě pár lidí, co asi byli nerozhodní.. Ano čas se obrovsky zrychluje..dříve jsem měl času vice i na řešení věcí uvnitř. Nyní cítím, že nestíhám vše pořešit i když vím, jak na to, ale zkrátka není čas na příjmutí… Číst vice »

sibolet
Host
sibolet

Žeru občas i babišovo odpadové hospodářství,např.SELSKÉ MLÉKO OLMA,kde prodavači upřesnuji,že chci litr bílé brzdové kapaliny..U vietnamcu jsem si koupil soupravičku světově mizerné manikury,kde jsem si ohnul jeden ten bazmek a vyškrabuji si tak precizně zubní kámen..Takže jsem se vykašlal i na prevenci u zubaře..KDO SE BOJÍ,sere broky a je VĚČNĚ u lékaře.. https://www.youtube.com/watch?v=2iOEKhAaQ-M

Bary
Host
Bary

Moji příbuzní bydlící v Německu absolvují čistící metody a alternativní léčitelství již dlouho. Docela mne „rozhodilo“ že jim dost úkonů těchto terapií zdravotní pokladna proplácí. Snažím se také o to, abych se léčil pomocí bylinek a cvičení, ale u doktora se nezmiňuji a “ mlčím jak partyzán“. Hlavně u internistky bych byl určitě znemožněn. Obvodní lékař pro to má pochopení. Tedy ten „náš“

Maroš
Host
Maroš

Myslím, že by ste si mali všetci konečne uvedomiť, ako funguje tzv. „marketing“ NWO – doslova sa bojuje o každé percento! – každý zlomok percenta! Každá jedna ľudská činnosť a motivácia sú podrobne analyzované, aj vo vzťahu k iným činnostiam. Ten matematický model – „ako manipulovať všehomírom“ je úplne totožný s princípom kumulovaných stávok – t. j. – že PERCENTO/POČET/ PRAVDEPODOBNOSTÍ sa medzi sebou násobí!!! Lenže! – pokiaľ väčšina ľudí nemá pojem o tom, ako desatinné miesta ovplyvnia celkový výsledok, tak pravdepodobnosť = 0,25 sa im zdá mizivá, krát 0,15, krát 0,45… atď., a nevnímajú, kam sa tá JEDNA CELÁ… Číst vice »

Jarka
Host
Jarka

No tento pořad pana Tuny mě taky vytočil. Posílala jsem to na mejla Alue. Je videt za koho kope.

Pavel
Host
Pavel

Mne to také vytočilo. Dokonce tak, že jsem poslal dva mejlíky panu Sklenákovi – předsedovi poslaneckého klubu ČSSD. Ptal jsem se ho, jestli se v ČSSD všichni už zbláznili, nebo jestli prostě chtějí jako strana odejít z politiky. Je to podobné jako před posledními volbami, kdy tenkrát ten magor Mládek si dovolil prohlásit o podstatné části občanů (živnostníci), že to jsou podvodníci a příživníci. To bylo tenkrát na přesdržku a oni z něj udělají dokonce ministra hospodářství. Je to výsměch voličům, ale nic by se nemělo přehánět. Oni v říjnu zjistí, že jsou pitomci, ale to již nebudou nic znamenat… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

Doplňuji data – nějak jsem až po přečtení mého příspěvku zjistil, že jsem nenapsal proč a o čem byly mé meily panu Sklenákovi. Kvůli návrhu ministra zdravotnictví pana Ludvíka, aby bylo léčitelství používající frekvence postaveno mimo zákon. A fakt mne to vytočilo.