Norská policie bije na poplach: „Radikální Islám převzal město Oslo!“

Policie v Norsku tvrdí, že zcela ztratila kontrolu nad městem Oslo, poněvadž radikální islamisté převzali oblast.

Podle policie Grønland, okres ve městě Oslo, zažívá „apokalyptickou míru násilí a bezpráví.“

Okres Grønland v Oslo vypadá jako Karachi, Basra a Mogadišo dohromady. Lidé prodávají drogy otevřeně vedle stanice metra Grønland, násilí se šíří a policie to z velké části vzdala. Není to už Norsko nebo Evropa.

Policie je bezmocná. Už před pěti lety Aftenposten, proislámsky orientovaná publikace, která je největšími novinami v Oslo, uvedla, že v této oblasti jsou hlídky uplatňující právo šaría, a gay páry jsou napadány a pronásledovány. Imigrant Fatima Tetouani říká, že Grønland je více muslimský než Maroko!

Ženy jsou v Oslo v noci znásilňovány a muži jsou oloupeni, víc než kdy jindy.

 

Sturla Nøstvik (36) uvedl svůj děsivý zážitek. Nepředpokládal žádné nebezpečí, když náhle se hlaveň pistole objevila na jeho čele. To byl začátek padesáti minut pekla, které si prožil jako rukojmí zlodějů.

Za posledních deset let bylo v centru města a v oblasti policejní stanice Grønland (přistěhovalecké ghetto) okradeno více než 4.000 lidí. Většina z nich jsou mladí muži. Od letošního roku je hlášeno 351 loupeží a 50 znásilnění jen v Grønlandu.

Policejní důstojnice z Oslo v televizním rozhovoru popisovala konkrétní případy znásilnění a hrůzy páchané migranty. Děje se to už 10 let! Násilníci jsou mladí muži z jiných zemí, často žadatelé o azyl. Přicházejí často ze zemí s odlišným pohledem na ženy než v Norsku.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

20 komentářů

 1. jirik napsal:

  A něco ze slovenska
  Obyvatelia Piešťan sú vzhľadom na početné návštevy z arabských krajín zvyknutí na ženy úplne zahalené v burkach. Na čo však zvyknutý nie sú je, keď odchádzajú z obchodu bez zaplatenia.
  http://www.hlavnespravy.sk/ocity-svedok-tvrdi-ze-zena-v-burke-odisla-z-lidlu-v-piestanoch-s-nakupom-bez-zaplatenia-nikto-sa-ju-neodvazil-zastavit/1141654

 2. Franta napsal:

  Chovají se podle své víry, dodržují právo šárija, přijali jsme je. Tak proč nám jejich chování vadí?

  • Palo napsal:

   Ja som nikoho neprijal, ani nehodlam! Ti nie su dobri ani ako krmivo pre selmy v zoo. Lebo by chudatka zvieratka pokapali….

   • kesso napsal:

    to by som netvrdil! Praveze ked bude treba tak musime ten odpad priemyselne spracovat!

    • lojzo napsal:

     Politici by měli do OSLA poslat tak 2000 mužů v plné zbroji a střílet je jako škodnou,neboť ,,majorita,,je okrádána těmi,kteří přišli jako lékaři a inženýři/dle MERKELOVÉ a KALOUSKA/pracovat pro evropu!

  • stefan napsal:

   franto nastěhuj si je domů když je tak máš rád

  • jiřka napsal:

   tak si je nastěhuj k sobě francku

   • mirexx napsal:

    Tak je. Keď tu u nás na SK muslimky chodia zahalené je to v poriadku??? Len by skúsila naša žena európanka ísť v minisukni v ich krajine , by ste videli ten bordel!

 3. Tibb napsal:

  Ľudia nie to politici a dnešná politika ich prijala a poslala medzi nás to je rozdiel. Nanútili aj keď medzi ľudmi sa nájdu blbci čo sa ich zastávajú.

 4. Jiři napsal:

  Prerozdelit do celé EÚ! Proč by jen Oslo melo mít výhody?

 5. Jarda Orlík napsal:

  Nasaďte na ně Varnevernet a máte po starostech.

 6. Vojta napsal:

  Zatiaľ neznásilnili žiadnu policajtku?

 7. ssixx napsal:

  Kdyz se kozomrdi neumej chovat, tak proc to buldozerama nenahrnete do more??? To je jako tady s cikanama ! Nechapu kdo takto premysli, svoje lidi trestat, kdyz neco reknou o kozomrdech, ale je za vrazdy, nasil atd. nikdo neumi potrestat ? Lidi, cim premyslite ? Potom se nedivte, ze Evropa zmizi, kdyz si to delate sami. Poradek by mel dodrzovat kazdy !!!!!!!

 8. lívia napsal:

  Poznám pár moslimov,ktorí u nás žijú,založili si rodiny,pracujú a môžu byť príkladom,nielenže nepožívajú alkoholické nápoje,ani ich nemajú v dome a keď majú návštevu trebárs slovákov,tak alkohol podávajú mimo bytu,alebo domu.Takže je to o tom,aký je to človek,nie či je moslim,katolík,evanjelik,a.t.ď.A znásilňovanie,krádeže,lúpeže?Pozrite si denne JOJ-ku krimi,čo tam vidíte a počujete?Máme problém s našimi spoluobčanmi a nenahrnuli sme ich buldozérami do mora.

  • Dr. E. Hak napsal:

   Ano, muslimové jsou i slušní a normální lidé. Dokud jsou ve svém prostředí a nikdo nezkoumá jejich náboženskou zanícenost, je možné žít normálně. Problém nastává ve chvíli, kdy do prostředí muslimské diaspory přijde nějaký radikální wahábista. Jednak se menšina vždy chová sektářsky a posiluje příslušnosti k ní. To se týká jakékoliv skupiny, ať už genderové, národnostní nebo náboženské. U národnostní nebo genderové skupiny to není problém. Náboženství nebo ideologie je komplex pravidel, které jsou vždy využívány jejich vykladači k snadnému přístupu k finančním nebo materiálním prostředkům skupiny. Islám je ideologie, protože kromě víry v boha určuje i kodex chování a vynucování k expanzi. Geniální koncept parazitního způsobu existence, který je ideovou pastí pro své příslušníéky, ze které není úniku pod hrozbou smrti. Proto je v Evropě tento koncept úspěšný, protože pro obyvatele sekularizovaných států je skryt pod náboženskou fasádou a idea lidských práv, která je nebezpečnou a nedosažitelnou iluzí, nedovoluje proti této myšlenkové agresi bránit.

 9. J. napsal:

  Tve k čemu maj policajti pistole? Tve uvidim dealera drog nasypu do něj olovo. Uvidim jak někdo znásilňuie nasypu do něj olovo.

 10. Rio napsal:

  Tamojšia policia stojí za hovno !!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen + 7 =

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!