Nositelé jediné správné pravdy označují ostatní za burany a blbce

„Je ale dobré vědět, jak se vybarvují některá média, včetně těch tzv. veřejnoprávních, jaké informace podávají a jaké zamlčují, jak se na sociálních sítích vyjadřují konkrétní novináři, jindy strážci objektivity a nadstranického nadhledu,“ napsal na svém facebookovém profilu Jiří Zimola.

„Vlna demonstrací proti premiérovi rozděluje Česko. Jsem dalek toho označovat demonstranty jako ukřičené nemyslící stádo a naopak si myslím, že každý racionálně uvažující politik musí nad jejich aktivitou přemýšlet. Že s sebou vlna emocí nese i nepravdivá a nespravedlivá obvinění, je logické a opět platí, že s tím musí politici počítat,“ napsal na svém facebookovém profilu bývalý hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola.

 

Je ale dobré vědět, jak se vybarvují některá média, včetně těch tzv. veřejnoprávních, jaké informace podávají a jaké zamlčují, jak se na sociálních sítích vyjadřují konkrétní novináři, jindy strážci objektivity a nadstranického nadhledu, jak aktivisticky svolává Seznam.cz demonstranty na náměstí a pláně,“ píše se dál v Zimolově komentáři. (Pozn.: No není se čemu divit, podíl v Seznam.cz koupil údajně George Soros.) 
zdroj: 9
Možná ten hulákající dav na Letné (alespoň někteří) pochopí, že se stali jen nástrojem pro jiné zájmy a že zde nejde o Babiše. 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. Miroslav napsal:

    Nikdy jsem po volbách neslyšel něco o „rozdělení společnosti“, nikdy ! Až po vítězství ANO se tato formulka objevila. Vždy to bylo, počkejte , příště Vám to nandáme. Ale hlavně, parlament alespoň nějak pracoval. Teď se jenom hádají, doufám, že jim to volič spočítá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..