Nouzový vysílací systém – „Nevycházejte z domu“. Veškerý transport bude mimo provoz. Dnešek se znovu zapíše do dějin. Odstoupí Trump?

NALÉHAVÁ ZPRÁVA – 13. března 2018

Březnový idus (15. března) se blíží. Z dějinného hlediska mají březnové idy zvláštní důležitost – v tento den se odehrálo mnoho historicky významných událostí

 

 

Mnoho zdrojů se shoduje, že Aliance odpálí akciový trh právě v tento den – 15. března. Tak by se do historie zapsal další významný březnový idus – jako den, kdy byla definitivně poražena Kabala.

RV má začít ještě před touto událostí. Pokud jsou naše data správná, má být spuštěno již 14. března

Akciový trh se propadne během několika dní, přesný počet znám není.

To umožní, aby RV výměny/vyplacení proběhly ještě před „úklidovou“ akcí s rozpečetěnými žalobami.

Jakmile se trh propadne na určitou hranici (40-50%), náčelník vojenské policie začne s vyšetřováním všech 18 500+ žalob.

Veškerá televizní vysílání budou přerušena nouzovým vysílacím systémem, který bude všechny lidi varovat, aby zůstali doma.

Bude vyhlášeno celostátní uzavření hranic. Všechny transportní služby budou mimo provoz.

 

 

Jakmile bude hon na obžalované zločince u konce, na scénu vstoupí Republika a uzákoní NESARA.

V současnosti není známo, zda Trump zůstane ve funkci prezidenta, nebo odstoupí.

Následně UST oznámí, že americký dolar je již oficiálně kryt zlatem.

Krátce na to bude následovat  i zbytek světa – IMF zavede globální měnový systém založený na zlatém standardu.

Poté, co proběhnou všechny výše zmíněné události, přijde OSN s globální verzí NESARA (GESARA).

 

Překlad: raja

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

20
Komentujte

avatar
6 Comment threads
14 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
AlesrajaKarelMarošsibolet Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jandera
Host
jandera

OSN přijde s nasara, vždyt OSN je největší teroristická organizace , která tu kdy byla, Hitler i ISIL dohromady jsou/byly proti OSN břídilové. Od OSN lze čekat jen nejohavnější nový světový řád NWO. Pěkná mediální „předmasáž“, ale zamotatat do toho satanistickou OSN tak to už chce hodně odvahy, nebo blbosti.

armag
Host
armag

Ten akciový trh a pád dolaru hlásá pan Fulford již 10 let a furt nic. Copak vám to doopravdy nepřijde trapné tu stále zveřejňovat jeho plané řeči…

Konečně už pochopte, že žádný spravedlivý řád nepřijde, pokud se něco velkého stane ve světě financí, tak leda to, že všichni zchudnou. Jediná výjimka bude pan Rothschild a jemu podobní, protože ti vše skoupí.
A z obyčejných lidí budou jen otroci.

A konečně už ten komentář zveřejněte. Proč se tak bojíte, vždyť každý vidí, že z keců pana Fulforda se nikdy nic nevyplnilo…

tomáš marný
Admin

Milý armagu,
pokud vím, fulford se k tomu vyjadřoval a jasně řekl, že některé jeho info byly skutečně záměrně jemu předhozené aby ho dishonesovali. Musím napsat, že dolar měl skutečně padnout k 01.05.2004. Přesně tak to bylo připraveno viz článek o jednodolarové bankovce a vývoji, jak byl připraven. Jedou po několika kolejích a je jasné, že okamžitě zařadí výhybku, pokud by jim ta nyní předurčená z jakéhokoliv důvodu nevyhovovala.
6e přijde pád dolaru a celého trhu je každému jasné a říkají to i burzovní experti v Německu…..
Toš tak….
tm

aston
Host
aston

Snad máte pravdu…..

Ar
Host
Ar

Souhlasím, že všechna ta varování jsou už trapná. Roky je virtuálně strašeno tisíci zatčenými, ale praxe je přesně opačná, zloduši vítězí. Všichni varují o revolici v USA, už třetí měsíc má každý večer vypuknout revoluce v Německu, ale o tom, že proběhne dobře organizovaný majdan v ČSSR nikdo nevěděl natož varoval!

tomáš marný
Admin

Are,
o tom jsem psal, že se USA bude snažit zmocnit se všeho v ČR a na Slovensku. Psal jsem o tom minulý rok, že budou museti vdrancovat i tyhle země…..
tm

jirik
Host
jirik

Na konci války 1945 jamící rozbombardovali co se dalo, po listopadu 1989 rozkradli co se dalo,…tak mě napadá co kromě vojenského šengenu a kanonenfuteru česká a slovenská republika má tak cenného, že je chcou zase zlikvidovat……

tomáš marný
Admin

Milý jiří,
copak asi. No přece myslící lidé a slovany ještě k tomu. Chtějí nás otrávit a zlikvidovat…..
tm

jirik
Host
jirik

Takže můžeme dopadnout hůře jak američtí indiáni, kteří skončili v rezervacích…..

Ales
Host
Ales

Presne. To nejcenejsi na nasi zemi jsme mi sami! Dokazete si predstavit jak bude vypadat budoucnost na zemi bez nas slovanu? V takove spine zit nehodlam, dekuji opravdu ne

Maroš
Host
Maroš
Kamil
Host
Kamil

Tady tyto posty mi přijdou hodně ujetý. Hodně mi to přípomíná mathewa, jak psal, že obama je duchovní bytost. To byla taky síla.

Následně UST oznámí, že americký dolar je již oficiálně kryt zlatem. – a kde by na to vzali zlato?

Dolar skončí, to je jasný, ale pokud by to bylo tímto způsobem, máme tu válku na to tata.

Celestina
Host
Celestina

Tak to vypadá, že blokujete většinu komentářů, které nesouhlasí s obsahem vašich článků – těch souhlasných ale nějak ubývá, čtenáři se naštěstí řídí vlastním rozumem a srovnávají informace i odjinud a fakta. Takže laskavě zveřejněte i tento již poněkolikáté zablokovaný komentář !!! Tím, že potlačujete nesouhlasné komentáře nahráváte straně temna a to snad není vaším cílem ?Celestýno Nový finanční systém takto násilně zavedený by zcela znehodnotil veškeré úspory a příjmy většiny obyvatel, uvrhl by je do extrémní chudoby a udělal z nich ještě větší otroky než jsou dnes. Těch bohatých by se to moc nedotklo, neboť mají více peněz než… Číst vice »

tomáš marný
Admin

Pro všechny,
jestli někdo vystupuje pod různými jmény a stejnou IP na tadescu nebo schválně mate svými jmény lidi a sám si odpovídá, je pak dle IP blokován a nebudeme se tím už zabývat. Myslím si že jsou důležitější věci dnes řešit než nějaké kidy pidy druhých. Tak se nerozčilujte a zameťte si před svým prahem. Buďte vůbec rádi, že Vám někdo je ochoten překládat a dávat články ze zahraničí. toš tak…..
tm

Ales
Host
Ales

Celestyna kopíruje a mele jedno a to same dokola. Za celou dobu tadesca mi zde nikdo neodmitl zveřejnit prispevek a to ne pokazde souhlasim s vyse uvedenym. Stezujte si na cenzuru na novinkach a podobnych srackometech a neotravujte nas svymi radoby duchovnimi kecy celestino.

Karel
Host
Karel

Jsme rádi pane marný že to pro nás blbce vůbec překládáte. Je to však vaše rozhodnutí a nikdo zde vás k tomu nenutí. Stejně tak jako nás sem nikdo nenutí chodit a číst to. (Doufám že ne). Pěkný den všem.

Maroš
Host
Maroš

Celestína – „Nový finanční systém takto násilně zavedený by zcela znehodnotil veškeré úspory a příjmy většiny obyvatel, uvrhl by je do extrémní chudoby a udělal z nich ještě větší otroky než jsou dnes. Těch bohatých by se to moc nedotklo, neboť mají více peněz než dokáží spočítat a i kdyby přišli o většinu, budou si za ten zbytek v klidu žít dál. “ – pokiaľ je to myslené tak, že tým, ktorí majú 100 miliónov a po zmene im ostane milión – tak si to celé predstavujem, ako pekár pečie rožky len pre takéhoto a ostatní dobrovoľne skapú od hladu,… Číst vice »

sibolet
Host
sibolet

Alles gute,ale toŽ tak..Lieber Volksgenosse..