Nová katastrofa 5G vysílačů v Kalifornii. Kolemjdoucí filmoval mezi dvěma 5G anténami padající mrtvé včely z nebe

…..ptám se sám sebe, co všechno se musí ještě stát, aby jatka 5G na planetě Zemi byla okamžitě zastavena. Bez jakýchkoliv studií si dovolili spustit na testovací provoz ďábelský systém pro eliminaci lidstva. Okamžitě při zapnutí ohrožuje ekologický systém. Posuďte prosím sami…..

07:27

SYSTÉM 5G MUSÍ BÝT  OBČANY VŠECH ZEMÍ ZASTAVEN

Velká většina obyvatelstva je nespokojena a mnozí zhrozeni ze systému 5G, který je zaváděn postupně do provozu bez jakýchkoliv testů dopadu na člověka. A to ještě záludně a skrytě. V podstatě je ani nemusejí dělat, věda a vědci moc dobře vědí, že technologie JE PRO LIDSTVO SMRTELNÁ!!!!!

Dne 15. července zdokumentoval Phillip Sites v Sierra Madre (Kalifornie) mezi anténami 5G, které byly v rozmezí 10 metrů od sobe, nespočet padajících včel na zem, byly okamžitě mrtvé.

V originálním textu níže se podívejte na obrázky.

Dle mota: Co oči nevidí, to srdce nebolí“ byly antény systému 5G maskované, aby nebyly vidět na první pohled. Phillip Sites ustaraný obyčejný občan komentoval a filmoval brutální podívanou padajících mrtvých včel při průletu mezi anténami v tomto malém prostoru. Asi ani sám nevěděl, že jemu samému tento systém drancoval DNA a určitě si z toho odnese neblahé následky pro svůj organismus.

Jeho video se stalo virálním. Hned si videa všiml anglický bulvár Daily Star a umístil jeho video na svých internetových stránkách.

Hned na začátku videa se rozčiluje Phillip Sites kvůli instalaci těchto dobře maskovaných antén bez jakýchkoliv výzkumů nebezpečnosti pro okolí a lidi, a hlavně s jak velkou rychlostí jsou všude rozmísťovány.

Na konci videa, které má 2:40 min. komentuje čím dál tím více padajících mrtvých včel ze vzduchu slovy „slyším dokonce nárazy na zem“ „I can hear them dropping!“

Co se zde odehrávalo je v podstatě hororový sen s následnými devastačními následky pro faunu a flóru. Je to jako scéna z hororového filmu, kdy se i vy můžete stát nechtěnými herci.

Alex Johns a David Icke před desetiletími varovali lidstvo před přicházející děsivou technologií, což většina lidí brala s výsměchem a úšklebky, co si to zase vymýšlejí za nesmysly a bludy…..

Volně přeložit a doplnil tm 

Zdroj: https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/hundreds-bees-drop-dead-5g-18852434

Zdroj: Legitim.ch

Kalifornien: Passant filmt, wie Bienen zwischen zwei 5G-Antennen leblos auf den Boden klatschen!

Breite Teile der Bevölkerung sind besorgt und viele Wissenschaftler warnen vor dem grossen Gesundheitsrisiko der 5G-Strahlung, doch der Ausbau findet trotzdem statt; ohne Sicherheitsanalysen.

Am 15. Juli dokumentierte Phillip Sites in Sierra Madre (CA), wie zwischen zwei 5G-Antennen, die in einem Abstand von rund 10 Metern aufgestellt sind, unzählige Bienen leblos auf den Boden klatschten.

Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von Kopie von FAKE

Besonders auffallend ist die aufwendige Tarnung der 5G-Antennen; ganz nach dem Motto: Aus den Augen aus dem Sinn. Phillip Sites, ein besorgter US-Bürger, erklärt im folgenden Video das traurige Spektakel, das sich in einem stark verstrahlten Raum abspielt. Auf Youtube hat er gerade mal 251 Abonnenten (Stand: 9.9.2019), doch sein Video ging viral und erzielte über 130’000 Aufrufe. Seine kurze Dokumentation schaffte es zudem in das britische Boulevardblatt Daily Star. (Ein Jammer, dass die Mainstream Medien die Gefahr nicht Ernst nehmen und den Ausbau des 5G-Netzwerks geschlossen befürworten.)

zzz3

Bild anklicken, um das Video zu sehen!

Am Anfang des Videos empört sich Phillip Sites über die vielen Antennen, die trotz fehlenden Risikoanalysen im Eiltempo aufgestellt werden. Dann erklärt er, dass die 5G-Strahlung, wie man sieht, offensichtlich eine schlechte Auswirkung auf die Umwelt hat. Mit seiner Kamera zeigt er die unzähligen Kadaver und gegen Ende des Videos (2:40) stellt er plötzlich fest, wie während des Filmens noch mehr Bienen vom Himmel fallen und beschreibt, dass er sogar den Aufprall hören kann: „I can hear them dropping!“

Fazit: (Was sich gerade abspielt ist ein Albtraum.) Ironischerweise starren die meisten ahnungslos auf ihre Smartphones, während die Strahlung munter ihre DNA zerfrisst. Wer sich fragt, warum die Regierung den Ausbau der 5G-Cloud so fahrlässig und praktisch hinter verschlossenen Türen durchwinkt, muss wissen, dass das gesundheitliche Risiko der 5G-Technologie einem wichtigeren Plan im Weg steht. Das Schweizer Fernsehen hat die transhumanistische Agenda in der Politsendung Arena des 8. März „Wer hat Angst vor 5G?“ etwas höhnisch aber verblüffend ehrlich offengelegt. Es geht darum, alle Menschen über Mikrochip-Implantate einer globalen 5G-Cloud anzuschliessen, ähnlich wie das heute mit den Smartphones schon der Fall ist. Implantierte Mikrochips sind die Weiterentwicklung der Smartphones, die die allermeisten ohnehin schon permanent am Körper tragen. Deren Verlagerung in den Körper ist nur noch ein kleiner Schritt entfernt und für viele leider schon fast eine Selbstverständlichkeit. Pioniere der Wahrheitsbewegung, wie Alex Jones oder David Icke, warnen bereits seit Jahrzehnten vor dieser Entwicklung. Was damals noch als schockierend und unvorstellbar galt, wird heute von breiten Teilen der Bevölkerung als normal wahrgenommen, weil die Agenda in kleinen Schritten vorangetrieben wurde.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

28 komentářů

 1. Vaclav napsal:

  I vetrne elektrarny nici ptaky, insekty a jejich hluk frekvencemi v neslysitelnem pasmu zatezuje populaci. Jenom se o tom nesmi psat.

 2. JardaRetarda napsal:

  Ale to sú už nebezpečné frekvencie (30 až 300 GHz), je pravda, že aj vyžiarený výkon je dôležitý a ten statočne bude prekračovaný, ved kto ho zmeria?

 3. Eliáš Mentor napsal:

  Kdyby se antény stavěly výše, nebyl by to tak vážný problém. Jenže v Kalifornii mají bohužel zákony, které nutí telekomunikační společnosti stavět vysílače nízko. U nás jsou většinou antény dostatečně vysoko a daleko od toho, aby kolem nich létal hmyz, či dokonce se okolo pohybovali lidé. Nicméně 5G má mít menší vysílače blíže k sobě a to může problém přinést i k nám. Zde se ukazuje, že staré paneláky, které stíní mobilní signál, jsou vlastně velmi praktické. Pokud si chcete zavolat, jděte k oknu.

  Viz příspěvek z diskuze pod videem na YouTube:
  Tyler Vanoverpřed 1 měsícem (upraveno)
  Industry construction expert here.
  Those towers are not 5g they are 4g.
  All modern 4g sites are outfitted with 5g capabilities. Not specifically to operate at 5g frequencies, but at the lower band using 4g radios to communicate with the future 5g infrastructure which will be much smaller antennas, every several hundred meters in every direction on every public street. This bee killing phenomenon has been talked about for years inside the industry.

  All tower climbers can attest to bees getting „drunk“ on rf signal coming from the towers, which act as a lure.

  Heavily concentrated 4g activity like the site featured in this video, can aggregate alot of frequency, and since its so low to the ground, it becomes quite dangerous for low flying insects.

  Blame California city regulations for these „hidden“ low height cell structures. We build them up high and away from people for a reason.

  • Mirec napsal:

   ad: „U nás jsou většinou antény dostatečně vysoko a daleko“
   ano, niektore su dostatocne vysoko na panelakoch, hned nad hlavami ludi, ktori sa tesia, ze im telekom zaplati par halierov za ich obetovane zdravie.

  • kiana napsal:

   Tak pokud to je „pouze“ 4G vysílač nízko položený, který toto způsobí, pak nechci vidět, co budou dělat 5G vysílače (které musí být nízko položené a musí jich být na dané ploše mnohem víc než 4G vysílačů).

   Tady je zajímavý článek o 5G (na video jsem se nedívala):
   https://aeronet.cz/news/video-milimetrovy-zabijak-5g-radiace-z-mobilnich-vezi-5g-americke-spolecnosti-verizon-vyvolala-poskozeni-mozku-u-celeho-personalu-hasicske-stanice-mesta-v-kalifornii-prijimaji-zakazy-vystaveb-5g/

   Píše se tam:
   Stejně tak americkou společností otřásla i reportáž o hasičích, kteří měli na své stanici nainstalovány dvě mobilní věže a po nějakém čase se u všech hasičů začali projevovat výpadky paměti, dezorientace v prostoru a v čase, zmatenost. Lékař u všech hasičů zjistil buněčné poškození mozku. Aby to bylo ještě více skandální, v zemi svobody v USA mají velmi podivný telekomunikační zákon, který zakazuje městským radám zakazovat výstavby mobilních věží, pokud jako důvod pro zákaz jsou uváděna zdravotní rizika. Lidé si tak podle zákona nesmí v USA na mobilní věže stěžovat, jinak právníci americký telekomunikačních společností můžou osobu nebo město zažalovat a přivést ho k bankrotu.

   na počátku listopadu minulého roku uveřejnili američtí vědci závěry 20-letého výzkumu, který potvrdil, že radiace z mobilních věží způsobuje rakovinu u laboratorních krys, ale co je zajímavé, téměř výhradně u samců. americký telekomunikační průmysl nasadil obrovské prostředky na to, aby studia vůbec nevyšla. Nakonec byla publikována

   Aby bylo možné vůbec signál 5G přijímat v budovách, musí být vysílače 5G umístěny velmi hustě v obydlených oblastech, lepší je použít označení “extrémně husté pokrytí”.

   Aby nedošlo k poškození biologických tkání obyvatel v budově, nemůže být výkon zvýšen nad limit a místo toho musí být k budově z druhé strany nainstalován druhý 5G vysílač, který bude penetrovat budovu z druhé poloviny stavby. Problém je v tom, že výkon věží už tak je na alarmující úrovní a nikdo neví, co to udělá s lidmi v dlouhodobém horizontu. Je to stejné, jako když budete dýchat výfukové zplodiny z výfuku. Když se nadechnete jednou za rok, asi to s vámi nic neudělá. Když to budete dýchat 24 hodin denně a po celé dekády, tak asi tušíte, jak to skončí.

   Věže 5G budou rozesety okolo budov dokonce i z několika stran, aby vlnění prošlo dovnitř stavby
   Milimetrové vlnění 5G sítí v blízkosti vysílačů navíc nepůjde odstínit a nepomůže ani Faradayova klec, protože milimetrové vlny takovou klecí a jejími oky bez problému projdou.

   Povrch planety nebude pro lidi, na povrchu Země nezáleží. Muskova celoplanetární síť Starlink není určena pro lidstvo, to je pouze záminka, zástěrka. Ten radiační výkon bude tak obrovský, že je jasné, že to není určené pro mobilní komunikaci lidstva, ale pro vznik celosvětové planetární a satelitní sítě, která bude řídit roboty a autonomní systémy pohybující se na povrchu celé planety.

   Člověku zůstanou jen 3 cesty pro přežití lidského genomu, cesta nahoru v raketách na jiná planetární tělesa. Cesto dolu, do podzemí planety Země. A třetí cesta, singularita a splynutí člověka a stroje.

   Starlink je totiž ve skutečnosti Skynet. Nebude to komunikační síť určená pro lidi, a to si vzpomeňte na filmovou sérii Terminator, kde Skynet byl prezentován nejprve jako obranný systém, ale později v alternativní minulosti jako skvělá celosvětová komunikační síť. V obou realitách šlo ale o síť, která nebyla určena lidem, ale k řízení strojů, robotů a autonomních systémů, které na zničené Zemi brázdily zničený povrch planety. Když mocní tohoto světa hovoří o 5G, myslí na novou éru robotů, stroj, AI a autonomních systémů, které mezi sebou musí nějak komunikovat, a k tomu je potřeba celoplanetární síť všech sítí. Milimetrový zabiják 5G.

 4. mariankosnac napsal:

  Pre koho to robia, kolko ludí má 5G telefon? To zas budu vsetci kupovat nove fony..

 5. katastrofik napsal:

  Rovnaká technológia ako 5G sa už hodne dlho používa v integrovanom záchrannom systéme TETRA (hasičí, záchranka, polícia…) a tiež aj v bezdrátových systémoch na prenos dát ako je napríklad UbiQuity, Mikrotik a iné aj na vyšších frekfenciách ako 5 GHz.

  • tereza napsal:

   Jen nezaměňujme 5G (pátá generace) s 5 GHz (frekvence).

   • pzv napsal:

    Na druhej strane, 5 GHz wifi frekvencia sa ukazuje byť tiež značne škodlivá.

    5G siete sú obvykle udávané v troch základných frekvenčných pásmach: 6 GHz, 23-26 GHz a 30-300 GHz

    Napriek tomu, že sa oficiálne brojí proti nastupujúcim 5G sieťam, tak 5 GHz wifi už má mnohé vlastnosti podobné 5G sieťam.

    Čo ma úplne šokovalo bolo zistenie, že najnovšie wifi zariadenia (Wifi 802.11ac) pracujú primárne v 5GHz frekvencii a na staršiu 2,4 GHz frekvenciu sa prepínajú výlučne v situácii, kedy žiadna 5GHz frekvencia nie je k dispozícii.

    A teraz si zoberme štandardnú situáciu:

    Sedíte v kancelárii. Na stene zavesená vysokovýkonná wifi (Cisco, Huawei,…). Primárny komunikačný kanál 5 GHz.

    Za okolitými stolmi sedia vaši kolegovia. Každý má na stole moderný notebook, vedľa neho položený smartfón. Okrem samotnej wifi zo steny tak človeka ožaruje aspoň desiatka 5GHz signálov od okolitých stolov, mnohé z ani nie metrovej vzdialenosti. Fakticky taká nízkovýkonná všestranová mikrovlnka.

    Ja osobne som citlivý na elektromagnetické frekvencie, bolí ma z nich hlava, zle sa mi rozmýšľa.

    Jednoznačne som vypozoroval, že v prostredí, kde beží 5 GHz signál wifi sa cítim výrazne horšie ako v prostredí, kde beží výlučne starší 2,4 GHz signál.

    Fakticky vzato ani nemusia zavádzať pravé 5G siete. Ugrilujú nás aj obyčajnou 5GHz wifi.

    Mimochodom, najnovší návrh wifi štandardu (wifi 802.11ax) plánuje využívanie frekvencie 60 GHz (!!!), čo je plne v pásme 5G sietí a predpokladám, že to bude na ľudí v okolí takej wifi doslovný masaker.

    • kiana napsal:

     Notebooky a smartphony signál (až na vyjímky) přijímají, ne vysílají. Vyjímkou je, když si někdo vytvoří „hotspot“. Ale máš správné tušení do budoucna, protože někdo chce něco takového prosadit (což neznamená, že se mu to podaří).

     • pzv napsal:

      Nemáš pravdu… Celé je to trochu komplikovanejšie.

      Úvod do témy tu:

      Riziká mobilov a wifi sietí. 6. časť: Nepretržité žiarenie “stand-by” režimov
      https://diskuter.wordpress.com/2019/04/08/rizika-mobilov-a-wifi-sieti-6-cast-nepretrzite-ziarenie-stand-by-rezimov/

      Sú dva typy dátových tokov:

      Jeden je „stand-by“ majákový signál (ktorý vysielajú nepretržite vysielače ako sú wifi routery, mobilné anténty, TETRA vysielačky, DECT telefóny atď)

      Druhým typom signálu je, že všetky spotrebiče, ktoré komunikujú internetovým protokolom (napríklad smartfón) posielajú v rámci komunikácie oboma smermi metadáta (tzv. http hlavičky). Pomer odoslaných a prijatých dát je približne 1:11 (dáta odoslané prehliadačom na server verzus odpoveď servera)

      Laicky povedané, keď sťahujem cez smartfón z youtube 700 MB film, tak smartfón v rámci procesu sťahovania odošle cca 70 MB metadát na udržanie komunikácie.

      A teraz si zoberme praktickejší príklad: smartfón nepretržite kontrolujúci, či existujú aktualizácie gmailu, facebooku, aplikácií atď…

      Celkový dátový tok zo smarftónu bude samozrejme nižší, než z wifi (približne 1/10). Čo je rozdiel je v tom, že smartfón alebo notebook sa nachádzajú výrazne bližšie a tak aj takto nízky dátový tok človeku výrazne škodí. Druhá vec je, že z biologického pohľadu sú dôležité nie priemerné hodnoty dátového toku žiarenia, ale jeho nárazové špičky (maximám). Prirovnal by som to bodaniu ihlami. Aj keď človeka tá ihla bodnie iba raz za 15 sekúnd, stále to bolí a zdraviu škodí.

    • katastrofik napsal:

     Tam kde je Cisco AP je zvyčajne aj Cisco wifi controller. Ten dokáže nastaviť vysielacú uroveň na klientoch (tiež aj na všetkých AP) tak, aby sa vzájomne neovlivňovali klienti pripojený na susedných AP. Všetko v blízkosti AP a priamej viditelnosti na AP má nastavený zvyčajne minimálny sysielací výkon, teda ak to admin tak nastaví.

   • katastrofik napsal:

    Viac nebezpečnejšie sú systémy so stabilnou opakujúcou sa pulznou frekfenciou. Ľudia znalí v obore to poznajú pod názvom TDMA. Nová mobilná sieť pod názvom 5G bude pracovať týmto systémom. Wifi pracujúce podľa protokolu 802.11 sa to netýka, ale neznamená to, že by bolo bezpečné. Je len menej nebezpečné.

 6. staroverec napsal:

  Toto je len jeden z nespočetného množstva skvelých nápadov Synagogy Satanovej. Ak sa neodstráni príčina, vždy bude jej následok. Čiže zhnité jedine odrezať. Títo zrodenci diabla bez svedomia a zábran vždy prídu s novými nápadmi,aké vás normálnych ľudí s dušou nikdy nenapadnú ani len vo sne,lebo máte to,čo Oni nemajú:svedomie, cit, súcit, empatiu, zodpovednosť, morálku a z nej vyplývajúce zábrany.Je neuveriteľné, ako sa miliardové masy viac-menej normálnych Ľudí poslušne nechajú terorizovať mizivým percentom psychopatov, čiže diablov, démonov, icchantikov (ich pomenovanie Buddhom).

  • kiana napsal:

   „Ak sa neodstráni príčina, vždy bude jej následok.“
   – přesně to jsem si taky říkala: pokud zabráníme 5G, tak vymyslí něco jiného (ale samozřejmě pořád vychází líp zabránit 5G než nezabránit)

   „Je neuveriteľné, ako sa miliardové masy viac-menej normálnych Ľudí poslušne nechajú terorizovať mizivým percentom psychopatov“
   – no to je záhada

 7. pzv napsal:

  Kto ovláda francúžšinu:

  S 5G sa cítime ako pokusné morčatá
  https://www.illustre.ch/magazine/5g-sentons-cobayes

  Obyvatelia Ženevy popisujú svoje zdravotné problémy, ktoré sa u nich objavili okamžite po nainštalovaní 5G antén pred ich domom: neschopnosť zaspať, bolesti hlavy, hučanie v hlave, pískanie v ušiach, stavy zúfalstva… Niektorí uvažujú o odsťahovaní.

 8. pzv napsal:

  Proti 5G to asi veľmi účinné nebude, ale aj tak je to dobré ako vzdelávací základ k téme:

  Riziká mobilov a wifi sietí. 8. časť: Možnosti materiálového tienenia proti mikrovlnnému žiareniu
  https://diskuter.wordpress.com/2019/06/16/rizika-mobilov-a-wifi-sieti-8-cast-moznosti-materialoveho-tienenia-proti-mikrovlnnemu-ziareniu/

 9. Tom napsal:

  Celkem by mě zajímalo, když si tu situaci s 5G představím, kdo to bude používat, když to kolem vychcípá. Nikdo. Takže je to zbraň. Jinak nevěřím tomu, že zdravotní problémy s tím související už lidé nevypozorují. Nebo se pletu? Máte s 5G sítí někdo zkušenosti z praxe, třeba ze zahraničí? Celkem by mě to dost zajímalo. Protože jak se píše v komentářích, až budou lidé ozařováni ze všech stran, následky to mít bude.

  • pzv napsal:

   a ešte jeden nedávny prípad z ženevy, v angličtine cez google translator, originál vo francúžštine:

   For him and for his neighbor, everything started in April. „I, who has always been worried about wi-fi and the rest and never had any sleep problems, suddenly had trouble falling asleep. Especially I felt at home, how to say, as in a microwave. I was not well in the house, as if I was surrounded by ghosts. „Arrested, he notes on Facebook and consulting the site of the Confederation * that three antennas 5G have just been put into service nearby and that other people complain of identical disorders, headaches, fatigue. „Was it psychological? I do not know. But for the first time, when I never had a bad ear when composing my music, they whistled. It woke me up at night. All this was unusual. “

   His neighbor Elidan Arzoni, 50, is no better. On the same date, similar symptoms, more acute, appear in this actor, director and director of the Company Metamorphoses. „It happened overnight,“ he says, „my ears started to make sounds, very loud, even though I did not even know what tinnitus was.“ At the same time, he feels pain on the left side of the head and behind the skull. And a heart discomfort so violent that he thinks of a heart attack and that two days later, he goes to the emergency room. There, after a few tests, he is reassured by finding him a „sportsman’s heart“. When he mentions the presence of the antennas, the nurse replies that nobody is trained to inform him about the potential effects of these transmitters. „The only advice I’ve been given is to move …“ For him, no doubt, the irruption of antennas is the cause of his ills. „It is obvious. Even Swisscom confirmed it to me in terms of timing. And I’m very healthy, I do not drink, I do not smoke, I never go to the doctor. „He also notes that his wife and children aged 9, 16 and 21 also suffer from insomnia new.

   originál: https://www.illustre.ch/magazine/5g-sentons-cobayes

  • pzv napsal:

   predošlý komentár s linkami sa stratil, tak aspoň najdôležitejší z článkov:

   Neviditeľná skaza: Viedeň je výstrahou, ako dokážu 5G siete zničiť zdravie
   https://www.badatel.net/neviditelna-skaza-vieden-je-vystrahou-ako-dokazu-5g-siete-znicit-zdravie/
   „Zdravotných následkov vystavenia sa účinkom 5G sietí je toľko, že sa skoro ani nedajú vymenovať.
   V tých oblastiach sveta, kde už bola táto technológia rozmiestnená a aktivovaná (na Slovensku zatiaľ nie), závratne stúpa miera nespavosti, potratov, problémov s pamäťou, neurologických a iných porúch.

   Napríklad v rakúskej Viedni, kde bola 5G údajne zavedená „takmer zo dňa na deň“, zažívajú miestni obyvatelia krvácanie z nosa, bolesti hlavy, očí, hrude, žalúdočnú nevoľnosť, vracanie, únavu, závraty, zvonenie v ušiach, symptómy podobné chrípke a bolesť srdca.

   Objavujú sa aj správy o ľuďoch, trpiacich napätím a tlakom v hlave a okolí, a tiež zažívajúcich pocity „krátkych, bodavých bolestí po tele“ a „brnenia“ vo vnútorných orgánoch.“

 10. mariankosnac napsal:

  Potrvá roky, kým si ludia spoja zdravotné problémy s 5G. Takže 5G bude bežať niekolko rokov, kym sa začne niečo diať.

  • Vaclav napsal:

   Mylite se. Je znama korelace vzrustu vyskytu alergie na Lepek dokonce u dospelych 40 letych (zadnou alergii na Lepek nemeli) a pouzivanim Glyfosatu v zemedelstvi, ktery otravuje a plodiny a dostava se do zrni a mouky. My to zbastime v chlebe, pecivu, knedlikach. Nikdo nevi odkud ta mouka je, jestli je glyfosaty otravena, ci geneticky modifikovana. Nekdo je zrejme na ty jedy vice alergicky jak jiny. U tech to ukaze asi az rakovina, ktera propukne. Politici, media davaji hubu i ruce pryc od techto temat jako je i 5G.

 11. Mika napsal:

  Tak jsem dala to video i clanek z tech novin na FB a dostalo se mi ponauceni, ze tyto noviny jsou jako nas Blesk, video neni z Kalifornie, ale ze Sierra Madre ci co a ze nez neco dam na fb, tak si to mam overit a nemam sirit bludy a nepravdy.. Tak jsem se branila, ze je snad jedno odkud video je, ze 5G je proste nebezpecne, at si o tom lidi poctou a stejne jsem jen maniak, co za vsim vidi, to co neni a ze kde se 5G pouziva, tak je vse v poradku a vcely zabilo uplne neco jineho.. Takze jsem prispevek smazala a definitivne se rozhodla, ze uz nic nikam davat nebudu, ze jsou lidi slepi a hlusi a nema to cenu se snazit je upozornovat, ze se svetem neni neco v poradku.. Jsem pro vsechny beztak jen blazen, co veri na skrytou a satanskou vladu v USA, chemtrails a podobne veci.. Je to smutne, ale lidi to vubec nezajima..

  • mariankosnac napsal:

   Tak je lepšie, ak je to video fejk a včely zabilo niečo iné. 5G nebude nič moc zdravé, ale keby to malo takto zabijat včely to by bolo už moc zle.

  • kiana napsal:

   Zeptala bych se jich, co ty včely tedy podle nich zabilo (snad ne autor videa..)?

  • svalovidoslava napsal:

   Články o síti 5G šířím e-maily, v práci také něco pošlu – lidi s tituly i bez titulů nic o tom nevědí, protože na mainstremu o tom nepíšou. Údaje mít budou a co si z toho vezmou, jak se k tou postaví, je jen na nich.

 12. Vaclav napsal:

  V Nemecku uz nekolik mest ma 5G v provozu. Neda se tomu uniknout. Zavadeji se technologie drive, nez je znam nestranne a objektivne prosetreny jejich ucinek na zive organizmy.
  Podobne je to s Glyfosaty a jinymi rostlinnymi jedy, GMOs, Co2, Cem Trails. Co neni oficialni v mediich, ktere ovladaji vsude Zide, neni pravda. Zkorumpovani vedci zpochybnuji a popiraji skodlivost, jinak prijdou o zakazky a Granty.

 13. renata369 napsal:

  Budeme sa musieť zjednotiť a tie káble im prestrihávať sami, lenže ja mám závrate už pri výške 3 m nad zemou aj na rebríku 😀 Podporím ale každého jedinca , ktorý sa nato podujme, keby to vacsina ludi pochopila, možu si strčiť tie svoje vyslielacie zbrane do riti, nemali by sancu to ani namontovat, taky by tu bol bordel, co by ludia porobili. U nas ale vacsinu obyvatelstva, aspon ta cast, co este vnima momentalne sleduje Kocnerovu komunikaciu..S tymto “ materialom“ co je momentalne vedomim natom ako je /biedne/ nic nenarobime..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..