Nové technologie ovládají na dálku letadla, auta, veškeré SMART zařízení. Ta nejhorší zpráva je DOKONCE I VAŠE MOZKY A VAŠE JEDNÁNÍ. Boj o mysl GWEN. Díl 1

…..jak jistě všichni čtenáři tadesca vědí, byla v minulosti použita technologie na ovládání letadel na dálku. 09.11 – dvojičky, „Údajný sebevrah Lubitz“ s Germanwings a mnohé jiné. Autům zablokovali pravou nebo levou stranu kol a způsobili smrtelné havárie. To stejné dnes čeká lidstvo????

00:54

Vaše mozky jsou dnes ovládány přes určitá zařízení, aniž byste to tušili. Je to pomalá nevtíravá metoda, která je ale smrtelně nebezpečná. Podívejte se s námi v několikadílném sériálu na pravdy, které se lidem tají….

Boj o mysl : Úvod, GWEN

(1.díl)
Úvod do psychotronické technologie

Toto pojednání zahrnuje tajnou psychotronickou technologii Pentagonu známou jako neslyšitelný zvuk s rozloženým spektrem (Silent Sound Spread Spectrum (SSSS) ), která byla plně funkční od počátku dekády 1990. Fyzické, emocionální a psychologické efekty této technologie byly tak hrozné, že 200 000 Iráckých vojáků se hromadně vzdalo bez boje proti US koaličním silám.

Proč se chovají veteráni z války na Středním Východě (s Iránem 1980 – 1988) zvláštně?
Jednoduše. Byli vystavení technologii která byla tak extrémní a nepochopitelná, že byli náhle omezeni na úroveň poddajných dětí a cítili vděčnost, že jsou stále naživu při probuzení z jejich mysl-překrucující zkušenosti.

Tato technologie je (nejspíše), i když v mnohem mírnější podobě, používána proti Amerických občanům ve vysoce tajných a skrytých operacích pro ovládání mysli a manipulaci celé populace pro souhlas s nadcházející Novou Celosvětovou vládou (New World order). Tato technologie bude používat kombinaci vysílačů HAARP, věží GWEN, mikrovlnných vysílačů pro mobilní telefony, HD TV (digitální televize o vysokém rozlišení), která vstoupí do vašeho domu pomocí: a) kabelu, b) satelitu, c) HD TV, nebo d) digitální převodní zařízení (digital converter boxes) kterými se vláda úzkostlivě snaží nám pomoci získat a udržet většinu našeho chování.

Absolutní kontrola: Věže GWEN

 

Autor: Nicholas Jones

Tento článek je pojednáním o tom, jak jsme ovládáni technologiemi, záměrnou změnou, hromadně, vysíláním řídícím stavy vědomí, jak jsme svědky narušování našeho zdraví elektromagnetickými vlnami, a nakonec, jak mnoho nás zemře rozhodnutím globálního vedení.

Země je ochráněná magnetickým polem ve tvaru koblihy. Kruhové linie toku stále vstupují do severního pólu a objevují se na jižním pólu. Ionosféra, vodič elektromagnetických vln, 100 km nad zemským povrchem, se sestává z vrstvy elektricky nabitých částic fungujících jako stínění solárních větrů. Přírodní vlnění je ovlivňováno elektrickou aktivitou v atmosféře a je předpokládáno, že je vytvářeno mnohonásobnými bouřemi blesků.

Souhrnně jsou tyto vlny nazývány „Schumannovou rezonancí“ aktuálně nejsilnější 7,8Hz.

Existuje zde něco přibližně jako stojatá vlna o extrémně nízké frekvenci (ELF) která přirozeně existuje v zemské „elektromagnetické“ dutině, prostor mezi zemí a ionosférou. Tyto „mozkové vlny země“ mají stejné spektrum jako naše mozkové vlny (1 Hertz = 1 kmit za vteřinu, 1 kHz = 1000, 1 Mhz = 1 milion. Vlna 1 Hz je dlouhá 186 000 mil, 10 Hz je 18 600 mil. Rádiové vlny se pohybují rychlostí světla).

Tvůrce navrhnul živé bytí pro rezonanci na tuto přírodní frekvenci pulsací abychom se vyvíjeli harmonicky. Ionosféra je manipulována US vládními vědci za použití Aljašského vysílače HAARP (Vysokofrekvenční Aktivní Aurorální Výzkumný Program, High-Frequency Active Auroral Research Program), který vysílá směrovanou energii pro ohřev částí ionosféry, kde se tato energie odráží zpět dolů. ELF vlny z HAARPU, jsou-li zaměřeny na určité oblasti, mohou ovládat počasí a vytvořit změny nálady milionů lidí.

Předpokládaný výkon je 1 700 bilionů watů energie. Insider dřívější vlády vyvozuje, že chtějí převrátit svět naruby. 64 částí v zemi modulují proměnlivě geomagnetické vlny přirozeně přicházející ze země. „Zemský přirozený mozkový rytmus“ je těmito vlnami ovlivňován.

Jsou zde totožné minerály jako v červených krvinkách. Je zde podobnost mezi krví a geomagnetickými vlnami. Nerovnováha mezi Schumannovými a geomagnetickými vlnami poškozuje biorytmy.

Tyto přirozené geomagnetické vlny jsou nahrazeny uměle vytvořenými velmi nízkými frekvencemi (VLF) zemními vlnami vycházejícími z GWEN věží.

CO JSOU GWEN VĚŽE?

GWEN (síť zemních nouzových vln, Ground Wave Emergency Network) vysílače, umístěné 200 mil od sebe, umožní specifickým frekvencím přizpůsobit se síle geomagnetického pole v každé oblasti, umožňující změnu magnetického pole.

Operují ve VLF rozsahu, vysílají mezi 150 – 175 kHz. Také vyzařují UHF vlny 225 – 400 MHz.

VLF signály se šíří vlnami těsně při zemi daleko lépe než v atmosféře. GWEN stanice vyzařuje v okruhu 300 mil, signál ve větší vzdálenosti ostře klesá. Celý GWEN systém se zkládá z (na základě zdrojových dat) z 58 na plánovaných 300 vysílačů, umístěných po celé USA, každý s věží vysokou 299 – 500 stop.

300 stop měděného drátu vyzařuje ve špici jako podoba podzemního systému, ovlivňující zemi jako tenký odizolovaný vodič, vyzařující energii rádiových vln na velmi velké vzdálenosti skrze zemi. USA se koupe v tomto magnetickém poli které sahá až do výšky 500 stop případně klesá dolů do základů, takže každý je vystavený kontrole mysli.

Veškeré umělé zemské vlny se rozprostírají po celé USA jako internet. Je snadné ovládat mysl a hypnotizovat lidi kteří jsou koupáni v umělých elektromagnetických vlnách.

Pokrytí celé podlahy hliníkem a zakoupení CET (transformátor vesmírné energie, Cosmic Energy Transformers) může pomoct.

Vysílače GWEN mají mnoho různých funkcí, včetně řízení počasí, kontroly mysli, chování a nálady populace.

Také jsou používány pro zasílání syntetické telepatie v přestrojení za ultrazvuk pro ty, kteří jsou obětí implantátů od US vlády.

Tyto věže fungují ve spojení s HAARPem a Ruským vysílačem „datel (Woodpecker)“, systém podobný HAARPu. Rusové uvedli na trh malou verzi přístroje pro ovládání počasí zvanou „Elate“ (povznesený), která může jemně ovládat vzory počasí ve vzdálenosti 200 mil a mají stejný dosah jako GWEN jednotka. Jeden takový systém je v provozu na Moskevském letišti.

Věže GWEN vyzařují do atmosféry enormní množství impulzů energie ve spojení s HAARPem. Internetová stránka www.cuttingedge.org popis toho, jak byly velké záplavy v roce 1993 ve středo-západní Americe řízeny těmito systémy. Jak se to stalo?

Neviditelné, ohromné množství vody, skládající se z páry tvořící tento tok, směřovalo směrem k pólům v nižší atmosféře. Bylo to množství podobné Amazonské řece široké 420 – 480 mil a dlouhé až 4800 mil. Nachází se ve výšce 1,9 mil nad zemí a přesunuje 340 liber vody za vteřinu. Na každé polokouli se nachází 5 atmosférických řek. Masivní záplavy mohou být vytvořeny přehrazením jedné z těchto řek vodních par, což způsobí velké množství deště. Věže GWEN umístěné podél oblasti na severu Missouri a Mississippi řek byly zapnuty 40 dní a 40 nocí, pravděpodobně naplňující řeku Genesis (toto bylo ve spojení s HAARPem).

Přehrazení řeky vodní páry vytvoří tok elektřiny plynoucí tisíce mil přes oblohu klesající dolů na polární ledovou špičku, ovlivňující jet stream. Dále, tyto dvě rozvodněné řeky způsobily zemědělské škody 12-15 bilionů dolarů. HAARP také vytváří zemětřesení zaměřením energie na zlomové linie. GWEN věže jsou umístěny na zlomových liniích a vulkanických aktivitách Pacifického severozápadu.

pro tadesco – překlad neo –
(pokračování)

(Zdroj: http://truedemocracyparty.net/2012/06/mind-wars-new-mind-control-techniques-and-delivery-methods-digital-tv-haarp-gwen-towers-silent-sound-cell-phone-mind-control-technologies/ )

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

16 Komentáře zapnuto "Nové technologie ovládají na dálku letadla, auta, veškeré SMART zařízení. Ta nejhorší zpráva je DOKONCE I VAŠE MOZKY A VAŠE JEDNÁNÍ. Boj o mysl GWEN. Díl 1"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host
jirik
Host
jirik

Takže si pořídit šungitový obleček a klobouček, nejlépe s růžovou podšívkou uvnitř, kdyby byla růžová na vrchu mohl by se dotyčný nechtěně dostat do hledáčku LGBT…..

cholekalciferol
Host
cholekalciferol

Jj a kolem domečku zesílit orgonitový kruh… a k posteli křišťál 🙂

tauri
Host
tauri

Nepomůže 🙂
Pokud chcete nějakou ochranu, tak alobalovou čepku :))
A zakopat se x metrů pod zem a nebo mit celoplechový barák bez oken..
Šungit jen zmírňuje následky, ale není ochrana.
To samé křišťály..čím víc to budou do nás prát, tím budou krystaly víc zaneseny. Jak se bránit..postačí silná mysl, plná konstruktivních myšlenek.
Jinak s tim víc nenaděláme..mentálně cvičit.

jirik
Host
jirik

A pak už pouze na psychiatrii….

tauri
Host
tauri

Hele nevím, kam tohle všechno až dojde….Každopádně to chce používat rozum, intuici a všechno se naučit chápat sám..protože jeden článek dneska pomalu vylučuje druhý a lidi v tom mají zmatek.
Asi ochrana existuje, ale takovou technologii můžeme vidět třeba ve StarGate. Ale běžný člověk si bude asi muset fakt pomalu vystačit s čepkou na hlavě a nebo bydlet ve sklepě, kam nepronikne skoro signál. Či se odstěhovat někam hluboko do přírody. Ale i tam může chodit signál z družic, který nás asi zcela jistě ovlivňuje, či monitoruje.

Paloo
Host
Paloo
Před nedávnem jsem měl či dostal hodně silnou vizi či varování co nastane. Byli jsme ovládáni nějakou mentální silou která nás absolutně ovládala a bylo nám řečeno že pokud nebudeme poslouchat tak se to bude opakovat pořád dokola.Bylo to hodně silné a neovlivnitelné tedy pro toho co to neprožil či vědomě neprožívá.Jsem přesvědčen že to hodně lidí posadí na zadek a nebude vědět co s tím.Třeba se pletu ale na vlastní kůži cítím co se kolem děje a taky občas slyším wi-fi tedy ten šum,je to jako stejně se opakující signál v různých výškách.Osobně jsem si vyzkoušel si dát pod… Číst vice »
tauri
Host
tauri

Nikomu nedává právo ovládat druhé, ať už je na jakékoli úrovni vědomí. Čim má člověk větší uvědomění, tím má menší zájem ovládat druhé.
Stále musí být zachováno svobodné rozhodnutí/volba. Čili i když by tu byla entita, která by dokázala ovládat hrstku lidí mentálně a nemohli se nějak bránit, pěkně by si to schytala. Řešením je jen katastrofa, aby se lidi semknuli..nemůže jakákoli entita pohrozit, že pokud něco nebude podle ní, tak bude zle.

mar2me
Host
mar2me
Dnes nieje ešte nič dramaticky povinné, možno z časti očkovanie u novorodencov, povinná školska dochádzka, ak už ste v sysystéme samozrejme, platenie daní/ zdravotnej.. inak všetko je dobrovoľne – slobodné (vierovyznanie, obliekanie, cestovanie, kupovanie, predavanie, orientácia..) nie dlhodobo ! Jediné čo nás všetkých zviaže bude až telesné čipovanie (RFID), nemienim to rozoberať, máte to všade.. zatiaľ je komerčné, majú ho 100 000 ľudí od augusta tohto roku je okrem švédska aj v amerike distribuované v mnohých firmách, slúži zatiaľ ako prostriedok pre zjednoduchšenie práce pre zamestnancov podnikov.. Nuž doba pokročila a všetko sa mení a aj ZMENÍ – čo nevidíte… Číst vice »
pavouk
Host
pavouk
No nic, vidím že jirikovi je směšno. Nevadí, je mladej a hloupej. Na stránkách o orgonitech a i jnde je třeba najít článek o odstínění Wifi pole z vysílačů. Je jednoduché. Grafitový prášek smáchat s Primalexem, natřít steny světnice, alespoň 2x. Pak ten vodivý nátěr uzemnit ve štyrech bodech do země. Podlaha se taky může . Okna zakrýváme záclonami s vodivou struktúrou, jsou drahé ale dají se koupit na ebay. Garantuji vám, že z téhle cimry si mobilem nikam nezavoláte. A ted příspěvek k tomu článku. Dávam tadescu pochvalu, je první s tímto tématem, ale čekám že zdroj článku bude… Číst vice »
tauri
Host
tauri
Mladej nemusí znamenat hloupej..to je moudro komunistických rodičů, kteří radili druhým, ale sami se radami neřídili a sami to nejvíc potřebovali 🙂 Tím, že někoho ponížíme, že je blbej, tak mu nepomůžeme…lepší je si nevšímat a je to 🙂 Tím nemyslím Jiříka..mě se nějak nedotkl a ani jsem to nebral, jako výsměch :)) Každopádně i Tvoje řešení není ideální. Grafitový prášek je černý a nikdo asi nechce černé stěny. Grafit funguje spíš jako odpor, než vodič..takže na té délce se stejně něco naindukuje a tím pádem může odstínit část záření, ale neostraní to, co na nás jde v řádů GHz.… Číst vice »
pavouk
Host
pavouk

Jo, a zapomněl jsem, že nejlepším stínidlem je voda. Stěny s vodotěsnou mezerou asi 8-12cm naplněné vodou. Je to síce konstrukčně složité, ale funkční. Ověřit si to můžeš trolle tauri tak, že vodotěsně zabalíš svůj mobil do igelitu a ponoříš se s ním třeba ve Slapech pod vodu.Zjistíš v kolika centimetrecg ti signál zmizí. Ja jsem to zkoušel.Ale výsledky nebudu tady zveřejnovat Tvým ůkolem je všechno popřít, zpochybnit a přemudrovat. Jsi nejmoudřejší z hloupých, trolle.

jirik
Host
jirik

No nic, vidím že jirikovi je směšno. Nevadí, je mladej a hloupej.

Pavoučku zalez zpátky na pavučinku a chytej si dál mušky; pokuď tě slušně řečeno štvu, tak na konec řady, je hodně dlouhá; moje neobliba je přibližně shodná s Orbánovou; můžeš být v klidu štvu i několik osůbek z tadesca, tak až je potkáš, až půjdeš na konec řady, můžeš je pozdravovat…..

jinak máš pravdu v tom, že k mládí patří hloupost; no a k stáří zase senilita a neschopnost udržet svěrače…..

Maroš
Host
Maroš
Jirik – klídek, komplexne sa tomu hovorí – nedotknutosť poznaním, ja by som k tomu dodal – obmedzená tvorivosť, nedostatok fantázie, neschopnosť chápať súvislosti, neschopnosť predvídať. Tento článok je dôležitý pre pochopenie zbrane budúcnosti – umelej inteligencie, Ktorá bude tento elektronický bordel riadiť, pretože tá bude veľmi neosobná, bez súcitu a emócií – taká mimozemská, takže pokiaľ sa ľudstvo bude prispôsobovať UI, tak sme ako ľudské bytosti komplexne v hajzli, v podstate budúci psychopati – sociopati. Článok je dobrý, ale má jeden zavádzajúci detail – dosť dôležitý – že sovietske zariadenie Duga-Ďateľ, ktoré sovieti postavili ako obranný systém proti Reaganovmu… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Primárně jsem flegmatik, ale jinak mě tvůj příspěvek připomíná Čapek RUR, Číslo pět žije, Já robot,…..

Maroš
Host
Maroš

Jirik – je pravda, že niektoré schopnosti fungujú automatizovane – mať v krvi pohotovú reakciu je výhodné v chaose a časovej tiesni – v boji o prežitie… O tom sú mozgové synapsy.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!