„Nový Čurkin“ v OSN krotí USA a jejich poslušně štěkající voříšky

…..bylo by dobré, kdybyste si sami udělali obrázek o tom, jak probíhá jednání v OSN. Zajímavé video dole s českými titulky….

09:54

„Nový Čurkin“ v OSN krotí USA a jejich poslušně štěkající voříšky

Vladimir Safronkov

11. 4. 2017, Letos v únoru zemřel stálý představitel RF v OSN Vitalij Čurkin. I jeho protivníci uznávali jeho mimořádné diplomatické schopnosti a lidské kvality. Nahradil ho Vladimir Safronkov (Владимир Сафронков). Zdá se, že V. Čurkin vychoval zdatného nástupce.

Sergej Lavrov a Vitalij Čurkin
Vitalij Čurkin
Vitalij Čurkin (1952-2017)
Zástupce Bolívie připomíná, jak C. Powell „dokazoval“ chemické zbraně Iráku
C. Powell (2003) a Nikki Haley (2017): podobnost čistě náhodná
Nikki Haley (USA – OSN)

Posuďte sami, jak se V. Safronkov bije v OSN v souvislosti s agresí USA proti Sýrii.

Video, překlad a titulky: Ďouba

https://youtu.be/PEvj1Ac1B5c

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Lavrov nemá chybu – diplomat každým coulem – Oficiální mluvčí MZV RF Marie Zacharovová řekla, že ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov před ceremoniálem protokolu s ministrem zahraničí USA Rexem Tillersonem napomenul americké novinářky, které udělaly podle jejích slov „kravál“. „Ministři zahraničí Ruska a USA vstoupili do síně. „Mister Lavrov, mister Lavrov…“, zakřičeli ze všech stran zoufale americké novinářky z poolu MZV USA. Palác se zachvěl. Takový „kravál“ jeho staleté klenby ještě neslyšely. „Kdo vás učil chování?“, zeptal se ministr zahraničí, jakoby se chtěl Američanky omluvit před starými svícny, štukovými ozdobami a vyšitými na záclonách zlatými včelami — symboly carské moudrosti“,… Číst vice »

jirik
Host
jirik

FOTOGALERIE Obec Klinovka na Krymu https://cz.sputniknews.com/foto/201704125090927-obec-Klinovka-Krym/ —– Konašenkov podotkl, že všechny cíle, na něž byly zaměřeny okřídlené rakety, se nacházely na malé ploše letiště, které bylo prozkoumáno družicemi. Kromě toho, všechny objekty byly velké budovy. „A proto kdyby 59 okřídlených raket Tomahawk nebyly vypuštěny ze vzdálenosti několika stovek kilometrů, a prostě shozeny nad Šajratem z balónů, byla by efektivita tohoto „útoku“ stejná jak pokud jde o cenu — přes 100 milionů USD, tak i o přesnost zásahu“, řekl ruský generál. https://cz.sputniknews.com/svet/201704125098337-ibrana-kritika-usa-utok-syrie/ — Za Donalda Trumpa se úroveň důvěry k Washingtonu na pracovní úrovni, především pak na úrovni vojenské, nezlepšila, vlastně… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Marii Zacharovovou, tiskovou mluvčí MZ RF, zaskočil americký novinář, když se jí zeptal, jak RF zareaguje na další útok USA na Sýrii. Zaskočil, ale jen na chvíli. Video je z dnešního brífinku a má české titulky.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=8SFp2j2jCQg

jirik
Host
jirik

OSN trochu jinak –
Za posledních 12 let padly ze strany obyvatel Haiti dvě tisícovky obvinění mezinárodních vojáků. Přibližně ve třetině případů figurují podle AP děti mladší 15 let.

Jedna z dívek řekla inspekci OSN, že mezi 12. a 15. rokem života měla sex s téměř padesáti členy mírových jednotek. Byl prý mezi nimi i „velitel“, který ji odměnil 75 centy (necelých 20 Kč).
https://www.novinky.cz/zahranicni/435026-vojaci-osn-sexualne-zneuzili-stovky-haitskych-deti.html